12. 12. 2012 | Klub

Na Šumperk s plyšákem!

Poslední domácí zápas před Vánocemi sehraje Stadion proti Drakům ze Šumperka. Utkání bude mít i charitativní nádech, protože diváci mohou na utkání přinést plyšové hračky, které po vstřelení první domácí branky naházejí na ledovou plochu.

Mladí hokejisté Stadionu je poté sesbírají a hráči je ve čtvrtek předají Dětskému domovu Litoměřice, v pátek Dětskému oddělení Městské nemocnice v Litoměřicích.

Tato akce se před několika lety poprvé objevila v zámoří, postupně narůstá její obliba i v České republice. Fanoušci mají možnost potěšit malé děti v době Vánoc.

A co když Stadion žádnou branku nevstřelí? Všichni samozřejmě doufáme, že tomu tak nebude, ale v tomto případě se plyšáci na led vhodí až po konci utkání.

Věříme, že i přes ne příliš povedené výsledky v posledních zápasech si na utkání najde cestu řada diváků a podpoří děti, které nemohou Vánoce strávit tak, jak by si jistě přály.

Vedení klubu předem děkuje všem, kteří se k této akci připojí.