1. 10. 2012 | Tisková zpráva

HC Stadion Litoměřice se dohodl na spolupráci s účastníkem KHL, klubem HC LEV Praha

Ve čtvrtek 20. září uzavřeli členové vedení HC LEV Praha a HC Stadion Litoměřice smlouvu o spolupráci. HC LEV Praha je společně s hokejovou Spartou součástí Sportovního Holdingu Praha, a. s., který zastřešuje, řídí a rozvíjí veškeré hokejové aktivity v rámci působení HC Sparta Praha v Tipsport extralize a v rámci působení HC LEV Praha v KHL. Spolupráce HC Stadion Litoměřice a HC Sparta Praha, která funguje od jara letošního roku, se tak rozšiřuje právě na nováčka KHL, klub HC LEV Praha.

Vzhledem k tomu, že HC LEV Praha má technicky status 15. týmu Tipsport extraligy a přestupní řád umožňuje střídavé starty pouze do I. ligy, nikoliv do Tipsport extraligy, bude právě po této linii probíhat výměna hráčů. V dresu Stadionu se tak objeví zajímaví hráči se zkušenostmi z nejkvalitnější evropské soutěže.