7. 6. 2012 | Alexandr Stys

První liga je rozlosována, sezónu 2012/2013 zahájí Stadion s Mladou Boleslavi

Losování první ligy na sezónu 2012/2013 již proběhlo. Litoměřice zahájí třetí prvoligovou sezónu na ledě Mladé Boleslavi. Bruslařský klub, který po 4 letech sestoupil z Extraligy bude mít ambice na rychlý návrat zpět do nejvyšší soutěže. Poprvé na domácím ledě se Stadion představí hned v druhém hracím kole, do Litoměřic přijede IHC Písek.

V nové sezóně se litoměřičtí diváci dočkají soubojů s novým týmem z Mladé Boleslavi, pro diváky budou jistě atraktivními vzhledem k loňské spolupráci mezi oběma kluby. V litoměřickém dresu se představili Marek Loskot, Martin Belay, Václav Drábek, Radan Lenc či Martin Dudáš. V nové sezóně nejspíš všichni tito hráči přijedou do Litoměřic jako soupeři.

Základní část se opět bude hrát systémem čtyřikrát každý s každým a vyvrcholí v polovině února. Novinkou je rozšířená baráž, která by měla být sehrána systémem 2+2. Vítězové (tedy finalisté) první ligy se střetnou s posledními dvěma celky z Extraligy.

První Severočeské derby s ústeckým Slovanem je programu dvanáctého kola ve Lví Aréně. Na domácím ledě Stadion uvítá Lvy 24.listopadu a 16. února.

Rozpis prvních pěti kol.

DatumDenZápas