Chystá se šestý ročník Letní hokejové školy!

Zveřejněno 01.06.2012 | Oliver Sálus
Blíží se léto a s ním je také pevně spojený projekt sparťanské Letní hokejové školy. Ta se letos bude konat už pošesté, všechny předešlé ročníky se náramně vyvedly, a tak i letošní prázdniny budou moci mladí hokejisté strávit s profesionálními trenéry a speciálními hosty, mezi které bude patřit třeba Michael Rozsíval z Phoenixu nebo populární sparťanský obránce David Kočí.

Šestý ročník Letní hokejové školy se uskuteční znovu v Neratovicích, a to konkrétně od 14. do 20. července 2012. LHŠ je určena pro chlapce i dívky ročníku narození 1996 a mladší. Požadavky na bruslení, či hokejové dovednosti nejsou žádné, škola je otevřena všem zájemcům. Pod vedením profesionálních trenérů HC Sparta Praha stráví děti nezapomenutelné hokejové zážitky.

Speciálními hosty budou obránce Phoenixu Coyotes Michael Rozsíval, obránci pražské Sparty Jan Hanzlík a David Kočí, který povede trénink ukázkové stability na bruslích. Na Letní Hokejové škole se také objevi šéftrenér ČSLH Slavomír Lener. Na účastníky čeká rovněž autogramiáda a možnost osobního setkání se všemi zúčastnénými profesionály.

Dětem bude poskytnut profesionální přístup po celou dobu trvání hokejové školy. Kempu se zúčastní profesionální trenéři pro trénink útočníku, obránců a brankařů, ale také pro trénink mimo led. Škola dbá i na správnou stravu a přesný denní sportovní režim. A je určena pro všechny děti. Na mladé hokejisty čeká dvanáct tréninkových jednotek na ledě a dalších dvanáct mimo led. Tedy podobný systém jako při letní přípravě profesionálních hokejistů.

Předchozí ročníky Letní hokejové školy se náramně vyvedly, rok od roku je příprava pro mladé hokejisty propracovanější. Přihlaste své dítě, a zajistěte mu tak skvěle strávený čas s výborným kolektivem.

6. ročník Letní hokejové školy HC SPARTA Praha


Vítejte na stránkách hokejové školy HC Sparta Praha!


HC SPARTA Praha Vás zve na letní hokejovou školu do NERATOVIC, pod vedením profesionálních trenérů P. Gefferta, R. Žemličky, R. Tótha, J. Zelenky, J. Kročáka, P. Arnošta, R. Kužílka, M. Vrzala, M. Holého, L. Lomického, D. Štětiny, V. Zikmunda, L. Plačka a dalších trenérů HC Sparta Praha včetně hráče A-týmu Jana Hanzlíka. Speciálními hosty pak budou obránce Phoenixu Coyotes Michael Rozsíval a šéftrenér ČSLH Slavomír Lener. Těšit se můžete také na populárního sparťanského obránce Davida Kočího, který povede speciální trénink stability na bruslích.

Program

 • 12 tréninkových jednotek na ledě
 • 12 tréninkových jednotek mimo led

Zaměření

 • Nácvik, zdokonalení a opakování herních činností jednotlivce
 • Trénink na ledě – powerskating, stickhandling, shooting, transition agility
 • Speciální trénink pro útočníky
 • Speciální trénink pro obránce
 • Speciální trénink pro brankaře
 • Trénink mimo led – stickhandling, slideboard, bosu, overball, aquahit

Co nabízíme

Vašim dětem bude poskytnut profesionální přístup po celou dobu trvání hokejové školy. Máme profesionální trenéry pro trénink útočníku, obránců a brankařů, ale také pro trénink mimo led. Naše škola dbá i na správnou stravu a přesný denní sportovní režim. Je určena pro všechny děti.

Ubytování

Ubytování bude zajištěno v hotelu u zimního stadionu v NERATOVICÍCH - více zde

Základní informace

Místo konání: NERATOVICE
Místo srazu: Zimní stadion NERATOVICE, přijímací kancelář bude řádně označena, v případě nejasností kontaktujte p. Gefferta, tel.: +420 775 065 472
Nástup na LHŠ: 14. 7. 2012 (sobota) mezi 10 – 12 h
pozn. první den se začíná večeří
Ukončení LHŠ: 20. 7. 2012 (pátek) po obědě, pozn. poslední den se končí oběděm
Ceník: 10 500 Kč; přihláška je platná po zaplacení zálohy (4500,- Kč); slevy, storna a více informací se dozvíte v přihlášce
Slevy: Hráči HC Sparta Praha a.s. zaplatí 10.000,- Kč. Sourozenec zaplatí 9.700,- Kč.
Věrnostní program: Hráči, kteří se zúčastnili tří ročníků LHŠ, mají slevu 1.000,- Kč.
Vybavení: kompletní hokejovou výstroj a výzbroj, lahev na pití, sportovní oblečení, plavky, obuv na trénování na suchu, obuv do tělocvičny s bílou podrážkou, kartišku pojištěnce
Každý účastník LHŠ obdrží certifikát, dres, triko HŠ.
Kontaktní osoba: Pavel Geffert, tel: +420 775 065 472, mail: geffert@hcsparta.cz
Poznámka: Žádáme rodiče, aby svým dětem na LHŠ nedávali žádné cenné věci (zejm. DVD přehrávače, videohry, větší obnosy peněz, apod.), neručíme za ztrátu. Děkujeme!
Podmínky pro zaplacení: Číslo účtu: 5986008/2700 - UNICREDIT BANK
IBAN: CZ51 2700 0000 0000 0598 6008
Variabilní symbol: RODNÉ ČÍSLO DÍTĚTE (I S ČÍSLY ZA LOMÍTKEM)
Záloha: 4.500,- Kč
Zbytek platby: do 31.5.2012 (stejný variabilní symbol)

Pro koho je škola určena?

 • Hokejové škola je pro chlapce a dívky narozené v roce 1996 a mladší.
 • Požadavky na bruslení, schopnosti, dovednosti či zkušenosti nejsou žádné.
 • Škola je otevřena všem zájemcům.

Přihlášky

Na 6. ročník LHŠ 2012 se můžete přihlásit prostřednictvím on-line přihlášky

Předešlé ročníky