19. 9. 2011 | HC

Žákovská liga začala

Naplno se rozběhla také žákovská liga, která oproti minulé sezóně dostála určitých změn. Naši žáci vstoupili do nové sezóny třemi výhrami z pěti odehraných utkání. Pátá a sedmá třída změřila své síly s děčínskými mladíky, a šestá a osmá třída sehrála svoje zápasy proti borcům z Kladna. Osmička si navíc předehrála zápas proti Ústí nad Labem. Více uvnitř článku.

5.třída – Žákovská liga

HC Stadion Litoměřice – HC Děčín 4:3

Třetiny (1:2,1:1,2:0)

Branky(asistence): Rubeš(Bartoníček), Bartoníček(Rubeš), Rubeš(Veselá), Rubeš(Malik)