17. 1. 2011 | HC

MLÁDEŽ: Výsledkový servis

Šestá třída Stadionu nastřílela Děčínu dvanáct branek, páťáci se po skvělém začátku obávali o výsledek až do konce utkání, a nakonec zvítězili. Mladší dorost si veze tři body za výhru v Teplicích. Junioři porazili Bílinu poměrem 7:4. Druhá třída odehrála dva zápasy na turnaji v Lounech proti místnímu celku a proti týmu z Roudnice nad Labem.

2. třída

Neděle 16. 1. 2011 (ZS Louny)

HC Stadion Litoměřice - HC Roudnice n/L 9:2

Branky Stadionu: Macel Jan 2x, Plos Lukáš 2x, Krocker Marek 2x, Sluka Radek 1x, Sluka Josef 1x, Hartman Jan 1x

Komentář:

Začali jsme dobře, v první minutě po přihrávce Sarnovské najel mezi kruhy Rubeš a prostřelil domácího gólmana. Zanedlouho projel po levé straně Čapek a vedli jsme dva nula. Druhou třetinu měli navrch domácí, za šest minut svítil na tabuli stav dva dva. Do vedení nás opět poslal Čapek, který svůj průnik zakončil pěkným bekhendovým blafákem. Soupeř ještě do konce třetiny vyrovnal. Třetí třetinu jsme pokračovali v maximálně bojovném výkonu, šance byly na obou stranách(Rubeš trefil spojnici tyče a břevna), a nás držel výborný Skokan. Vítězný gól nakonec vstřelil Rubeš, který na červené čáře vybojoval kotouč, objel tři protihráče a sám před gólmanem nezaváhal. V napínavém závěru i přes několik oslabení jsme si vítězství vzít nenechali. V závěru bych rád pochválil celý tým za výborný výkon. (autor: Rubeš Václav)