20. 9. 2010 | HC

Žákovská liga – víkend za plný počet bodů

Soupeřem Stadionu v tomto kole byl HC Klášterec nad Ohří. Žákovské kategorie 5. a 6. třída odehrály své zápasy na kláštereckém ledě. 7. a 8. třída naopak na domácím ledě v Kalich Aréně. Ve všech čtyřech zápasech zvítězili mladí hokejisté Stadionu. V sobotu se také hrálo utkání ligy mladšího dorostu mezi domácím Stadionem a hosty z Kadaně, i v tomto utkání zvítězil Stadion poměrem 8:5. V článku přinášíme více informací o odehraných zápasech.

5.třída – Žákovská liga

18.9.2010

HC Klášterec n.O - HC Stadion Litoměřice 0:6

Branky: 6. GÜNTHER Vojtěch, 24. SARNOVSKÁ Agáta, 38. RUBEŠ Václav, 43. GÜNTHER Vojtěch, 54. KOCOUREK Jan, 56. GÜNTHER Vojtěch

Třetiny (3:0, 4:0, 2:1)

Branky: KRÁTKÝ Tomáš 4x, PROCHORENKO Nazar 2x, SADIL Daniel,KREJZA Miloslav, CHLÁDEK Stanislav

Asistence: DANIEL Michal 2x, PROCHORENKO Nazar , HAZUCHA Štěpán, KREJZA Miloslav, CHLÁDEK Stanislav