17. 11. 2017 | Miroslav Kejmar

Charitativní týden WSM Ligy

Sobotní podvečer proti Havířovu se ponese v duchu dobré věci. V rámci celoligové akce Charitativní týden WSM Ligy se v sobotu 25. 11. v Kalich Areně uskuteční sbírka pro litoměřický Klokánek. Zároveň se sbírkou poběží i aukce, ve které si mohou zájemci vydražit například večeři s litoměřickým kapitánem Alešem Pavlasem a spoustu dalších zajímavých hokejových relikvií a zážitků. Aukce budou probíhat na www.sportovniaukce.cz od 20. 11. – 4. 12. 2017 .

O co se jedná?

Jak už vyplývá z názvu, Charitativní týden WSM Ligy je celoligová akce, která si dává za cíl pomoci osobám, které neměly v životě tolik štěstí, prostřednictvím peněžních i hmotných sbírek na prvoligových stadionech. Celá událost se uskuteční od 20. 11. do 26. 11. 2017, přičemž konkrétně do Litoměřic dorazí 25. 11., kdy do Kalich Areny zavítá AZ RESIDOMO Havířov.

Jak můžete pomoci?

Během celého utkání budou připraveny u vchodů do Kalich Areny kasičky, do kterých budete moci vkládat peníze a podpořit tak provoz litoměřického Klokánku. Souběžně se sbírkou na zimním stadionu bude probíhat také aukce, ve které jsou pro fanoušky přichystány velmi zajímavé ceny.

Do akce se navíc zapojí i samotní hráči. Za každý vstřelený gól a asistenci přibude na kontě Klokánku drobná finanční částka. Po skončení celé akce předá klub Klokánku šek na vybranou částku, kterou vyberete společně s hráči..

Přijďte tedy v sobotu 25. listopadu do Kalich Areny nejen podpořit kališníky v souboji proti Havířovu, ale také děti z litoměřického Klokánku. Citujme slogan celé akce: „Ukažme, že naše srdce bije nejen pro hokej, ale i pro dobrou věc.“

Co můžete získat?

Podepsanou hokejku Filipa Helta