26. 11. 2021 | Martina Kramerová

Do Litoměřic se vrací Jaroslav Kracík, obranu vyztuží další staronová tvář

Stadion doplňuje kádr o dva staronové hráče. Z Karlových Varů se vrací Jaroslav Kracík, který s týmem absolvoval přípravu a začátek této sezony Chance ligy. Obranné řady pak vyztuží Karel Klikorka, jenž v Litoměřicích působil předloni v rámci projektu Dukla.

V kališnické kabině se znovu objeví dvě jména. Po třinácti zápasech, které odehrál v dresu extraligových Karlových Varů, se vrací Jaroslav Kracík. Osmatřicetiletý útočník přišel do Litoměřic před touto sezonou a absolvoval s mužstvem letní přípravu i sérii přátelských zápasů. Po šesti duelech základní části Chance ligy si ho vyhlédla Energie. Teď se vrací zpátky pod Radobýl.

Do Kalich Areny se vrací rovněž obránce Karel Klikorka. Devatenáctiletý zadák odehrál za Stadion jedenáct utkání v předminulé sezoně, kdy nastupoval v kališnickém dresu v rámci projektu Dukla. Poté nastupoval za extraligovou Mladou Boleslav a za prvoligové Ústí nad Labem. Letos působil v sokolovském Baníku.