17. 2. 2014 | Martin Tlašek

"Nedali jsme spoustu šancí a proto vyhrál ten produktivnější tým" řekl po utkání Spencer Humphries

Obránce pražského Lva Spencer Humphries hodnotil utkání ve kterém domácí hráči nestačili na hostující Duklu v poměru 1:4. Podle Spencera byl rozhodujícím faktorem spousta nevyužitých šancí. Další informace o zápasu a blízké budoucnosti kanadského obránce se dozvíte v krátkém rozhovoru.

Jak by jsi zhodnotil dnešní utkání?

Bylo to velmi vyrovnané utkání, bohužel jsme nedali spoustu šancí, a proto vyhrál lepší tým.

Jak jsi se dnes cítil na ledě?

Byla to dlouhá doba, co jsem nebyl na ledě, skoro měsíc. V první třetině jsem se cítil špatně, ale postupem času, jak jsem se rozehrával, tak to bylo lepší a lepší.

Dlouho jsi nebyl na ledě, bylo to kvůli zranění?

Ano, měl jsem poraněné rameno a poté jsem to spojil s přípravou a menší dovolenou v Dubaji s týmem.

Budeš i v příštím zápase?

To si nejsem jistý, většinou se to dozvím den, nebo dva předem.

V KHL to vypadá že postoupíte do play-off, připravujete se na to nějak speciálně v době Olympiády?

Ano, v pondělí letíme s týmem do Švýcarska. Budeme tam hrát s týmy za Švýcarské ligy i z jiných. A uvidíme, jak si povedeme, určitě to bude dobrá příprava, rozhodně nevypadneme ze zápasového rytmu.

Co fanoušci a místní Stadion?

Fanoušci jsou velmi dobří, i když je to tu malé, tak je to tu příjemné a super.