Archiv

Posledních 30 článků

27.9.POD LEDOVOU LUPOU: Beran, Kubíček, Miškář. Stadion má domácí výhru číslo třiTV StadionKalich Arena viděla v sobotním zápase 5. kola parádní podívanou. Kališníci i Rytíři se na ledě činili a odehráli proti sobě skvělý a napínavý zápas. Domácí celek dostal do vedení Matěj Beran. Hosté ale pak zásluhou branek Plekance a Kubíka vývoj duelu otočili. V závěrečném dějství však vyrovnal skóre Šimon Kubíček a poslal bitvu do prodloužení. V něm vystřelil Stadionu výhru Patrik Miškář.
27.9.Cenná výhra. Myslím, že byla zasloužená, řekl o duelu s Kladnem útočník BeranLTM - KLA 3:2, 5.kolo | TV StadionV zápase s Kladnem Matěj Beran načal cestu za výhrou, když ve 20. minutě poslal Stadion do vedení. Rytíři sice otočili skóre, poslední slovo ale měli kališníci a brali výhru po prodloužení. Litoměřický útočník s osmaosmdesátkou na dresu našel na výkonu svého týmu takřka samá pozitiva. „Myslím, že v první třetině jsme byli jasně lepší. Pak jsme trochu polevili a hra se vyrovnala. Ale nakonec jsme podle mého zaslouženě vyhráli. Výhra je pro nás hodně cenná,“ řekl forvard první formace.
26.9.Stadion zve na nábor do Kalich Areny! Přiveďte své děti na hokejMartina KramerováDostupnější, než si myslíte, zábavnější, než očekáváte, bezpečnější než kdy dřív. Tak zní heslo pro nábor mladých hokejových nadějí od 4 do 8 let, který bude probíhat od soboty 26. září každý víkend v Kalich Areně. Neváhejte a přijďte se svými děti vyzkoušet, jaké to je být hokejistou nebo hokejistkou.
26.9.Paráda! Stadion v krásné bitvě udolal Rytíře v prodlouženíLTM - KLA 3:2, 5.kolo | Martina KramerováTak to byla nádhera! Kališníci změřili v 5. kole Chance ligy síly s Kladnem a v Kalich Areně se odehrála parádní podívaná se vším všudy. Nechyběly krásné akce, branky ani bitky na ostří nože. V přetahované o výsledek se nakonec radoval Stadion, který díky trefě Patrika Miškáře zvítězil v prodloužení a doma zůstává neporažen.
26.9.Gólový bek Kubíček: Za stavu 1:2 jsme si řekli, že prostě vyhrajemeLTM - KLA 3:2, 5.kolo | Martina KramerováZkraje závěrečného dějství během přesilové hry napřáhl z vrcholu levého kruhu a nekompromisní dělovkou zařídil pro Stadion vyrovnání. Obránce Šimon Kubíček tak zaznamenal premiérovou soutěžní trefu v litoměřickém dresu, která navíc měla cenu zlata. Kališníci totiž následně dokázali zcela otočit vývoj skóre a přetlačit Kladno v prodloužení. Velkou zásluhu na tom měl i mladý bek, který si zápas celkově hodně pochvaloval. „První a třetí třetinu jsme hráli naši hru. Jsme moc rádi, že jsme tak náročný zápas zvládli,“ řekl talentovaný zadák.
25.9.Další změna v programu! Pondělní zápas v Přerově je odloženMartina KramerováKališníci měli v pondělí 28. září vyrazit na horkou moravskou půdu, kde byl podle losu naplánován duel 6. kola Chance ligy proti Přerovu. Kvůli karanténním opatřením na straně soupeře se však utkání odkládá. Jakmile se kluby domluví na náhradním termínu, budou fanoušci informování. Děkujeme za pochopení.
25.9.Do Litoměřic míří Kladno! Zvládne Stadion odrazit útok Rytířů?LTM - KLA 3:2, 5.kolo | Kateřina KubatkováV rámci pátého kola Chance ligy zavítají pod Radobýl kladenští Rytíři. Zatímco hostující tým je po posledním utkání v dobré náladě, jelikož na domácím ledě vyhrál nad Havířovem, kališníky trápí psychická nepohoda. V sobotu sice zvítězili na půdě Kalich Areny nad nováčkem ze Šumperka, ale ve středu utrpěli bolestivou porážku v derby s Ústím. Pomůže domácí prostředí dovést litoměřický celek k vítězství?
24.9.Předprodej vstupenek na Kladno bude! Rozběhne se ve čtvrtek odpoledneMartina KramerováStadion se v sobotu v rámci 5. kola Chance ligy utká s Kladnem. Vstupenky si fanoušci mohou zakoupit jak v předprodeji, tak v klasickém prodeji před zápasem. Online předprodej se rozběhne ve čtvrtek 24. září v 17:00. Stejně tak lze lístky zakoupit na recepci Kalich Areny. Před samotným utkáním bude otevřena pokladna ve Švermově ulici, a to od v sobotu 26. září od 16:00. Kromě snížení kapacity stále platí další nařízení - povinnost mít nos a ústa zakrytá rouškou, dezinfikovat si ruce či dodržovat rozestupy. Každý návštěvník musí mít platnou permanentku, hráčskou kartu nebo vstupenku, využívat pouze místa k sezení a zdržovat se ve svém sektoru. Vstup k mantinelům je zakázán. Neuskuteční se tak ani závěrečná děkovačka s dětskými fanoušky.
24.9.POD LEDOVOU LUPOU: Čtyři trefy nestačily. Stadion bral v Ústí bodUNL - LTM 5:4, 17.kolo | TV StadionKališníci načali derby se Slovanem pěkně zostra a už po první třetině vedli 3:0. Postupně se trefili Matěj Beran, David Jindra a Filip Koffer. Domácí ale v dalším průběhu zápasu zabrali a v samotném závěru dokázali vyrovnat. Vedení přiklonil na stranu Stadionu ještě Lukáš Válek, Ústečtí však ještě před sirénou dorovnali skóre a poslali duel do prodloužení. V něm pro Ústí vystřelil výhru matador Trávníček.
23.9.Přestřelka se smutným koncem! Stadion padl s Ústím v prodlouženíUNL - LTM 5:4, 17.kolo | Martina KramerováSeveročeské derby pro Stadion skončilo porážkou. Kališníci si sice už v průběhu první třetiny vypracovali díky trefám Berana, Jindry a Koffera tříbrankové vedení, domácí ale dokázali vyrovnat a nakonec duel v prodloužení zcela otočit. Litoměřičtí se tak vracejí zpoza Střekova s jedním bodem.
22.9.První severočeské derby je na dohled! Stadion vyráží do ÚstíUNL - LTM 5:4, 17.kolo | Martina KramerováKališníci jdou ve středu znovu do boje. Tentokrát se představí na venkovním ledě, kde změří síly s Ústím. Letošní první severočeské derby bude předehrávkou 17. kola Chance ligy, které bylo původně v plánu až na začátku listopadu. Kvůli karanténním opatřením v táboře Vrchlabí a Třebíče se ale kluby domluvily, že místo volného termínu sehrají vzájemný duel už teď. Litoměřičtí prozatím dvakrát prohráli a jednou zvítězili, Slovan má opačnou bilanci. Kdo se bude radovat z dalších bodů?
22.9.Předprodej na Kladno se zatím nerozběhne! Martina KramerováStadion v sobotu 26. září přivítá na domácím ledě Kladno, kvůli současné koronavirové situaci se však prozatím nerozběhne předprodej vstupenek. Podrobné informace klub zveřejní co nejdříve, a to podle aktuálně platných mimořádných opatření. V tuto chvíli nelze předvídat vývoj situace, proto vstupenky nelze distribuovat. Tuto informaci zveřejňujeme na základě četných dotazů ze strany diváků. Děkujeme za pochopení.
21.9.Další změna v programu zápasů! Stadion ve středu vyrazí do ÚstíMartina KramerováStadion měl ve středu 23. září původně nastoupit proti Vrchlabí k zápasu 4. kola Chance ligy. Kvůli karanténnním opatřením na straně soupeře ale byl duel odložen. Klub se proto domluvil s Ústím nad Labem, které svůj zápas bylo rovněž nuceno odložit. Oba týmy tak ve středu předehrají utkání 17. kola, jež bylo původně v plánu v pondělí 9. listopadu.

21.9.Souhrn mládeže: Vyhráli pouze junioři, dorost a osmičkaFilip HulínO víkendu sehrála svá utkání většina mládežnických týmů. Junioři měli vyrovnanou bilanci, když porazili Louny a prohráli s PZ Kladno. Jedno utkání ze dvou vyhrál i dorost, který rozstřílel Most a padl s Ústím. Stejně úspěšná byla i osmá třída, která vyzrála na Roudnici a naopak nestačila na Louny. Vůbec nedařilo sedmé a šesté třídě, oba týmy vysoko prohrály.
20.9.POD LEDOVOU LUPOU: Pět gólů Šumperku a další domácí výhraLTM - SUM 5:3, 3.kolo | TV StadionStadion si ve 3. kole Chance ligy dokráčel pro výhru nad Šumperkem, když zapsal výsledek 5:3. Výhra se ale nerodila vůbec snadno. Kališníci si sice nejprve vypracovali dvoubrankový náskok, hosté ale následně srovnali. Výhru přiklonil zpět na stranu Litoměřic Toman, i na jeho trefu ale dokázali Draci zareagovat. Zápas tak rozhodla poslední dvouminutovka základní hrací doby, v níž se prosadili Lukáš Válek a Peter Jánský. Litoměřičtí tak prvně v sezoně zaznamenali tříbodový triumf.
20.9.Kapitán Výtisk o Šumperku: Bojovali jsme až do konce, na tým jsem hrdýLTM - SUM 5:3, 3.kolo | TV StadionJako kapitán vedl Stadion do třetí soutěžní bitvy letošní sezony. Vedle výhry proti Šumperku navíc obránce Jan Výtisk zaznamenal i premiérový gól v litoměřickém dresu. Po zápase ale přiznal, že výkon jeho týmu ještě nebyl úplně optimální. „Není tam taková ta pohoda a jiskra. Trošku se trápíme. Ale jsem na tým hrdý, protože jsme bojovali až do konce a zvládli to za tři body,“ zhodnotil ostřílený matador.
19.9.Paráda! Stadion přetlačil Draky a bere tři bodyLTM - SUM 5:3, 3.kolo | Martina KramerováDrama až do poslední chvíle. Stadion přivítal ve 3. kole Šumperk a už od začátku plnil roli favorita. Po gólech Čermáka a Výtiska se kališníci dostali do dvoubrankového vedení a kráčeli za výhrou. Hosté ale poté srovnali a dokázali vzdorovat až do konce. Za stavu 3:3 přiklonil výhru na stranu Litoměřic Lukáš Válek. Triumf následně zvýraznil v samotném závěru Peter Jánský a Stadion bere poprvé v sezoně tři body.
19.9.Útočník Čermák: Premiérový gól? Super pocit! Důležitější je ale výhraLTM - SUM 5:3, 3.kolo | Martina KramerováV duelu Stadionu se Šumperkem neukrojila časomíra ještě ani tři minuty a kališníci už mohli oslavit první gól. Svou premiérovou trefu v litoměřickém dresu zaznamenal Erik Čermák a položil tak základy k vítězství. Z branky měl mladý útočník velkou radost, víc ho ale těšil týmový úspěch – triumf a tři body, které svěřenci trenérů Bruka a Tvrzníka zapsali do tabulky Chance ligy. „Byl to skvělý pocit, jsem moc rád, že jsem to zlomil. Ale nejdůležitější je, že jsme vyhráli,“ zhodnotil litoměřický hráč s desítkou na zádech.
18.9.Odložený zápas s Kadaní zná nový termín! Bude se hrát v pondělí 5. říjnaMartina KramerováStadion měl odehrát úvodní zápas nové sezony Chance ligy proti Kadani, kvůli karanténním opatřením na straně soupeře však byl duel odložen a kališníci změřili v rámci předehrávky 30. kola síly s Třebíčí. Kluby se teď domluvily na novém termínu - bitva s Trhači se uskuteční v pondělí 5. října 2020 od 17:30 v Kalich Areně.

18.9.Do Litoměřic letí Draci! Stadion vyzve ŠumperkLTM - SUM 5:3, 3.kolo | Filip HulínPo neúspěchu v Sokolově si budou chtít kališníci spravit chuť. Tentokrát do Litoměřic přijede nováček soutěže Šumperk, který v letošní sezoně ještě nevyhrál. Stadion zase bude chtít napravit vysokou porážku na západě Čech, po které klesnul na dvanáctou příčku tabulky. Dokážou kališníci napravit špatný zápas v Sokolově?
17.9.Předprodej vstupenek na zápas se Šumperkem je pozastaven!Martina KramerováStadion změří v sobotu v rámci 3. kola Chance ligy síly s Šumperkem. Z důvodu nových mimořádných opatření týkajících se koronaviru se ale prozatím pozastavuje předprodej na tento zápas. A to jak online, tak na recepci Kalich Areny. Kvůli platným nařízením musí být upraven systém prodeje. Diváci si ale určitě budou moci na utkání vstupenky zakoupit. Podrobnější informace klub zveřejní později. Děkujeme za pochopení!
16.9.Proti Baníku se kališníkům nedařilo. Ze Sokolova odjíždějí s prázdnouSOK - LTM 12:5, 2.kolo | Filip HulínKališníci ve druhém kole zamířili do Sokolova a utkání se rozhodně nevyvíjelo podle litoměřických představ. Baníku se povedl vstup do zápasu a po první třetině vedl již 4:0. Druhá třetina byla vyrovnanější, když se za Stadion prosadili Toman a Jícha. Poslední část hry přinesla gólové hody a konečný účet zápasu se zastavil na skóre 12:5 pro Baník.
15.9.V sobotu proti Drakům! Jak si zajistit vstupenku a jaká opatření platí na stadionu?Martina KramerováStadion v sobotu čeká další domácí zápas. Tentokrát se v rámci 3. kola Chance ligy kališníci utkají se Šumperkem. Kapacita zimního stadionu bude na soutěžní zápasy navýšena. Stále však platí povinnost mít nos a ústa zakrytá rouškou, dezinfikovat si ruce či dodržovat rozestupy. Vstupenky budou k dispozici v předprodeji (online nebo na recepci Kalich Areny) nebo před zápasem na pokladně zimního stadionu. Každý návštěvník musí mít platnou permanentku, hráčskou kartu nebo vstupenku. Vstup k mantinelům je zakázán. Neuskuteční se tak ani závěrečná děkovačka s dětskými fanoušky.
15.9.Poprvé venku! Stadion změří síly se SokolovemSOK - LTM 12:5, 2.kolo | Filip HulínPo úspěšném úvodním zápase sezony čeká na Stadion první venkovní zkouška, když změří síly se Sokolovem, který si v minulém zápase dokonce vyšlápl na Havířov a kališníky rozhodně nebude čekat lehká práce, protože Baník přes léto výrazně posílil a na západ Čech přišla velká prvoligová jména. Dokáže Stadion vyzrát i na Baník?
15.9.Souhrn mládeže: Dorostenci na úvod vítězně, triumf zapsala i šestá třídaMartina KramerováNovou hokejovou sezonu načala na začátku září také kališnická mládež. Jako první naskočili do soutěžního ročníku 2020/2021 dorostenci, kteří na úvod porazili Děčín, následně zvítězili i v zápase s Bílinou a vedou tabulku své soutěže. Triumf zapsali také hráči 6. třídy. Devítka a sedmička naopak opouštěly ledovou plochu s porážkou.
14.9.Další změna v programu! Zápas proti Vrchlabí se odkládáMartina KramerováKališníci měli ve středu 23. září vyrazit do Vrchlabí k utkání 4. kola Chance ligy. Kvůli karanténním opatřením na straně soupeře se však zápas odkládá. O náhradním termínu se jedná. Stejně tak o novém datu odloženého duelu 1. kola proti Kadani. Případné další změny v termínové listině se budou řešit na základě situace v příštích dnech. Děkujeme za pochopení.
13.9.POD LEDOVOU LUPOU: Duel s Třebíčí? Otočka, drama a vítězný gól MiškářeMartina KramerováPrvní zápas sezony a první výhra. Kališníci na úvod Chance ligy změřili síly s Třebíčí a odcházeli z ledu jako vítězové. Soupeř se sice dostal už po čtyřech minutách do vedení, kališníci ale vývoj skóre zcela otočili. Třebíčští pak srovnali a duel dospěl do prodloužení. V něm rozhodl o triumfu Patrik Miškář.
13.9.Ostrostřelec Miškář: Fanoušci byli hodně slyšet, za podporu moc děkujemeTV StadionNejdřív navýšil vedení Stadion, následně kališníkům vystřelil výhru v prodloužení. Útočník Patrik Miškář v obnovené premiéře za Stadion zazářil a pomohl k zisku dvou bodů. Po zápase měl z triumfu radost, zároveň ale přiznal, že si jeho tým utkání zbytečně zkomplikoval. Nezapomněl ale pochválit spolupráci ve své lajně ani fanoušky, kteří přišli Litoměřice podpořit.
12.9.Na úvod vítězně! Triumf vystřelil Miškář!LTM - TRE 4:3, 30.kolo | Kateřina KubatkováPrvní utkání nového ročníku Chance ligy přineslo do Kalich Areny velké drama. Kališníci sice vedli po první třetině o dvě branky, ale hostům se povedlo skóre vyrovnat a muselo rozhodnout prodloužení. V něm se blýskl střelec třetí litoměřické branky Patrik Miškář. Stadion vkročil do nové sezony vítězně.
12.9.Měli jsme na tři body. Škoda, že jsme polevili, lituje útočník VitouchLTM - TRE 4:3, 30.kolo | Kateřina KubatkováDavid Vitouch strávil letní přípravu se svým mateřským klubem, pražskou Spartou. Ačkoliv s kališníky netrénoval, nastoupil do prvního utkání Chance ligy s Třebíčí a ihned skóroval., „S klukama se tu znám, hrál jsem za Stadion loni, takže jsem do systému hry zapadl rychle. S ostatními jsme si rozuměli," pochválil souhru se spoluhráči talentovaný útočník.