Archiv

Posledních 30 článků

16.6.Dvacítka se chystá na první kemp nové sezony. V nominaci jsou i hráči StadionuMartina KramerováČeská reprezentační dvacítka zná nominaci na první přípravný kemp sezony 2021/2022. Ve výběru trenérů národního týmu jsou i kališníci - Lukáš Pajer, Tomáš Urban a Josef Koláček.
12.6.Nemám rád dlouhé běhy, ale baví mě posilovna a fotbal, říká o suché PajerMatyáš BořilZa Stadion v minulé sezoně naskočil do dvanácti utkání, během kterých nasbíral 7 kanadských bodů za tři branky a čtyři nahrávky. Kališnický dres bude talentovaný Lukáš Pajer oblékat i v příští sezoně v rámci projektu Dukla. V rozhovoru se mladý forvard rozpovídal především o suché přípravě. Zavzpomínal ale také na MS U18 v Texasu, jehož se zúčastnil na přelomu dubna a května.
8.6.Odchovanci Stadionu u přípravky! Sarnovská či Kylíšek pomáhají s tréninky mládežeMartina KramerováV Litoměřicích hokejově vyrůstali a někteří z nich tu působí dodnes. Kromě hráčské dráhy se nově začali věnovat také trénování. Agáta Sarnovská, Ondřej Kylíšek, Josef Sluka, Libor Student i Michal Daniel pomáhají především u přípravky, kde se snaží namotivovat k hokeji ty nejmenší děti.
4.6.Útočník Urban o suché přípravě: Baví mě silové tréninky, běhání moc nemusímMartina KramerováDo Stadionu přišel v průběhu uplynulé sezony v rámci projektu Dukla a v klubu bude působit i nadále. I když už útočník Tomáš Urban polyká tréninkové dávky letní přípravy, dočkal se ocenění pro druhého nejlepšího juniora Chance ligy nedávno skončeného soutěžního ročníku. Jakou měl radost a jak probíhá „suchá“ jeho očima?
1.6.Stadion se zahalil do černé. Zemřel bývalý ledař a velký kališník Josef PetršMartina KramerováStadion zasáhla velmi smutná zpráva. Ve věku nedožitých 86 let zemřel bývalý ledař a velký kališník Josef Petrš. Na zimním stadionu působil s drobnými přestávkami takřka čtyřicet let a patřil mezi nejoblíbenější pracovníky v litoměřickém hokeji. Vedení, hráči, trenéři i ostatní zaměstnanci vyjadřují rodině i blízkým upřímnou soustrast.
1.6.Útočník Peter Jánský ukončil hráčskou kariéru! Petře, děkujemeMartina KramerováHokejový útočník Peter Jánský ukončil v šestatřiceti letech hráčskou kariéru. Zkušený forvard působil v Litvínově, na Spartě či v Pardubicích. S Vervou dokonce vybojoval extraligový titul. V posledních třech letech oblékal kališnický dres a pomohl Stadionu k mnoha úspěchům.
26.5.Příprava je náročná! Jsem rád, že si můžu v Litoměřicích zahrát, říká Ondřej ProcházkaFilip HulínStadionu minulý týden začala společná letní příprava. Jednou ze staronových tváří v kališnických řadách je i útočník Ondřej Procházka, který se pod Radobýl vrací po několika letech. ,,Před pěti lety jsem tu začal svoji první sezonu mezi seniory, teď tu jsem už v jiné pozici, takže se na to těším. Jsem rád, že si tu můžu zase zahrát,“ říká třiadvacetiletý forvard.
26.5.V Chance lize byly rozdány individuální trofeje! A hráči Stadionu se opět neztratiliMartina KramerováHokejisté Litoměřic byli v minulé sezoně úspěšní nejen jako tým. Jednotliví hráči se vyhoupli na čelní příčky v řadě statistik. Kališnická jména se neztratila ani při vyhlašování nejlepších hráčů Chance ligy podle hokej.cz, kde o oceněních pro nej obránce či juniora hlasovali vybraní hokejoví experti. Jak si zástupci Stadionu vedli v očích odborníků?
23.5.Český hokej zasáhla smutná zpráva! Zemřel ústecký rodák Marek TrončinskýMartina KramerováV noci se ze soboty na neděli zasáhla českou hokejovou scénu velmi smutná zpráva. Ve věku dvaatřiceti let zemřel ústecký rodák Marek Trončinský. Příčina smrti vynikajícího obránce, který nakoukl i do reprezentace, zatím není známá. HC Stadion Litoměřice vyjadřuje rodině i všem pozůstalým upřímnou soustrast.
21.5.Martin Kadlec o zdravotních problémech: Únava, bolesti... Nebyl jsem schopný ničehoMartina KramerováZávěr uplynulé sezony strávil kvůli zdravotním problémům na tribuně a týmu nemohl pomoct na ledě, jak by si přál. Útočníka Martina Kadlece totiž na jaře dohnaly následky koronaviru, který prodělal na podzim. Soutěžní ročník tak musel předčasně ukončit. Teď se Stadionem trénuje a teprve se uvidí, jak jeho tělo zvládne zátěž. V rozhovoru se zkušený forvard rozpovídal o svých potížích, návratu k tréninku i myšlenkách na konec kariéry.
19.5.Stadion zná program přípravných zápasů! S kým a kdy se kališníci střetnou?Martina KramerováKališníci znají plán přípravných zápasů před sezonou 2021/2022. Sérii přátelských utkání Stadion odstartuje v úterý 10. srpna na ledě pražské Slavie. Poté se postupně utká s ústeckým Slovanem, Benátkami a Sokolovem. S každým ze všech čtyř soupeřů změří síly dvakrát, vždy jednou doma a jednou venku. Poslední duel přípravy je pak naplánován na 2. září.
19.5.Stadion sestavil realizační týmy mládeže pro příští sezonu. Jak budou vypadat?Martina KramerováStadion se v době letní pauzy intenzivně chystá na další hokejový ročník a vedení v rámci příprav provedlo několik změn. Ty se týkají také složení realizačních týmů mládeže. Šeftrenérem mládežnických kategorií nadále zůstává Vladimír Domin. U juniorů pokračuje Milan Buďa a u dorosto zůstává Pavel Zuziak. Jak budou trenérské týmy u mladých kališníků vypadat?
17.5."JSEM KALIŠNÍK!" Stadion připravil kompenzace pro držitele permanentek z loňské sezonyMartina KramerováAčkoliv nemohli příznivci Litoměřic kvůli koronavirovým opatřením takřka celou sezonu vyrazit fandit kališníkům do ochozů Kalich Areny, klub si moc váží jejich podpory, kterou projevovali v průběhu soutěžního ročníku 2020/2021. Stadion proto připravil pro majitele permanentních vstupenek kompenzace.
17.5.Stadion odstartoval suchou přípravu! Ta potrvá až do začátku červenceMartina KramerováKališníci se po zaslouženém volnu opět sešli v Kalich Areně, aby začali s přípravou na další sezonu v Chance lize. V týmu prozatím trénuje dvaadvacet hráčů, kteří hned na úvod absolvovali fyzické testy pod dohledem kondičního trenéra. V následujících týdnech je čeká příprava na suchu, poté dovolená, příprava na ledě a série přátelských zápasů, jež vyvrcholí zkraje září začátkem soutěžního ročníku 2021/2022.
14.5.Jízdní řád pro příští sezonu? Stadion začne doma proti FrýdkuMartina KramerováChance liga zná svůj přesný jízdní řád pro sezonu 2021/2022. Soutěž odstartuje základní částí, která začne 11. září 2021 a skončí 2. března 2022. Poté bude následovat play-off, baráž o extraligu i zápasy o udržení. Stadion na úvod čeká domácí duel, ve kterém změří síly s Frýdkem-Místkem. Osmačtyřicetizápasovou šňůru základní části pak uzavře venkovní bitvou v Havířově.
14.5.Stadion si pojistil služby dalších dvou hráčů! V týmu zůstává dvojice útočníkůMartina KramerováV klubu bude i v nadcházející sezoně pokračovat dvojice útočníků, která je se Stadionem spojena už několik sezon. Ve Stadionu totiž zůstávají Lukáš Válek a Josef Jícha. Oba forvardi se zkušenostmi z extraligy v Litoměřicích přidají svůj čtvrtý soutěžní ročník.
13.5.Stadion se loučí se zkušeným útočníkem! V klubu končí Matěj BeranMartina KramerováSe Stadionem se po dvou sezonách loučí produktivní útočník Matěj Beran. Sedmadvacetiletý hokejista naskočil v kališnickém dresu do 69 zápasů, ve kterých zaznamenal 86 kanadských bodů. Letos se stal nejproduktivnějším hráčem základní části Chance ligy, teď v Litoměřicích končí.
13.5.Chance liga zná návrh herního systému pro sezonu 2021/2022! Jakou podobu bude soutěž mít?Martina KramerováKluby si na čtvrtečním aktivu odhlasovaly herní systém pro soutěžní ročník 2021/2022. Ten sice ještě musí posvětit výkonný výbor, týmy se ale shodly na této podobě soutěže. V základní části se mužstva utkají tříkolově každý s každým, poté bude následovat předkolo a samotné play-off. Vítěz prvoligového finále si zahraje baráž o extraligu, se soutěží se naopak najisto rozloučí čtyři celky. Jedno mužstvo pak čeká baráž s vítězem druhé ligy. Sezona odstartuje v sobotu 11. 9. 2021.
11.5.Po dlouhé pauze opět společně! Letní příprava mládeže je v plném prouduVít TrubičkaLetní příprava mladých kališníkům se po pauze způsobené epidemií koronaviru a přísnými vládními opatřeními znovu pozvolna rozjíždí. Fyzickou kondici nabírají všechny týmy, od přípravky po juniorku. Hráči litoměřické mládeže berou společný start pozitivně, pauza byla přece jen a až příliš dlouhá.
8.5.Řízný bek nadále kališníkem! V klubu zůstává další známá tvářMartina Kramerová, Kateřina KubatkováStadion si pojistil služby dalšího obránce. V Litoměřicích totiž bude nadále působit Patrik Marcel. Ten nastupuje v kališnickém dresu od sezony 2018/2019, teď přidá pod Radobýlem čtvrtý soutěžní ročník.
7.5.Po životní sezoně zůstává! Klub podepsal novou smlouvu s produktivním bekemMartina KramerováV kališnickém dresu sice odehrál Jan Holý prozatím jen jednu sezonu, v ní si ale vedl skvěle a posbíral spoustu vavřínů. Pod Radobýlem tak bude pokračovat i v příštím soutěžním ročníku.
5.5.Staronová posila! Kališnický dres znovu oblékne ostřílený útočníkMartina KramerováStadion hlásí další podpis. V Litoměřicích si v příští sezoně zahraje útočník Ondřej Procházka. Ten oblékal kališnický dres už v sezoně 2016/2017. Teď se pod Radobýl vrací. V týmu se potká se starším bratrem Martinem, který s klubem prodloužil kontrakt.
5.5.Ve Stadionu zůstává další jméno! Klub prodloužil smlouvu se zkušeným obráncemFilip Hulín, Martina KramerováV Litoměřicích bude i v příští sezoně působit obránce Jiří Jebavý, který v klubu prodloužil smlouvu. V dresu Stadionu tak načne už svou sedmou sezonu. V Chance lize nasbíral už řadu zkušeností, v prvoligovém prostředí odehrál 550 zápasů. Další přidá znovu pod Radobýlem.
5.5.Sportujeme s kališníky! Takhle probíhal první tréninkTV StadionV úterý 4. května se uskutečnil první trénink v rámci akce Sportujeme s kališníky. Na sportovní hřiště u krytého bazénu v Litoměřicích mohly přijít děti od 4 do 8 let, aby si zasportovaly pod vedením mládežnických trenérů Stadionu. Děti, které přišly, si užily parádní sportovní program - vyzkoušely si třeba obratnost, lehkou atletiku a různé hry.
4.5.Pro českou osmnáctku skončilo MS ve čtvrtfinále! Projektoví hráči pravidelně bodovaliMartina KramerováČeská reprezentační osmnáctka se vrátí z MS v Texasu bez medaile. Svěřenci trenéra Jakuba Petra prohráli ve čtvrtfinále s favorizovanou Kanadou a turnaj pro ně skončil. Takřka ve všech zápasech byli vidět projektoví hráči Litoměřic, kteří sbírali body i asistence. Jak si na šampionátu vedli?
4.5.Stadion zná další jméno pro příští sezonu! Pojistil si služby produktivního forvarda! Martina Kramerová, Vít TrubičkaFanoušci se mohou i v příští sezoně těšit na ofenzivní kousky útočníka Martina Procházky. Ten s klubem prodloužil smlouvu a bude pod Radobýlem pokračovat i v soutěžním ročníku 2021/2022.
4.5.Statistiky play-off podle hokej.cz? Kališníci obsadili přední příčkyMartina KramerováBravo! Hokej.cz vydal kompletní statistiky play-off pro sezonu 2020/2021 a kališníci si vedli více než dobře. Patrik Miškář ovládl kanadské bodování, Jan Holý byl nejlepší mezi obránci, Lukáš Stehlík se stal nejproduktivnějším juniorem a Tomáš Král byl druhý v procentuální úspěšnosti zásahů. Patrik Marcel zblokoval nejvíc střel a celý tým obsadil první příčku v úspěšnosti přesilových her. A tady je kompletní přehled všech statistik, v nichž se kališníci umístili na předních příčkách.
3.5.Nová tvář do ofenzivy! Stadion získal dalšího útočníkaMartina KramerováKlub vítá další posilu! V Litoměřicích bude v příští sezoně hrát útočník Roman Přikryl. Šestadvacetiletý hokejista je odchovancem Plzně, nastupoval ale také za Kladno nebo Havlíčkův Brod. Poslední tři sezony strávil v českobudějovickém Motoru, s nímž vybojoval postup do extraligy.
1.5.Stadion vítá první posilu! V kališnickém dresu si zahraje zkušený útočníkMartina KramerováTak to je paráda. Pod Radobýlem bude v příští sezoně působit velezkušený forvard a trojnásobný medailista z extraligy Jaroslav Kracík. Osmatřicetiletý hokejista přichází pod Radobýl z Plzně, kde strávil většinu kariéry. Zahrál si ale i za Litvínov nebo Mladou Boleslav.
30.4.Stadion hlásí první změny! Litoměřice opouští dvojice hráčůMartina KramerováKlub od konce uplynulé sezony usilovně pracuje na tvorbě kádru na příští soutěžní ročník a fanoušci se v nejbližších dnech a po otevření přestupového okna dozví, jak trenéři David Bruk a Daniel Tvrzník poskládali sestavu pro sezonu 2021/2022. Jisté je to, že někteří hráči už v kališnickém dresu nebudou pokračovat. Prvním z nich je Patrik Miškář, druhým odchovanec Tomáš Svoboda.