Archiv

V kategorii 'Mladežnický hokej' vyšly tyto články

Další stránky
123456»
17.8.2019Mladí kališníci bojovali o Stanley Cup. V Děčíne se odehrál turnaj v rybníkovém hokejiMartina Kramerová, Alexandra MaleckáStanley Cup v Čechách? Že to není možné? Ale je. Na konci července se v Děčíně uskutečnil mládežnický turnaj v rybníkovém hokeji, který proběhl v obdobném duchu jako parádní bitvy v NHL. Akce se zúčastnili hned čtyři hráči Stadionu a netradiční událost si hodně pochvalovali.
12.8.2019Turnajové zlato! Dorost v Děčíně nenašel přemožitele a veze první místoMartina KramerováMladí kališníci se už pilně připravují na ledě a vedle klasických tréninků a přípravných zápasů mají před startem svých soutěží v plánu i několik turnajů. Dorostenci o uplynulém víkendu vyrazili do Děčína, kde se v konkurenci tří týmů poprali o co nejlepší umístění. Po třech vítězstvích nakonec vystoupali na zlatý stupínek a vrací se do Litoměřic s titulem.
9.8.2019Inlajnový mistr Evropy Chlouda: Za obhajobu zlata jsme neskutečně rádiVít TrubičkaSvou první reprezentační akci s českým inline hokejovým výběrem U16 má za sebou strážce dorostenecké svatyně Jakub Chlouda. A nutno říct, že velmi vydařenou. Češi totiž na mistrovství Evropy v italských městech Asiagu a Roaně dokázali obhájit loňské zlato z Lyonu. „Jsem opravdu rád, že jsem od trenérů dostal šanci a důvěru se na šampionátu představit. Velmi si toho vážím“, řekl Chlouda o své účasti na ME.
4.8.2019Další zlato z inlinu! Kališník Chlouda se stal s reprezentací U16 mistrem EvropyVít TrubičkaČeský reprezentační výběr v inline hokeji U16 má za sebou úspěšně zvládnuté mistrovství Evropy v italských městech Asiago a Roana. A slovo úspěšné je třeba podtrhnout. Čeští mladíci totiž bez jediné prohry došli ke zlaté medaili, navíc ve finále zdemolovali Francii vysoko 7:0. Součástí výpravy byl i gólman dorosteneckého týmu Jakub Chlouda a bývalí hráči mládežnických kategorií Stadionu Lukáš Plos s Jakubem Kuchařem.
29.6.2019Prázdniny mladých hráčů Stadionu: hokejové kempy, odpočinek i výletyVít TrubičkaŠkolní rok i letní suchou přípravu mají za sebou všechny mládežnické týmy Stadionu. V červencovém volnu tak mají před sebou různé vlastní akce, ať už s rodinou či s přáteli. V plánu je třeba Chorvatsko nebo Šumava. Mládežníci ale zároveň nebudou ani zahálet. Chystají se totiž udržovat individuální přípravou, ať už na kolech nebo v posilovně.
29.6.2019Hudební styly v litoměřické kabině: Co poslouchají dorostenci a junioři?Vít TrubičkaTak, jako je to snad ve všech hokejových kabinách obvyklé, i v těch litoměřických se poslouchá hudba. Různé kabiny navíc mají různé styly, někde se i kombinují, navíc se rozlišuje, zda se jedná o hudbu před zápasem či okolo tréninku. Jak to funguje v kabinách litoměřických juniorů a dorostenců? To objasnili Jan Smola a Václav Kühn.
25.6.2019Kalich Cup na trávě se vydařil! Vyhrál Chomutov, Stadion bral bronzMartina KramerováNa litoměřickém hřišti v Pokraticích se v neděli uskutečnila parádní fotbalovo-hokejová akce. Mladí hokejisté totiž nazuli kopačky a zahráli si fotbal. Tradičního Kalich Cupu na trávě se zúčastnilo šest týmů – Stadion Litoměřice, Piráti Chomutov, Verva Litvínov, Sparta Praha, Slovan Louny a výběr Litoměřicka. Vítězství vybojovali díky čtyřem výhrám a jedné remíze chomutovští mladíci, kališníci obsadili třetí příčku. Ceny si odnesli i hráči, kteří byli nejlepší v disciplínách o nejlepšího gólmana, krále penalt či driblera.
21.6.2019Rafty, táborák i opékání buřtů. Sedmáci si užili skvělý výlet na voděMartina KramerováSedmáci se v uplynulém týdnu vydali společně na vodu a od čtvrtka do neděle sjížděli řeku Ohři. Na trase od Tršnice směrem k Lokti si užili krásné počasí a spoustu zábavy. Trenéři Pavel Zuziak a Tomáš Beneš pro hráče vymysleli skvělý program, kterým si vylepšili letní přípravu a utužili partu.

21.6.2019Kalich Cup na trávě! Stadion pořádá mládežnický turnaj ve fotbaleMartina KramerováVypukne to už tuto neděli. Na hřišti v Pokraticích se sejdou hokejové týmy ročníku 2006 a mladší a utkají se proti sobě ve fotbalovém turnaji. Kalich Cup na trávě přilákal spoustu zajímavých týmů. Akce se vedle Litoměřic zúčastní Litvínov, Chomutov, Louny, pražská Sparta a výběr Litoměřicka. Start je naplánován na devátou hodinu dopolední, vyhlášení výsledků proběhne po obědě. Neváhejte a přijďte mladé kališníky podpořit.
13.6.2019Příprava na ledě ? Příjemné zpestření, pochvalují si dorostenci Vít TrubičkaDorostenecký tým Stadionu za sebou má další fázi letní přípravy. Kromě tradičních tréninků v posilovně nebo tělocvičně si ji minulý týden zpestřil ledem ve středočeských Neratovicích. Oproti klasickým tréninkům během sezony se ale tyto tréninkové dávky přece jen v lecčem lišily. Přesto si dorostenci pobyt na ledě užívali.
4.6.2019Mládež si střihla letní turnaj! Čtvrťáci soutěžili ve fotbalu a florbaluMartina KramerováLitoměřická mládež ani v průběhu letní přípravy nezahálí. Hráči pátých tříd třeba o uplynulém víkendu absolvovali turnaj na suchu, který se konal v litoměřické Kalich Areně. Akce se účastnily čtyři týmy – Litvínov, Kralupy a dva kališnické týmy – jedno mužstvo „bílých“ a jedno „oranžových“. Ty mezi sebou soutěžily ve fotbalu a florbalu. Vítězství si nakonec odvezli mládežníci z Vervy. „Skvělá nálada, bojovnost a chuť všech hráčů. Takový to byl turnaj,“ těšilo jednoho z organizátorů Daniela Pobla.
25.5.2019Šéftrenér Domin o přípravě mládeže: U hráčů je vidět chuť a snahaVít TrubičkaMládežnické celky Litoměřic dotahují do své poloviny prvotní fázi letní přípravy. V měsíci květnu zatím okusili náročnost cvičení v tělocvičně či v posilovně. Co se snaží prostřednictvím “suché” trenérský tým hráčům předat a co na ně vůbec v rámci tréninků čekalo či ještě bude čekat? O tom se rozpovídal šéftrenér kališnické mládeže Vladimír Domin.
23.5.2019Příprava mládeže v plném proudu: Náročná, ale skvělá, shodují se hráčiVít TrubičkaMládežnické kategorie Stadionu zahájily letní přípravu na začátku května a jedou tak "suchou" naplno už nějaký ten pátek. Na ploše Kalich Areny či v tělocvičně se pod vedením svých trenérů podrobují těžkému drilu. Do této činnosti ale hráči dávají maximum svého úsilí a snaží si zlepšit fyzické parametry pro nadcházející sezonu.
17.4.2019Šéftrenér mládeže Vladimír Domin: Plnili jsme program. Sezonu hodnotím kladněMartina KramerováV uplynulé sezoně opět vedl mládež z pozice šéftrenéra. K tomu koučoval i dorost a zorganizoval pro mladé kališníky řadu zajímavých akcí. Právě skončený soutěžní ročník tak byl pro Vladimíra Domina nejen povedený, ale také hodně náročný. Výkony jednotlivých týmů si však pochvaloval, stejně jako přístup hráčů. „V nastaveném programu úplně nejde o výsledky, i když ani ty nebyly vůbec špatné. Tréninkový proces byl na úrovni, hráči šli za svým trenérem a věřili mu. A to je pro nás důležité,“ uvedl.
8.4.2019Kalich Cup, den 3: Turnaj ovládl Liberec, Stadion skončil sedmýMartina KramerováV neděli vyvrcholil na litoměřickém ledě pátý ročník Kalich Cup, ve kterém se o triumf utkalo osm celků mládežnické kategorie U12. Po bitvách v základní skupině přišly třetí hrací den na řadu vyřazovací boje, v nichž nakonec dominovali liberečtí Tygři. Ti ve finále porazili Spartu a stali se vítězi celé akce. Na Pražany zbyla stříbrná medaile, bronz si odvážejí Dánové z Esbjerg IK. Kališníkům se po několika prohrách povedlo zvítězit, když porazili v bitvě o 7. místo Baník Sokolov.
5.4.2019Kalich Cup, den 1: Turnaj odstartoval čtyřmi duely, kališníci padliVít Trubička

Mezinárodní turnaj šestých tříd Kalich Cup 2019 má za sebou svůj úvodní den. Každý z týmů odehrál svůj první zápas na turnaji a proběhlo též slavnostní zahájení celé akce. Vítězně do průběhu turnaje vstoupili ústecký Slovan, pražská Sparta a liberečtí Bílí Tygři, o body se podělily celky z Karlových Varů a Sokolova.

4.4.2019Kalich Cup je tady! V pátek startuje v Litoměřicích mezinárodní turnaj šestých třídMartina KramerováUž tento pátek se na litoměřickém stadionu rozběhne jubilejní 5. ročník Kalich Cupu. Mezinárodní akce šestých tříd kategorie U12 se v letošním roce zúčastní osm týmů – sedm mužstev z Čech a jedno z Dánska. Jednotlivé celky nejprve odehrají základní skupiny, ve kterých změří síly každý s každým. Poté se bude pokračovat vyřazovacím způsobem až do finále. Hráči se mohou těšit i na zahajovací a závěrečný ceremoniál. Přijďte mladé kališníky podpořit.
3.4.2019Mládež prodlužuje sezonu. Jak si kališníci vedli na víkendových turnajích?Martina KramerováUplynulý víkend patřil po konci klasické soutěžní sezony již tradičně turnajům, kterých se tentokrát účastnila trojice kališnických mládežnických kategorií. Přípravka se představila ve Slaném, kde skončila na šestém místě. Šesťáci byli v Liberci pátí. Sedmička vybojovala na domácí půdě ve velké konkurenci čtvrtou příčku.
1.4.2019Sezóna mládeže pod drobnohledem. Jak se kališníkům dařilo?Vít Trubička

Všem mládežnickým výběrům Stadionu nedávno skončila sezóna, kterou následně doplnila řada turnajů jednotlivých kategorií. Většina týmů se pohybovala ve středních patrech tabulky. Asi nejúspěšnější soutěžní ročník zaznamenal juniorský celek, jenž se po delší době probojoval do lepší nadstavbové skupiny, v níž si vedl velmi obstojně. Činila se ale i další litoměřická mužstva.

28.3.2019Bronzový úspěch! Páťáci vybojovali na turnaji Winter Game třetí místoVít Trubička

Pátá třída má za sebou první posezónní turnaj. V domovské Kalich Areně přivítala hosty z Vimperku, Brna a Benešova. V náročné konkurenci pětka získala čtyři body a obsadila třetí místo. Mladí kališníci se rovněž blýskli v individuálních dovednostech. David Horák se stal nejrychlejším bruslařem při jízdě v oblouku, Tomáš Chlouda pak nejlepším obráncem.

Další stránky
123456»