Archiv

V červenci 2013 vyšly tyto články:

30.7.Ústečtí Lvi budou prvním soupeřem StadionuLTM - UNL 3:1, 1.kolo | Alexandr Stys

První přípravné utkání sehrají hokejisté Stadionu Litoměřice na domácím ledě proti Ústeckým Lvům. Na litoměřické diváky čeká první letošní derby, leč teprve přípravné. Obě mužstva teprve nedávno zahájila druhou část přípravy na ledové ploše. V litoměřickém týmu nastalo plno změn, někteří hráči mužstvo opustili a někteří přišli, aby zabojovali o místo v sestavě a dotáhli Kališníky do playoff. První přípravný zápas se odehraje v Kalich Areně ve čtvrtek 1. srpna od 18:00.

26.7.Poslední mohykán Martin Novák se ohlíží za svými pěti lety v klubu Michal SabóPouze jediný současný litoměřický hráč zažil v dresu s kalichem na prsou ještě souboje ve druhé lize a následný historický postup do ligy první. Právě s ním jsme zavzpomínali po čtvrtečním dopoledním tréninku na uplynulých pět let litoměřického hokeje. Tím hráčem je čtyřiadvacetiletý, ale již v tomto věku suverénně služebně nejstarší kališník, Martin Novák.
23.7.Trenér Tvrzník promluvil k zahájení závěrečné přípravy Michal SabóHokejisté Stadionu Litoměřice vstupují do druhé části letní přípravy na následující sezónu. Po tvrdých tréninkových dávkách, které polykali v květnu a červnu na suchu vyjeli 22.7. poprvé na led Kalich Areny. Kolik hráčů se v pondělí ráno v kabině A týmu sešlo a co je v následujícím období čeká prozradil trenér Daniel Tvrzník.
22.7."Áčko" je na ledě, trenérům se hlásilo 31 hráčůKlubV pondělí 22. 7. zahájil litoměřický "A" tým další fázi přípravy na novou sezónu. Na led vyjelo ve dvou skupinách 31 hráčů, z toho 4 brankáři. Náročná část přípravy potrvá až do konce srpna, během tohoto období určitě dojde k pohybům v kádru. První zápasový test čeká hráče již ve čtvrtek 1. 8., kdy změří v Kalich Areně síly s Ústeckými Lvy.
15.7.Týmy starších dorostenců a juniorů znají novou podobu soutěžíKlubPo dlouhých letech, ve kterých byl systém druhých nejvyšších soutěží stejný, došlo pro letošní ročník k výrazným změnám. Doposud byly týmy rozděleny do tří regionálních skupin, v každé skupině bylo deset účastníků. Systém soutěže byl jednoduchý – utkal se každý s každým čtyřikrát. Vítěz skupiny postupoval do baráže o extraligu, poslední tým sestupoval do krajského přeboru. Letos je tomu ale trošku jinak.
10.7.Bude to pro nás všechny rozhodně náročnější, tuší trenér páťáků Radek Plos před další sezónou Michal SabóV loňském roce odehrál Radek Plos se svým mužstvem čtvrté třídy poslední sezónu v Lovosicích a pro další ročník se přesune do Kalich Areny. Jeho svěřenci si prožili přechod od minihokeje a nevedli si vůbec zle. V nadcházející sezóně budou na povedené výkony navazovat. Hodnocení ročníku 2012/2013 v podání trenéra Plose čtěte v následujícím zajímavém rozhovoru.
5.7.Litoměřická mládež od A do Z Michal SabóStadion Litoměřice není pouze A mužstvo bojující v první lize. V rámci místního klubu působí také dalších deset mládežnických výběrů od kategorie druhých tříd až po juniorský tým. V posledních letech se klub velice intenzivně zaměřuje na práci s mladými hráči a ti se odměňují řadou úspěchů. Více se dočtete v následujícím článku.
2.7.Sedmáci a osmáci dokončili letní přípravuMichal SabóV loňské sezóně vedl trenér Václav Rubeš kategorie šesté a sedmé třídy. U těchto mužstev nadále zůstává a posouvá se s nimi o kategorii výše. Jaký byl z jeho pohledu uplynulý ročník těchto týmů a co očekává od toho nadcházejícího? Vše se dozvíte v následujícím rozhovoru.