Archiv

V květnu 2013 vyšly tyto články:

28.5.Ohlédnutí za sezónou mladšího dorostu s trenérem Pavlem ZuziakemMichal SabóMladší dorostenci, tedy hráči ročníků 1997 a 1998, splnili v loňské sezóně svůj cíl a postupili do závěrečné nadstavby. Nyní, na startu letní přípravy, má trenérská dvojice Zuziak - Opluštil před sebou nový, omlazený kádr. Jaké jsou cíle současného mužstva a jak vypadá situace v brankovišti po odchodu trojice gólmanů o kategorii výše? Odpovědi Pavla Zuziaka se dočtete v následujícím rozhovoru.
24.5.Stadion zná program přípravy, zavítá i do NěmeckaKlubI když mistrovská část sezóny začíná až v září, na zápasy můžete tradičně vyrazit i v průběhu prázdnin. Stadion totiž svede v rámci přípravy osm soubojů se známými soupeři a dvě utkání sehraje proti Drážďanům. Těšit se můžete i na dvě derby s Ústeckými Lvi.
24.5.Trenér Jiří Ransdorf hodnotil sezónu staršího dorostu Michal SabóStarší dorost pod vedením trenéra Jiřího Ransdorfa, složený z hráčů ročníků 1995 a 1996, zakončil uplynulou sezónu na třetí příčce tabulky za Ústím nad Labem a Hvězdou Praha. I s těmito mužstvy ale litoměřičtí dorostenci sváděli vyrovnané boje. Řada hráčů si vysloužila i šanci nastupovat v juniorském týmu. “Jsme spokojeni, ale mohlo to být lepší”, řekl o sezóně 2012/13 trenér Ransdorf.
23.5.Ondřej Smetana: Jsem šťastný, že tu mohu být Michal SabóV Litoměřicích vyjel poprvé na led a poprvé zde okusil první ligu. Po první sezóně ale putoval do Ústí nad Labem. Na startu letní přípravy je však opět ve svém mateřském klubu. V šatně se tak setkává například s dalšími spoluhráči z žákovských let, “je hezké se tu znovu po těch letech sejít”, říká téměř dvoumetrový bek.
7.5.Dohoda Sparty s Litoměřicemi se rozšiřujeTomáš ZetekI v nadcházející sezoně bude fungovat tahle spolupráce. Pražská Sparta se před minulým ročníkem dohodla s klubem Stadion Litoměřice, jenž se stal jejím partnerským oddílem. Pro budoucí období se ke smlouvě připojil i HC Lev Praha a největší změnu zaznamenala hlavně finanční část celé dohody. „Se spoluprací jsme byli v zásadě spokojeni, ale stáli jsme před zásadním problémem financí, které litoměřický klub nutně potřebuje pro své další působení,“ vysvětluje Petr Bříza, předseda představenstva Sparty.
2.5.Kališníci zahájili přípravu na nový ročník Michal Sabó Letní příprava již začala také pro tým Stadion Litoměřice. Hráči se ve čtvrtek 2. května pod vedením nové trenérské dvojice Doležal - Tvrzník sešli v Kalich Areně a absolvovali první trénink. První tréninkové fáze budou pro mužstvo spíše seznamovací a hráče čekají také vstupní testy. Ostrý start do přípravy je pak čeká v pondělí.
2.5.Do Litoměřic přichází trenér Jiří Doležal Michal SabóLitoměřičtí se ve čtvrtek 2. května sešli na úvod letní přípravy v Kalich Areně. Jednou z nových tváří, které se na stadionu objevily, byl i Jiří Doležal. Nejde však o mladého útočníka, který v uplynulé sezóně hájil barvy karlovarské Energie, nýbrž o zkušeného trenéra, jenž v minulých sezónách působil na střídačce Berouna, Chomutova či Kadaně. Spolu s Danielem Tvrzníkem tedy tento bývalý reprezentant povede v nacházejícím ročníku mužstvo Litoměřic. “Po letech námluv to konečně dopadlo”, řekl v rozhovoru po prvním tréninku.