Archiv

V červnu 2012 vyšly tyto články:

29.6.Navrhněte masku pro Petra PřikrylaMichal SabóLitoměřičtí fanoušci pozor! Přichází první z řady soutěží, které pro vás Stadion Litoměřice na nadcházející sezónu chystá. Zúčastnit se jí můžete všichni a výherce se dočká zajímavých cen. V této soutěži dostanete prostor předvést své výtvarné nadání. Litoměřická brankářská jednička Petr Přikryl vás žádá o pomoc při návrhu své nové masky, kterou dosud zdobil plzeňský indián. Vaším úkolem je vytvořit nový litoměřický design, který pak na jeho masce budete vídat po celou sezónu.
28.6.S přípravou staršího dorostu panuje spokojenost, trenér Ransdorf ještě čeká na některé posilyMichal Sabó Hodnocení letní přípravy staršího dorostu se ujal hlavní trenér Jiří Ransdorf. Jeho svěřenci jej v přípravě potěšili, ale zatím stále nemají vyhráno. Kádr loni čtvrtého týmu ligy staršího dorostu posílí ještě několik hráčů, a tak se budou muset všichni prát o své místo v sestavě až do konce. Více se dočtete v následujícím rozhovoru.
28.6.Kališníci v zahraničí: vzpomínky Dana Tvrzníka na Itálii a NorskoMichal SabóLitoměřický tým nemá ve svém středu pouze hráče, kteří nakoukli do české nejvyšší soutěže. V kabině Stadionu sedí také ti, kteří si prožili nejrůznější zahraniční štace nejen na našem starém kontinentu. O vzpomínky na svá dřívější působiště se s vámi podělí postupně všichni, kteří se za svou kariéru vydali mimo českou kotlinu. Dnes je na řadě trenér Daniel Tvrzník.
22.6.Vše jde podle plánu, hodnotí přípravu Václav Rubeš. Opět chystá mezinárodní turnajMichal Sabó Šesťáci a sedmáci se stejně jako ostatní výběry poctivě připravují na nadcházející sezónu. Pod vedením trenéra Václava Rubeše střídají hned několik litoměřických sportovišť a vyhlíží další soutěžní ročník, kde budou chtít minimálně navázat na loňské výkony. Hlavní trenér obou výběrů také prozradil plány na zopakování mezinárodního turnaje, který se v Litoměřicích konal již loni. Více čtěte v následujícím rozhovoru.
22.6.Kališníci v zahraníči: cesta Ondřeje Martinky za velkou loužiMichal SabóLitoměřický tým nemá ve svém středu pouze hráče, kteří nakoukli do české nejvyšší soutěže. V kabině Stadionu sedí také ti, kteří si prožili nejrůznější zahraniční štace nejen na našem starém kontinentu. O vzpomínky na svá dřívější působiště se s vámi podělí postupně všichni, kteří se za svou kariéru vydali mimo českou kotlinu. Dnes je na řadě obránce Ondřej Martinka.
14.6.Kališníci v zahraničí: Slovenský titul a německá zkušenost Petra PřikrylaMichal SabóLitoměřický tým nemá ve svém středu pouze hráče, kteří nakoukli do české nejvyšší soutěže. V kabině Stadionu sedí také ti, kteří si prožili nejrůznější zahraniční štace nejen na našem starém kontinentu. O vzpomínky na svá dřívější působiště se s vámi podělí postupně všichni, kteří se za svou kariéru vydali mimo českou kotlinu. Dnes je na řadě brankář a generální manažer Stadionu Petr Přikryl.
13.6.Stadion podepsal smlouvu s Litvínovem, management posílí Jiří BublaTisková zprávaVedení klubu v minulých dnech podepsalo smlouvu o spolupráci s extraligovým klubem Verva Litvínov. Právě z Litvínova navíc přichází do managementu klubu legenda českého hokeje Jiří Bubla. V HC bude plnit roli poradce managementu a zároveň bude styčnou osobou pro jednání s Vervou. (Foto - zdroj: MF DNES)
13.6.Kališníci v zahraničí: Skandinávská zkušenost Ladislava Slížka Michal SabóLitoměřický tým nemá ve svém středu pouze hráče, kteří nakoukli do české nejvyšší soutěže. V kabině Stadionu sedí také ti, kteří si prožili nejrůznější zahraniční štace nejen na našem starém kontinentu. O vzpomínky na svá dřívější působiště se s vámi podělí postupně všichni, kteří se za svou kariéru vydali mimo českou kotlinu. Dnes je na řadě kapitán Stadionu Ladislav Slížek.
12.6.Zástupci klubu se setkali s fanoušky Michal SabóV podvečer 11. června se uskutečnila schůzka členů fanklubu se zástupci klubu. Stadion na setkání reprezentovali Petr Přikryl s Janem Fišerou a více než hodinu diskutovali se zástupci litoměřického fanklubu. Není snad téma, které by na schůzce nezaznělo. Čeho se celá diskuze týkala čtěte v následujícím článku.
12.6.S přípravou jsem maximálně spokojený, říká Rudolf Zuziak. Přál by si pouze početnější docházku Michal Sabó Také příprava osmé třídy je v plném proudu. Hráči ročníku 99 trénují na další ročník plný těžkých duelů. Tréninkové dávky svým svěřencům již třetí sezónu ordinuje trenér Rudolf Zuziak. Po jednom z tréninků na hřišti základní školy U Stadionu zhodnotil právě probíhající přípravné období a vrátil se také k loňské sezóně.
9.6.V Kalich Areně proběhlo testování tréninkových pomůcekMichal SabóSobota 9. června byla dalším důkazem toho, že v Kalich Areně je živo i mimo hokejovou sezónu. Na ploše litoměřického stánku se v dopoledních hodinách uskutečnila akce testování tréninkových pomůcek. Trenérům litoměřické mládeže bylo představeno množství zajímavého vybavení pro hokejový trénink a celá akce se setkala s velmi pozitivním ohlasem.
7.6.První liga je rozlosována, sezónu 2012/2013 zahájí Stadion s Mladou BoleslaviAlexandr Stys

Losování první ligy na sezónu 2012/2013 již proběhlo. Litoměřice zahájí třetí prvoligovou sezónu na ledě Mladé Boleslavi. Bruslařský klub, který po 4 letech sestoupil z Extraligy bude mít ambice na rychlý návrat zpět do nejvyšší soutěže. Poprvé na domácím ledě se Stadion představí hned v druhém hracím kole, do Litoměřic přijede IHC Písek.

7.6.Musím děti pochválit, protože nás loni velmi mile překvapily, chválí své svěřence Radek Plos Michal SabóDalším z můžů, kteří vedou lítoměřické mládežnické výběry je Radek Plos. Ačkoliv sám vrcholový hokej neokusil, vlastní pílí se vypracoval a nyní vede čtvrtou třídu Stadionu.  Za úspěchy, které se svým týmem dosud předvedl, se nemusí styděť. Čtvrťáci se pod jeho vedením dokázali v uplynulé sezóně vytáhnout proti silným celkům a svého kouče rozhodně nezklamali.
4.6.Dětský den se StadionemMichaela Luňáčková V sobotu 2. června se areál litoměřického koupaliště zaplnil dětmi. V rámci Mezinárodního dne dětí tu pro ně byl připraven bohatý program, který měl dětem představit nejrůznější sportovní aktivity. Jednou ze zastávek pro ně byl i koutek HC Stadionu Litoměřice.
1.6.Chystá se šestý ročník Letní hokejové školy!Oliver SálusBlíží se léto a s ním je také pevně spojený projekt sparťanské Letní hokejové školy. Ta se letos bude konat už pošesté, všechny předešlé ročníky se náramně vyvedly, a tak i letošní prázdniny budou moci mladí hokejisté strávit s profesionálními trenéry a speciálními hosty, mezi které bude patřit třeba Michael Rozsíval z Phoenixu nebo populární sparťanský obránce David Kočí.