Archiv

V dubnu 2016 vyšly tyto články:

28.4.Šéftrenér mládeže Martin Tvrzník hodnotí výkony mladých hokejistů v uplynulé sezóněPetra PilbauerováLetošní sezóna je již nenávratně pryč a za dveřmi litoměřické Kalich arény se pomalu rozbíhají přípravy na tu nadcházející. Hodnocení uplynulých měsíců poskytl trenér mladšího dorostu a šéftrenér mládeže Martin Tvrzník. Jaký byl ročník 2015/16 pro mladé kališníky?
28.4.Novým generálním manažerem byl jmenován Jan Fišera!Miroslav KejmarVedení klubu se po poslední ne zcela povedené sezóně rozhodlo pro změny uvnitř struktury klubu. Novou pozici generálního manažera bude od 1. 5. 2016 zastávat Jan Fišera. Ten byl doposud organizačním pracovníkem klubu a věnoval se trénování mládeže. Fanoušci se mohou těšit na některé novinky: “Minulá se nám úplně nepodařila a tak jsme se rozhodli změnit některé věci a pokračovat ve větší profesionalizaci nejen sportovní části klubu, ale také té organizační. Kromě sportovních výkonů chceme zlepšit komunikaci s fanoušky i partnery, z čehož budou plynout různá setkání, akce nebo soutěže během zápasů. Dalším prvkem je rozšíření redakce webových stránek, která bude přinášet nejrůznější informace ve větší frekvenci než doposud. Víme, kde máme slabiny a hodláme na nich pracovat, ovšem vše musí být v souladu se zajištěným rozpočtem.”
14.4.Juniorská sezóna očima trenéra Vladimíra DominaPetra PilbauerováSezóna litoměřických juniorů byla zakončena s pětačtyřiceti body na devátém místě před posledním Mostem, což očekávání týmu zajisté nenaplnilo. Omezený počet hráčů byl sice strašákem po celou dobu, avšak hráči se střídavými starty některá prázdná místa v kádru vyplnili a stejně tak posily ze staršího dorostu. Po novém roce se situace zkomplikovala a kališníci museli tvrdě bojovat o každý bod. I přes to se ale velkého úspěchu napříč tabulkou nedočkali.
13.4.Kalich Cup 2016 - Den druhýPetra PilbauerováBěhem finálového dne nebyla nouze o napětí. Jedním z nejzajímavějších utkání byl střet mezi litoměřickým Stadionem a Motorem České Budějovice, který se bez jediné branky protáhl až do samostatných nájezdů. Při šesté sérii se karta obrátila ve prospěch hostí. Absolutním vítězem turnaje se ale stal SKLH Žďár nad Sázavou, ve kterém figurují i hráči z Havlíčkova Brodu a Dukly Jihlava. Budějovice se mohly těšit z druhého místa, třetí skončili Piráti.
11.4.Kalich Cup 2016 - Den prvníPetra PilbauerováSvého turnaje se v neposlední řadě dočkali i osmáci a to ne jen tak ledajakého. Kalich Cup je ve své podstatě turnajem mezinárodním, protože se jej kromě známých soupeřů jako je pražská Sparta nebo českobudějovický Motor zúčastnil i oponent ze Slovenska a tím byli Havrani z Piešťan. Nabitý program se rozdělil na pátek 8. 4. a sobotu 9. 4., přičemž jeho předehrávka se uskutečnila již ve čtvrtek večer.
6.4.Turnaj o pohár starosty města LitoměřicPetra PilbauerováŠesťáci měli o víkendu opravdu napilno, neboť v Kalich Areně probíhal čtvrtý ročník Turnaje o pohár starosty města Litoměřic. Účastníků bylo dohromady deset a z tohoto důvodu se rozdělili do dvou skupin. Ve skupině A byly Litoměřice, Slavie, Berounští Medvědi, Mladá Boleslav a jihlavská Dukla. Do skupiny B se zařadil Děčín, Motor z Českých Budějovic, Mountfield HK, Sparta a Olomouc. Program byl tudíž nabitý a hrálo se celý víkend. Ze zlatých medailí se nakonec radovali Sparťané, když zvítězili 4:0 nad Litoměřicemi. Mladým kališníkům tak připadlo stříbro a krásné druhé místo. Jan Hartman navíc obdržel ocenění za nejlepšího obránce, které se sestávalo z diplomu, plakety a nové hokejky. Ceny předával předseda klubu Daniel Sadil.
6.4.Staň se redaktorem Stadionu a ochutnej zákulisí hokeje!Miroslav Kejmar

Rok se s rokem sešel a kališnická redakce opět hledá posily do svých řad. Zajímáš se o litoměřický hokej a chceš si přivydělat? Máš zájem nahlédnout do zákulisí Stadionu? Pak možná hledáme právě tebe!

Kontakt: kejmi88@gmail.com

5.4."Je to příjemný pocit vrátit se domů", říká Kulda po prohraném fináleMiroslav KejmarVojtěch Kulda začínal s hokejem v Litoměřicích, ale v mladším dorostu přestoupil do Leťnan, kde strávil tři sezóny. Jeho další kroky vedly do Sparty, kam přestoupil ve starším dorostu. Na finálovém turnaji DHL Extraligy vstřelil dvě branky a se Spartou skončil na krásném, ale hořkém druhém místě.
2.4.Finálový turnaj DHL extraligy juniorů - Den čtvrtýPetra PilbauerováMistry České republiky v juniorském hokeji pro sezonu 2015/16 se po napínavém utkání stali třinečtí Oceláři. Sparťané si do vitríny postaví stříbro, bronz připadl Vítkovicím.
1.4.Finálový turnaj DHL extraligy juniorů - Den třetíPetra PilbauerováZávěrečný turnaj se pomalu blíží do svého finiše a i předposlední den programu přinesl zajímavou podívanou. Oceláři se nejprve obohatili o další tři body na Vítkovicích, na jejichž konto ani tentokrát nepřibyl žádný bod. Večer se na led vrhla Plzeň se Spartou, které nabídly velmi napínavé utkání zakončené těsným výsledkem ve prospěch pražského celku, který si svým vítězstvím koupil vstupenku do finálového boje s Oceláři.