Archiv

V únoru 2018 vyšly tyto články:

Další stránky
12»
26.2.Věřili jsme si na puku a konečně to tam začalo padat, hodnotí poslední utkání sezóny Daniel VoženílekLTM - HAV 6:1, 52.kolo | Michaela Luňáčková, Jan LuňáčekV posledním utkání sezóny proti již jistému účastníkovi play-off z Havířova vyhrál Stadion vysoko 6:1. V utkání se na ledě blýskl skvělým výkonem útočník extraligových Pardubic Daniel Voženílek se čtyřmi body za dva góly a dvě asistence.
26.2.Shrnutí výsledků mládeže, 19. - 25.2.2018Vít Trubička
25.2.Mladší dorost přehrál Mladou Boleslav desetigólovým rozdílemLTM - MBL 11:1, 0.kolo | Vít Trubička

Dorostenecký tým Stadionu potvrdil velmi úspěšnou domácí bilanci v bojích o postup do Extraligy. Tentokrát to odnesla velmi vysokou porážkou rezerva Mladé Boleslavi. Litoměřickým se podařilo nasázet do sítě pátého celku nadstavbové tabulky hned jedenáct gólových tref. Po dvou trefách mají na svém kontě Vít Beran, Michal Svoboda, Lukáš Landa a Jan Macel.

25.2. Videorozhovor s Danielem Sadilem Miroslav KejmarPo posledním utkání se na kameru rozpovídal předseda klubu Daniel Sadil, který předběžně zhodnotil uplynulou sezónu a zároveň nastínil, jak bude vypadat nadcházející sezóna v Litoměřicích. O všech krocích spolupráce mezi HC Stadion Litoměřice a ČSLH vás budeme nadále informovat.
25.2.B tým Lounům podlehl, série se vrací do LitoměřicLNY - LTM 8:1, 0.kolo | Vít Trubička

Zprvu velice nadějný vývoj utkání vzal bohužel velmi rychle za své. Slovan začal kontrolovat tempo hry, díky čemuž zvítězil před domácími fanoušky vysoko 8:1. Vzájemná série tak najde svého vítěze až ve čtvrtečním utkání, hraném v litoměřické Kalich Areně od 19:45.

24.2.Stadion se rozloučil se sezónou ve velkém stylu, AZet deklasoval 6:1LTM - HAV 6:1, 52.kolo | Vít Trubička

Již od počátku zápasu si držel litoměřický tým svou převahu na ledě. O samotné dominanci kališníků pak rozhodla elitní formace Kusý - Veselý - Voženílek. Hráčům Litoměřic se tak v derniéře letošní sezóny povedlo velmi vysoko vyhrát, čímž se určitě úspěšně rozloučili s fanoušky.

23.2.WSM Liga míří do finiše, rozloučí se Stadion s letošním ročníkem vítězně?LTM - HAV 6:1, 52.kolo | Vít Trubička

Na hráče Litoměřic čeká poslední zápas této sezóny. V něm se utkají již s jistým účastníkem play-off z Havířova. Proti AZetu se ovšem litoměřickým hokejistům vede celkem úspěšně. V letošní sezóně je v prvním domácím duelu vysoko porazil, v obou venkovních podlehl o jediný gól. Derniéra sezóny 2017/18 začne v Kalich Areně v sobotu v 17 hodin. Utkání můžete též sledovat na tvcom.cz

22.2.Na nájezdy jsem si věřil, říká Šimon SklíbaLTM - LNY 4:3, 0.kolo | Tereza Kejřová

Litoměřický „B“ tým první zápas semifinálové série s Louny vyhrál. Velmi vyrovnaný zápas musela rozhodnout dovednostní soutěž samostatné nájezdy. V nájezdech brankáři dominovali nad střelci a to především domácí brankář Šimon Sklíba. Vychytal všechny nájezdy soupeře, a i proto jsme ho pozvali k pozápasovému rozhovoru.

21.2.Kališníci z Edenu vezou bod, sešívaným podlehli v prodlouženíSLA - LTM 2:1, 51.kolo | Barbora KoťováLitoměřice Pražany pořádně potrápily, domů si ale odvážejí pouze jeden bod. Přestože jsme v první třetině mohli vidět hned pět početních výhod, žádná branka nepadla. Ve druhé třetině se prosadili sešívaní a šli do jednobrankového vedení, které si drželi až do padesáté osmé minuty. Dvě minuty před zazněním třetí sirény zkusili Litoměřičtí hru v šesti, což se jim vyplatilo a na 1:1 srovnal Daniel Voženílek. Utkání tak šlo do prodloužení, ve kterém se ale kališníci provinili nedovoleným zákrokem a domácí bez váhání svou šanci využili. Stadion tak podlehl Slavii v prodloužení 2:1.
21.2.B tým ovládl nájezdy a v semifinále vede 1:0LTM - LNY 4:3, 0.kolo | Vít Trubička

V celozápasovém dotahování lounského celku byl nakonec litoměřický rezervní tým úspěšný. Po několika úspěšných šancích dovedl své úvodní utkání play-off až do samostatných nájezdů. Ty samotné byly také drama, díky bravurní práci gólmana Sklíby rozhodl o vítězství kališníků až v šesté sérii Marek Domský. Stadion se tak ujal vedení v semifinálové sérii 1:0. Série se hraje na dva vítězné zápasy.

20.2.Poslední venkovní zápas sezóny, Stadion se vydá do EdenuSLA - LTM 2:1, 51.kolo | Vít Trubička

51. kolo odehraje Stadion na ledě pražské Slavie. Sešívaným se momentálně nepříliš daří. Posledním vítězstvím nad Přerovem utnuli čtyřzápasovou sérii porážek. Té ovšem předcházela sedmizápasová série výher. Navíc Litoměřice ukazují, že se jim v poslední době na venkovních kluzištích daří. Jak utkání s Kladnem, tak s Benátkami nad Jizerou vyhrály shodně 4:1.

19.2.Radim Toman: Za druhé místo jsme rádiVít Trubička

Členem stříbrného výběru trenérů Václava Varaďy a Rostislava Vlacha byl i litoměřický útočník Radim Toman. Jeden ze zkušenějších hráčů devatenáctky se v závěrečném utkání turnaje gólově prosadil, zároveň jednou asistoval. Dopomohl tak k výhře českého týmu nad německým 9:2. Po něm si Češi mohli definitivně převzít pohár pro druhý nejlepší tým celého turnaje.

19.2.B tým vstupuje do semifinále play-off proti lounskému SlovanuLTM - LNY 4:3, 0.kolo | Vít Trubička

Po úspěšně zvládnuté základní části, kterou svěřenci Milana Buďy zakončili na druhém místě, čeká na hráče Litoměřic boj o Mistra Ústeckého kraje. Jako první se kališníkům do cesty postaví lounský Slovan, který postoupil z místa třetího. Mezi oběma soupeři však byl dvacetibodový rozdíl. Přijďte podpořit kališníky již tuto středu 21.2. od 19:45.

19.2.Mladší dorost si poradil s BenáteckýmiLTM - BNJ 3:2, 0.kolo | Vít Trubička

Velmi vyrovnanou bitvu přineslo 14. kolo nadstavby Regionální ligy mladšího dorostu. V něm Litoměřice přivítaly na svém ledě Benátky nad Jizerou. Zejména díky souhře dua Jan Smola a Jan Vostiňák nakonec kališníci zvítězili 3:2 a zmírnili ztrátu na třetí Středočechy. Sami pak zůstávájí na místě osmém.

19.2.Shrnutí výsledků mládeže, 12.-18.2.2018Vít Trubička
17.2.Kališníci si poradili s Benátkami, domů vezou tři body BNJ - LTM 1:4, 50.kolo | Barbora KoťováLitoměřice porazily Benátky i potřetí. Úvodní dvacetiminutovka nepřinesla žádnou branku, zato druhá jich přinesla hned několik. Ve druhé třetině se dvakrát prosadil Denis Kusý, následně však na 1:2 snížil benátský útočník. Ve třicáté sedmé minutě ale náskok Stadionu zvýšil Jaroslav Šimeček, který se prosadil ještě jednou ve třetí třetině. Stadion tak zvítězil na ledě Benátek 1:4.
17.2.Ondřej Machala: Těším se na každý reprezentační zápasVít Trubička

Dosavadní průběh turnaje pěti ve východočeské metropoli, Hradci Králové zhodnotil jeden z nejproduktivnějších hráčů českého týmu. Asistent kapitána Kauta Ondřej Machala má ze třech dosud odehraných utkání již čtyři kanadské body. Český tým bohužel přišel o možnost získat zlaté medaile, ve hře jsou ale stále oba cenné kovy.

15.2.Snažím se ukázat, že mám na to, abych hrál v tomto týmu, říká Zdeněk FábryLTM - ROU 9:6, 11.kolo | Vít Trubička

Již druhou výhru litoměřického B týmu proti Roudnici nad Labem v řadě ohodnotil jeden z mladších hráčů v kádru, Zdeněk Fábry. On sám se na vítězství 9:6 podílel jedním gólem a jednou asistencí. Jako kapitán týmu staršího dorostu také ohodnotil dosavadní průběh jejich sezóny. Pro rezervu Litoměřic to navíc dnes byl poslední domácí zápas základní části. Již příští středu ovšem zahájí boje play-off

15.2.Konec sezóny klepe na dveře, Stadion vyráží k jednomu z posledních zápasů do BenátekBNJ - LTM 1:4, 50.kolo | Barbora KoťováV sobotu 17. února odehrají kališníci jeden z posledních duelů této sezóny, a to proti Benátkám nad Jizerou. Dva ze tří vzájemných zápasů ovládl Stadion. Dokáží svěřenci trenérského dua Říha-Tvrzník porazit Benátky i potřetí? Utkání též můžete sledovat na tvcom.cz