Archiv

V únoru 2014 vyšly tyto články:

Další stránky
12»
28.2."Zlatý střelec", Martin Novák hodnotil vítězné utkáníLTM - OLO 4:3, 0.kolo | Martin TlašekLitoměřický útočník Martin Novák hodnotil druhé vítězné utkání proti favorizovanému soupeři. Střelec vítězného gólu byl po utkání vyzpovídán z pocitů a emocí po těsné, ale zasloužené výhře 4:3 v samostatných nájezdech.
27.2."Dnešní utkání vypadalo tak, jak by mělo vypadat pořád" hodnotil utkání Tomáš KrálLTM - OLO 3:2, 0.kolo | Martin Tlašek

Brankářská opora litoměřického týmu Tomáš Král hodnotil třetí utkání, prvního kola play-off, ve kterém se Stadion dočkal prvního vítězného utkání v poměru 3:2. Podle mladého brankáře Stadion odehrál velmi dobré utkání, ve kterém museli rozhodnout až nájezdy.

27.2.Stadion se pokusí o vyrovnání čtvrtfinálové sérieLTM - OLO 4:3, 0.kolo | Alexandr Stys

Čtvrté utkání mezi domácími Litoměřicemi a Olomoucí se odehraje ve čtvrtek 27. února. Domácí celek po včerejší výhře po samostatných nájezdech se pokusí o vyrovnání čtvrtfinálové série na 2:2. Na Kališníky však nečeká lehký zápas, Kohouti jsou soupeřem, který dokáže trestat každou chybu. O tom, zda Litoměřice zdramatizují vývoj čtvrtfinálové série, se dozvíme dnes od 18:00 v Kalich Areně.

27.2.Litoměřice srovnaly stav série na 2:2! LTM - OLO 4:3, 0.kolo | Alexandr Stys

Ve druhém domácím utkání si Litoměřice připsaly opět výhru po samostatných nájezdech. Domácí poslal do vedení Šulc, ale Olomouc dokázala otočit zápas dvěma góly. Stadion poté využil další dvě přesilové hry a strhl vedení opět na svojí stranu. Vyrovnání zařídil svým druhým gólem Ostřížek a po základní hrací době ani v následném prodloužení se o vítězi nerozhodlo. V samostatných nájezdech se jako jediný prosadil Martin Novák a připsal si tak vítěznou branku utkání.

26.2.Litoměřice vyhrály po samostatných nájezdech a snížily stav sérieLTM - OLO 3:2, 0.kolo | Alexandr Stys

Třetí čtvrtfinálové utkání zahájila lépe Olomouc, kterou poslal do vedení Selingr. Domácím se však podařilo vyrovnat v přesilové hře a do vedení Stadion dostal v závěru druhé třetiny Budínský. Kohouti však opět lépe začali poslední třetinu a vyrovnání zařídil Švaňhal. O vítězi utkání nerozhodla základní hrací doba ani následné desetiminutové prodloužení. V samostatných nájezdech se jako jediný prosadil Martin Chabada a Stadion si tak připsal výhru 3:2.

26.2.Souhrn výsledků mládeže 18.2 - 23.2.2014Miroslav KejmarV uplynulém víkendu mládež Stadionu Litoměřice odehrála pouze sedm utkání z čehož pouze jeden skončil vítězně pro Litoměřice. Junioři v pátečním utkání jednoznačně přehráli Tábor, ale ve druhém víkendovém utkání prohráli s vedoucím Kladnem. Starší dorostenci dorostenci prohráli svoje obě utkání, jak v předehrávce s Kadaní, tak i v Sokolově. Osmáci se předvedli hned ve dvou utkáních. S Ústeckými Lvi prohráli a s Rytíři pouze remizovali. A šesťáci bohužel prohráli s Kladnem.
25.2.Čtvrtfinálová série pokračuje dvojutkáním v LitoměřicíchLTM - OLO 3:2, 0.kolo | Alexandr Stys

Vyřazovací boje play-off nezačaly Litoměřice nejlépe a oba úvodní zápasy na ledě Kohoutů prohrály. V každém zápase dokázali litoměřičtí hokejisté vstřelit pouze po jedné brance, inkasovali naopak hned jedenáct branek ve dvou střetnutích. Stadion pokaždé do zápasu s Olomoucí vstoupil dobře, ale pokaždé prohrál. Ve druhém utkání dokonce Kališníci inkasovali hned sedmkrát. Série se teď stěhuje na sever Čech a tentokrát jsou na tahu domácí Litoměřice, aby předvedli, že doma hrají podstatně lepší hokej. Středeční utkání se hraje od 18:00.

24.2.Zdeněk Doležal: Musíme doma předvést o sto procent lepší výkonyOLO - LTM 7:1, 0.kolo | Michal SobeckýÚvodní dvě utkání se podařilo ovládnout domácím hráčům, kteří po vlažném úvodu dokázali později strhnout vedení na svou stranu. V sérii hrané na čtyři vítězná utkání tak vedou Kohouti po výhrách 4:1 a 7:1 zatím 2:0. Série se za tohoto stavu stěhuje z Olomouce a další dva souboje tak budou k vidění v Litoměřicích. ,,Bude to jiné, budeme mít doma naše diváky," doufá útočník Litoměřic Zdeněk Doležal.
23.2.Třetí inkasovaná branka hodně ovlivnila celkový vývoj zápasu, mrzelo po utkání Zdeňka BahenskéhoOLO - LTM 4:1, 0.kolo | Jan MatúšO L O M O U C - Kališníci mají za sebou první čtvrtfinálovou bitvu na olomouckém ledě, které však svěřenci Jiřího Doležala nedokázali dotáhnout do vítězného konce, když podlehnuli domácím 1:4. „První utkání se nám bohužel nevydařilo, ale doufám, že série bude ještě dlouhá a my se v ní pokusíme ještě zabojovat,“ neskládá zbraně po prvním prohraném utkání Zdeněk Bahenský.
23.2.Stadion chce na druhý pokus vybojovat cenný bodOLO - LTM 7:1, 0.kolo | Miroslav KejmarV sobotním zápase přejela Olomouc Litoměřice, když tento duel rozhodla druhá třetina, kterou domácí vyhráli 3:1. Stadion si podle slov hlavního trenéra ani nezasloužil vyhrát. Olomouc byla lepším týmem a na ledě to bylo také znát. Ve druhém zápase se tak Stadion pokusí pozlobit domácí Moru a vybojovat první a velmi cenný bod. Utkání začíná v neděli 23.2. v 17:00.
23.2.Kališníci prohrávají 0:2 na zápasyOLO - LTM 7:1, 0.kolo | Miroslav KejmarLitoměřice neuspěly ani na druhý pokus. Zápas byl velmi vyrovnaný až do třetí třetiny, kdy na řadu přišla četná vyloučení a velmi vyhrocená koncovka, kterou mnoho litoměřických hráčů neuneslo. Rozhodčí udělili Litoměřicím neuvěřitelných sto osm trestných minut a to se muselo někde projevit. Olomouc využila šest početních výhod, díky kterým si připsala druhé vítězství v sérii. Ve středu se série stěhuje do Litoměřic, které budou hrát poprvé vyřazovací boje před vlastním publikem.
22.2.Olomouc doma nezaváhala a připsala si nad Litoměřicemi první výhruOLO - LTM 4:1, 0.kolo | Alexandr Stys

Litoměřice se v prvním čtvrtfinálovém duelu držely s favoritem z Olomouce první třetinu, která skončila bez branek. Ve druhé dvacetiminutovce Kohouti dokázali vstřelit dvě branky a rychlé se ujat vedení, snížení pro hosty přišlo z hole kapitána Stadionu Haška, ale domácí ihned dokázali odpovědět brankou Hermana. V poslední třetině o jisté výhře domácích rozhodl dvě minuty před koncem utkání Ostřížek. Kohouti se tak ujali vedení 1:0 na zápasy.

21.2.Play-Off začíná! Litoměřice jedou k prvnímu dvojutkání do OlomouceOLO - LTM 4:1, 0.kolo | Alexandr Stys

Litoměřice se poprvé od svého vstupu do druhé nejvyšší soutěže probojovaly do vyřazovacích bojů. Nejlepší osmička týmů teď změří síly v boji o titul mistra první ligy. Stadion do play-off vstupuje ze sedmé pozice, soupeřem mu bude druhý celek z Hané – HC Olomouc. Kohouti patří celou sezónu mezi špičku a budou chtít určitě roli favorita potvrdit. Každý však ví, že vyřazovací část je vždy zcela jiná soutěž a překvapit může kdekdo. První dvojutkání Litoměřice odehrají sobotu a v neděli na ledě svého soupeře.

20.2.Shnutí výsledků mládeže 12.2 - 16.2.2014Miroslav KejmarDíky obrovské sportovní a zároveň kulturní akci v Sochi se “zastavil” celý svět, ale mládežnické soutěže se kvapem blíží ke svému konci. Junioři porazili v derby Slovan až na samostatné nájezdy a stále živý šanci na postup do baráže o extraligu. Starší dorostenci znovu padli, ale díky zaváhání soupeřů zajistili ligu staršího dorostu i pro další ročníky. Velká sláva je na straně mladšího dorostu, který poprvé v sezóně vyhrál a to s Berounem. Jak osmá tak i šestá třída nestačila na soupeře z hlavního města České republiky a šesťáci nestačili ani na nedalekého soupeře z Litvínova. Naopak sedmáci porazili Piráty z Chomutova a páťáci si vyšlápli na Děčín. Bohužel páťáci sehráli dvě utkání během dvou dnů a v tom druhém, tedy proti Chomutovu podlehli Pirátům od dvě branky.
19.2.Poslední zápas základní části na ledě Benátek nad JizerouBNJ - LTM 2:3, 52.kolo | Alexandr Stys

Litoměřické hokejisty čeká poslední zápas letošní základní části před vstupem do vyřazovacích bojů play-off. Jak domácí tým, tak i Stadion mají již účast v play-off jistou a půjde nejspíš o zápas s klidným průběhem. V letošní sezóně mají Benátky zatím s Litoměřicemi kladnou bilanci, když dokázaly svého soupeře dvakrát porazit. Utkání se hraje ve středu 19. února od 17:30.

19.2.Litoměřice zakončily základní část výhrou v Benátkách BNJ - LTM 2:3, 52.kolo | Alexandr Stys

Poslední utkání základní části Stadion vyhrál 3:2 po samostatných nájezdech na ledě Benátek nad Jizerou. Hosty poslal do vedení kapitán týmu Hašek. Benátečtí však dokázali ve druhé třetině otočit zápas dvěma góly ve svůj prospěch zásluhou Maďara a Klimta. Radost domácím dlouho nevydržela, ve vlastním oslabení se prosadil Čermák, který zařídil vyrovnání. Nerozhodný stav vydržel až do samostatných nájezdů, ve kterých bonusový bod pro Stadion vystřelil svým druhým gólem Miloslav Čermák.

17.2."Nedali jsme spoustu šancí a proto vyhrál ten produktivnější tým" řekl po utkání Spencer HumphriesLTM - JIH 1:4, 51.kolo | Martin Tlašek

Obránce pražského Lva Spencer Humphries hodnotil utkání ve kterém domácí hráči nestačili na hostující Duklu v poměru 1:4. Podle Spencera byl rozhodujícím faktorem spousta nevyužitých šancí. Další informace o zápasu a blízké budoucnosti kanadského obránce se dozvíte v krátkém rozhovoru.

14.2.Stadion dostal lekci z produktivity, s Jihlavou prohrál 1:4LTM - JIH 1:4, 51.kolo | Michal SabóLitoměřičtí nastoupili k poslednímu domácímu utkání základní části, ve kterém hostili Duklu Jihlava. Ta si přivezla na půdu Severočechů ve velké formě chytajícího Ritticha, který pochytal téměř všechny šance Stadionu. Hosté z Vysočiny sice Krále tolikrát neohrozili, byli ovšem efektivnější a po výsledku 1:4 si odvezli z litoměřického ledu plný počet bodů.
13.2.Poslední domácí utkání základní části. Do Litoměřic přijede jihlavská DuklaLTM - JIH 1:4, 51.kolo | Alexandr Stys

Litoměřice čeká poslední zápas základní části první hokejové ligy v domácím prostředí. Na sever Čech dorazí z Vysočiny Dukla Jihlava, momentálně třetí celek soutěže. Stadionu momentálně patří sedmá příčka, na kterou klesl z původně páté pozice. Jihlava si svou pozici udrží a bude vyčkávat, koho vyzve v první kole play-off. Zápas mezi Stadionem a Duklou se odehraje netradičně už v pátek 14. Února do 18:00.

12.2.Shrnutí výsledků mládeže 7.2 - 9.2.2014Miroslav KejmarUplynulý víkend přinesl mládeži Stadionu Litoměřice pět proher a jednu výhru. O tu se postarali junioři, když v nedělní dohrávce porazili Velké Popovice s přehledem 6:0, ale víkend začali páteční prohrou doma s Letci, kterým nevstřelili jedinou branku. Starší dorostenci přehrávali v pátek patnácté kolo, ve kterém si mohli definitivně zajistit místo v soutěži pro příští rok, ale bohužel si musí ještě minimálně jedno utkání počkat. Osmáci ani šesťáci nedokázali vyzrát na Karlovy Vary a páťáci podlehli Mariánským Lázním.