Archiv

V prosinci 2013 vyšly tyto články:

Další stránky
12»
30.12.Přejeme vše nejlepší v roce 2014Klub"Dovolte mi, abych touto cestou popřál za celé vedení HC Stadion Litoměřice všem fanouškům, partnerům, hráčům a členům hodně zdraví a štěstí v roce 2014. Děkujeme za podporu v právě končícím roce a věříme, že nám zachováte svou přízeň i v roce novém," Daniel Sadil, předseda HC.
21.12."Jsme více bojovné mužstvo než kombinační," řekl kapitán juniorů Jiří BrandejskýMiroslav KejmarKapitán juniorského týmu a zároveň druhého celku v tabulce play off.Jiří Brandejský je jedním z tahounů juniorského týmu, kterého poznáte i velkou vzdálenost díky jeho zářivým blonďatým vlasům. Jirka povyprávěl o letošní a o příští sezóně, ale také parťácích z útoku.
21.12.Stadion vyhrál v Kadani a svátky stráví na pátém místě v tabulce KAD - LTM 2:4, 35.kolo | Alexandr Stys

Do utkání Litoměřice vstoupily výborně a zásluhou Jakuba Suji už vedly po pěti minutách hry. Dvoubrankové vedení ještě stihl do konce první třetiny zařídit Vít Budínský. Po přestávce domácí snížili z přesilové hry brankou Charouska, ale nejlepší litoměřický střelec Miloslav Čermák vrátil Kališníkům vedení v polovině utkání. Situace na ledě se přiostřila ke konci zápasu, kdy se na ledě popraly hned dvě dvojice hráčů. Kadaň pět minut před koncem využila druhou přesilovou hru v utkání a opět se dotáhla na rozdíl jedné branky. Ve hře bez brankáře však do prázdné branky pečetil vítězství litoměřický kapitán Jaroslav Hašek.

20.12."Můžeme být rádi, že jsme dali tolik gólů," řekl po utkání s Draky Vojtěch SedláčekLTM - SUM 5:0, 34.kolo | Alexandr Stys

Proti Drakům ze Šumperku si připsal již druhou vychytanou nulu za poslední týden. Vojtěch Sedláček zneškodnil všech 42 střeleckých pokusů soupeře a Stadion v posledním domácím utkání v tomto kalendářním roce vyhrál vysokým výsledkem 5:0. Draci rychlé bruslili a vytvořili si několik nebezpečných šancí, které však litoměřický brankář dokázal pochytat. Po utkání nám poskytl krátké shrnutí duelu proti Drakům.

20.12.Poslední zápas v tomto roce na ledě trápící se KadaněKAD - LTM 2:4, 35.kolo | Alexandr Stys

První liga před vánočními svátky finišuje 35. kolem. Stadion v něm zajíždí na led předposlední Kadaně, která za posledních jedenáct utkání nepoznala chuť z výhry a svátky bude muset přečkat na dně tabulky. Stadion díky výhře v minulém kole zůstal na páté příčce a bude chtít stejné umístění udržet i po posledním zápase v Kadani. Zápas mezi dvěma severočeskými celky je na programu v sobotu 21. prosince od 17:30.

18.12.Stadion nadělil Drakům pětigólovou nadílku LTM - SUM 5:0, 34.kolo | Alexandr Stys

Poslední domácí utkání v tomto kalendářním roce sehrály Litoměřice proti Šumperským Drakům na jedničku. Pětigólovou kanonádu začal ve třetí minutě Koudelka, který se prosadil z početní výhody. Ve druhé třetině při úniku Chlapíka si domácí obránce srazil kotouč do vlastní branky a Litoměřice tak rázem vedly rozdílem dvou branek. V poslední třetině se prosadil přesnou teči Doležal a dvě branky přidal nejlepší litoměřický střelec Miloslav Čermák. Šumperk se nezmohl ani na jeden zásah a Vojtěch Sedláček si připsal druhou vychytanou nulu v této sezóně.

17.12.Litoměřice vyzvou Draky na domácím leděLTM - SUM 5:0, 34.kolo | Alexandr Stys

Program první hokejové ligy pokračuje středečním kolem, ve kterém Stadion Litoměřice přivítá na domácím ledě Draky ze vzdáleného Šumperku. Po pondělní prohře v Třebíči musí Litoměřic bodovat, aby si udržely pátou příčku. Draci v minulém kole naopak zvítězili proti Kadani a vrátili se zpět na osmé místo v tabulce. Utkání mezi Litoměřicemi a Šumperkem se odehraje ve středu 18. prosince od 18:00 v litoměřické Kalich Areně.

16.12.Ani dvě branky Suji nestačily na výhru v Třebíči TRE - LTM 3:2, 33.kolo | Alexandr Stys

V Třebíči diváci čekali na branku až do konce první třetiny, kdy se prosadil domácí Wasserbauer a poslal tak Horáckou Slavii do vedení. Ve druhé části utkání se domácím podařilo trhnout do dvoubrankového vedení zásluhou Pivka, který využil přesilovou hru. Těsně před druhou přestávkou snížil Jakub Suja a litoměřický útočník poté zařídil i vyrovnání ve 45. minutě zápasu. Třetí a zároveň vítězný gól vstřelil opět Pivko, který se prosadil opět z přesilové hry a zajistil tak Horácké Slavii tři body za výhru 3:2.

15.12.Pondělní kolo na ledě Horácké Slavie TřebíčTRE - LTM 3:2, 33.kolo | Alexandr Stys

Opět tu máme netradiční pondělní hrací kolo, ve kterém Stadion Litoměřice čeká cesta do Třebíče. Horácká Slavie se nyní nachází na sedmé příčce s tříbodovou ztrátou na Litoměřice a pro domácí to tak bude šance bodově dohnat Severočechy. Vzájemná bilance obou týmu v základní části je zatím vyrovnána. Obě mužstva navíc teď dvě utkání v řadě neprohrála. Dokáže-li Stadion udržet pátou příčku se dozvíme zanedlouho. Utkání se hraje v pondělí 16. prosince od 17:30.

15.12."Jsem rád, že mi to tam dneska spadlo," řekl po utkání dvougólový střelec Vít BudínskýLTM - HBR 5:3, 32.kolo | Alexandr Stys

Přišel na měsíční hostování z Ústí nad Labem, kde se mu nedařilo. V Litoměřicích však Vít Budínský již nasbíral devět bodů v patnácti utkáních. Naposledy proti Rebelům z Havlíčkova Brodu se litoměřický útočník prosadil hned dvakrát a navíc přidal jednu asistencí. Zajímavosti je, že Budínský ze svých šesti branek za Stadion vstřelil Rebelům hned čtyři. Momentálně se řadí mezi tahouny Stadionu a doufá, že jeho střelecká forma bude pokračovat. Po utkání s Rebely zhodnotil zápas a také to, jak se mu v Litoměřicích daří.

14.12.Junioři zdolali PZ Kladno na nájezdy 4:3LTM - PZK 4:3, 4.kolo | Alexandr Stys

V dalším utkání nadstavby přivítali junioři Litoměřic na svém ledě tradičního soupeře z Kladna. Do vedení domácí dostal Kauschitz, který se trefil přesně pod lapačku brankáře Černého. Do konce první třetiny navýšil vedení Zajan, přesnou střelou do levého rohu kladenské branky. V polovině utkání Stadion proměnil zásluhou Brandejského početní výhodu a zdálo se, že o vítězi utkání je rozhodnuto. Hosté se však nevzdali a ke konci druhé třetiny dokázali během 35 vteřin snížit na 3:2. Vyrovnat se Kladnu podařilo ke konci utkání a na řadu přišly samostatné nájezdy. V nich uspěli domácí hokejisté a připsali si tak další vítězství.

14.12.Stadion přehrál Rebely také potřetíLTM - HBR 5:3, 32.kolo | Michal SabóTři vzájemná utkání spolu sehrála mužstva Litoměřic a Havlíčkova Brodu. Všechna tři měla stejného vítěze, Stadion Litoměřice. Dnes vykročili Severočeši za výhrou již ve třetí minutě zásluhou Bahenského. Domácí sice dvakrát vedení ztratili, ale od druhé trefy Víta Budínského se již Rebelové nedokázali na domácí dotáhnout. Výhru 5:3 pečetil v závěru do prázdné branky Jakub Suja.
13.12.Rebelové opět v Kalich AreněLTM - HBR 5:3, 32.kolo | Alexandr Stys

K dalšímu utkání se chystají hokejisté Stadionu Litoměřice. Po výhře na jihu Čech tentokrát na Kališníky čeká další soupeř zvučného jména. Čtvrtý celek z Havlíčkova Brodu přijede do Litoměřic, aby získal tři body a upevnil si postavení v tabulce. Rebelové však v letošní sezóně na Litoměřice příliš neumějí a dvakrát se Severočechy prohráli. Utkání se hraje v sobotu 14. Prosince od 17:00.

11.12.Na jihu Čech Stadion uspěl, z Českých Budějovic veze výhru 3:0CEB - LTM 0:3, 31.kolo | Alexandr Stys

Třetí vzájemný zápas proti Českým Budějovicím rozehráli hokejisté Stadionu Litoměřice opět velmi dobře a skóre otevřel Míka. O druhý zásah Litoměřic se postaral Švagrovský, který překonal Kůdelu ve 49.minutě utkání. Domácí závěrem utkání zkoušeli hru bez brankáře. Litoměřice se dokázaly dostat do uniku a Čermák určil definitivní skóre do odkryté klece.

10.12.Stadion vyrazí do Českých BudějovicCEB - LTM 0:3, 31.kolo | Miroslav Kejmar

Litoměřičtí hokejisté vyjedou ve středu k již třetímu zápasu s Motorem České Budějovice. Kališníci nemají z posledních dvou utkání ani bod, když prohráli v Mladé Boleslavi a na domácím ledě s Olomoucí. Jihočeši naopak získali rovnou bodů pět. Stadion si tak chce spravit chuť na dvanáctém týmu tabulky a jede si pro body. Jsou to právě Litoměřice, kdo je papírovým favoritem, ale rozhodně nemohou soupeře z jihu Čech podcenit. Utkání startuje ve středu 11. prosince od 17:30.

9.12.Shrnutí výsledků mládeže 4.12. - 8.12.2013Michal SabóMládežníci Litoměřic nezaháleli ani v uplynulém týdnu. Junioři spolu se starším dorostem vstoupili do druhé části sezóny. V úvodu boje o baráž o extraligu juniorů podlehli Litoměřičtí těsně Letňanům, v neděli však v derby zvítězili nad Ústím. Šestá třída zažila nejúspěšnější týden v sezóně. Po středeční výhře na Hvězdě dokázali v sobotu doma vysoko přehrát taktéž Ústí nad Labem. Další výsledky naleznete v článku.
7.12."Řekli nám, že hrajeme dobrý hokej" popisuje trenér juniorského týmu Martin TvrzníkMiroslav KejmarLitoměřičtí junioři splnili hlavní cíl sezóny a postoupili do play off juniorské ligy. Vyzpovídali jsme šéftrenéra mládeže a zároveň trenéra juniorů Martina Tvrzníka, který se rozpovídal ohledně dosavadní sezóny, turnaji s extraligovými týmy v Liberci, ale také o hráčských sestřizích pro play off.
7.12.Olomouc otočila utkání v Kalich AreněLTM - OLO 1:3, 30.kolo | Alexandr Stys

Do utkání vstoupili domácí lépe a do vedení Stadion dostal Matai, který prostřelil z pravého kruhu. Olomouc se snažila o vyrovnání, ale domácí brankář Král svůj tým držel ze všech sil. Vyrovnat se Kohoutům podařilo až začátkem třetí třetiny, kdy se prosadil Knotek. Hosté poté převzali otěže utkání do svých rukou a dalšími dvěma góly otočili vývoj utkání ve svůj prospěch.

6.12.Kohouti dalším soupeřem Litoměřic LTM - OLO 1:3, 30.kolo | Alexandr Stys

Série těžkých zápasů pokračuje sobotním kolem, kdy Stadion na svém ledě sehraje duel proti soupeři z Olomouce. Porážka z minulého kola na ledě Mladé Boleslavi, přerušila bodovou šňůru Litoměřic, která trvala jedenáct utkání v řadě. S Olomoucí však Kališníci hrát umí a je na čase opět sbírat body. V rámci benefičního projektu navíc hokejový klub věnuje 10 Kč z každé prodané vstupenky na utkání proti Kohoutům.