Archiv

V květnu 2017 vyšly tyto články:

17.5.Vítězslav Bílek se vrací do Litoměřic! Miroslav KejmarOpěvovaná spolupráce Kalla – Bílek bude znovu navázána. Střelec největšího kalibru podepsal se Stadionem smlouvu. Loňskou sezónu strávil ve slovenském Martinu, kde kvůli onemocnění odehrál pouze deset zápasů.
15.5.„Půjde hlavně o výchovu mladých hráčů“, poodkrývá nový projekt hlavní trenér StadionuMiroslav KejmarMiloš Říha mladší i nadále bude působit jako hlavní trenér u litoměřického A týmu a zároveň povede jako asistent reprezentaci do 19 let. Bude mít kompletní přehled o mladých hráčích, jelikož se chystá projekt, který by měl přivést reprezentační hráče právě do Litoměřic.
9.5.Stadion začíná letní přípravu! Miroslav KejmarHráči Stadionu Litoměřice v úterý 9. května oficiálně začali letní přípravu. V Kalich Areně se objevilo celkem šestnáct hráčů a další se připojí v průběhu týdne. Trenéři mohli přivítat známé tváře jako je např. Jaroslav Kalla, Aleš Pavlas nebo Jiří Jebavý.
3.5.Stadion zahajuje přípravu na WSM LiguKlubV úterý 9. 5. začne „A“ tým Stadionu přípravu na osmou sezónu ve druhé nejvyšší soutěži. Hráče přivítá trenérská dvojice Miloš Říha – Daniel Tvrzník.