Archiv

V květnu 2015 vyšly tyto články:

30.5.Hlavní trenér juniorů Jan Fišera byl součástí kanadského týmu na MS Miroslav KejmarJan Fišera každý rok spolupracuje s mládežnickými reprezentacemi Kanady nebo USA. Letos se mu však naskytla jedinečná možnost vypomáhat kanadskému týmu na Mistrovství světa v Praze a Ostravě. Pro něho samotného to byl výjimečný zážitek a obrovská zkušenost do života. Jak on sám říká "takový tým už asi na MS Kanada mít nebude". Nakonec vše dopadlo na výbornou a Kanada ovládla celý šampionát bez jediné újmy.
28.5.Přichází obránce Aleš PavlasKlubDo Litoměřic přichází obránce Aleš Pavlas, který naposledy působil v Kadani, od roku 2009 byl součástí organizace Piráti Chomutov. Během své bohaté kariéry působil také např. v pražské Slavii, Ústí n. L. či v Kladně.
28.5.Spolupráce s Mountfield HK KlubNová spolupráce Stadionu a extraligového klubu Mountfield HK přivede do Litoměřic několik nových tváří. V článku naleznete seznam hráčů ze základního kádru Mountfield HK přicházejících v úvahu pro pravidelné či nahodilé působení v Litoměřicích.
26.5.Otevřený dopis prezidenta ČSLH Tomáše Krále Miroslav KejmarOtevřený dopis, ve kterém reaguje prezident ČSLH Tomáš Král na vyjádření věhlasného trenéra doktora Luďka Bukače.
26.5.Vyjádření ČSLH k výrokům Marka Černoška, předsedy české asociace hokejistů Miroslav KejmarVýroky Marka Černoška, obsažené v Prohlášení výkonného výboru České asociace hokejistů k situaci v českém hokejovém hnutí, jsou podle názoru ČSLH jasným důkazem jeho nekompetentnosti v problematice financování ledního hokeje a sportu vůbec.
5.5.Příprava na další sezónu už vypukla! Miroslav KejmarA tým včera, tedy v pondělí zahájil svoji přípravu na nadcházející sezónu. Zatím se do přípravy zapojilo dvacet hráčů, z čehož převážnou většinu tvoří mladé tváře, které budou bojovat o své místo v základní sestavě Stadionu.