Archiv

V květnu 2014 byly zveřejněné tyto aktuality

23.5.Tisková konferenceV pondělí 26.5.2014 od 10:00 hodin se v Kalich Areně v Litoměřicích uskuteční tisková konference HC Sparta Praha a HC Stadion Litoměřice na téma: Prodloužení spolupráce obou partnerských klubů. Přítomni budou za HC Sparta Praha: Mgr. Petr Bříza - předseda představenstva, Patrik Martinec - sportovní manažer a za HC Stadion Litoměřice: Daniel Sadil – předseda, Jaromír Tvrzník - místopředseda.
12.5.MS: Česko - KanadaČtvrtý den MS v Minsku a třetí zápas pro českou reprezentaci. Již v pondělí od 19:45 se svěřenci trenéra Růžičky utkají s Kanadou. Zápas můžete sledovat online zde!
4.5.Česko - FinskoÚčinkování na Švédských hokejových hrách zakončí čeští hokejisté duelem proti Finsku. Online přenos od 12:30 sledujte zde.
3.5.Česko - RuskoDruhý zápas na Švédských hokejových hrách odehrají Češi v sobotu proti Rusku. Zápas startuje v 16:00, online přenos můžete sledovat zde.
1.5.Česko - ŠvédskoVe čtvrtek 1. května startují Švédské hokejové hry. Česká republika se na úvod postaví domácímu celku od 16:00. Online přenos můžete sledovat na Onlajny.com!