Starší dorost si na své konto připsal další výhru. V neděli 9.10. přivítali na domácím ledě hráče nedalekého Ústí nad Labem, a derby proti Slovanu zvládli na jedničku. Po první třetině byl stav nerozhodný 0:0. V druhé třetině šli ale domácí do vedení. O první branku Stadionu se zasloužil Josef Vokurka, hosté ale dokázali po pár minutách odpovědět. V závěru třetiny však druhý gól Litoměřic vstřelil Zdeněk Fábry a domácí tak odcházeli do kabin spokojenější. Fábry se dokázal prosadit ještě jednou ve třetí třetině, čtvrtý gól domácích dal Marek Vaněk. Hosté dokázali dát v zápasu pouze dvě branky a ty k vítězství nestačili. Stadion tak zaslouženě vyhrál derby nad ústeckým Slovanem 4:2.

6. kolo

4:2

0:0, 2:1, 2:1

HC Stadion Litoměřice - HC Slovan Ústí n.L.

Branky a nahrávky: 23. Vokurka (Fábry), 40. Fábry, 44. Fábry (Cerman), 56. Vaněk (Chňapko) - 39. Tolkačev (Veselý), 56. Poulíček (Dorner). Rozhodčí: Vitík - Sládek, Sýkora. Vyloučení: 7:4. Využití: 0:0. Diváci: 67. Průběh utkání: 1:0, 1:1, 3:1, 3:2, 4:2.

HC Stadion Litoměřice: Skokan (Paťha) - Student, Čapek, Racek, Kamp - Fábry, Cerman, Matuška, Švalich, Bacílek, Tipán, Vokurka, Chňapko, Vaněk.

HC Slovan Ústí n.L.: Brňák (Rechtorik) - Poulíček, Štěpánek, Mareš, Opočenský, Vidlička, Chmela - Veselý, Dorner, Tolkačev, Bartyn, Gottfried, Hruška, Dvořák, Kundrát, Tošnar.