Po páteční těsné prohře v Sokolově se kališníci poprvé na domácí půdě představili v neděli proti Mělníku. A premiéra v Kalich Areně jim vyšla na výbornou! Stadion vedl po první třetině nad Juniorem zásluhou Čapka, Matušky a Cermana 3:1, však Středočechům se povedlo v druhé části s domácími srovnat krok. Za vyrovnaného stavu 3:3 jsme tak vstupovali do poslední periody, ve které o vítězi utkání rozhodl zásahem v osmačtyřicáté minutě Sebastian Švalich!

2. kolo

4:3

3:1, 0:1, 1:1

HC Stadion Litoměřice - HC Junior Mělník

Branky a nahrávky: 8. Čapek (Švalich, Matuška), 14. Matuška (Student, Vokurka), 18. Cerman (Čapek), 48. Švalich (Matuška) - 6. Škarohlíd (Cicvárek, Šípek), 21. Škarohlíd (Litera), 41. Cicvárek (Škarohlíd). Rozhodčí: Štěpán – Lichtenberk, Holada. Vyloučení: 3:3. Využití: 1:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 62. Průběh utkání: 0:1, 3:1, 3:3, 4:3.

HC Stadion Litoměřice: Skokan (Paťha) - Student, Čapek, Racek, Kamp - Fábry, Cerman, Matuška, Švalich, Bacílek, Tipán, Vokurka, Chňapko, Vaněk M., Günther.

HC Junior Mělník: Procházka (Šimáček) - Zamrazil, Kříž, Janek, Vaněk A., Kapoun, Cicvárek - Kalda, Šesták, Litera, Robotka, Stinka, Škarohlíd, Lenc, Řehák, Skřivánek, Šípek.