V pátek 25.11. vyrazili starší dorostenci bojovat o body do nedalekého Mostu. Hned v úvodu první třetiny se prosadil Libor Student, krátce po něm vstřelili další dvě branky Vojtěch Cerman a Zdeněk Fábry. V patnácté minutě dali první branku domácí a snížili tak skóre na 1:3. V závěru první části však Kališníci přidali další dvě branky. O první se zasloužil Jan Smola a o druhou Vojtěch Chňapko. V druhé periodě padly pouze dva góly. Druhý gól se podařilo vstřelit domácím a šestou branku kališníků přidal střelec první branky Libor Student. Třetí třetina byla plná gólů. Dva góly přišly ze strany domácích a čtyři od hráčů Stadionu. Ve třetí části se prosadili Sebastian Švalich, Jan Smola, Vojtěch Cerman a Josef Vokurka. Z Mostu si tak starší dorost odvel tři body.

17. kolo

4:10

1:5, 1:1, 2:4

Sport Most - HC Stadion Litoměřice

Branky a nahrávky: 15. Pergl, 27. Kitzberger (Fraško, Pergl), 50. Pergl (Tomeš), 60. Heindenreich - 3. Student (Tipán), 7. Cerman (Fábry, Student), 12. Fábry (Racek), 18. Smola (Fábry), 19. Chňapko, 34. Student (Fábry), 45. Švalich (Vaněk), 52. Smola (Fábry), 56. Cerman (Vokurka), 60. Vokurka (Cerman). Rozhodčí: Koblischke - Hubínek, Čichovský. Vyloučení: 7:7. Využití: 2:2. V oslabení: 0:1. Diváci: 70. Průběh utkání: 0:3, 1:3, 1:5, 2:5, 2:7, 3:7, 3:9, 3:10, 4:10.

Sport Most: Tlach (Zechovská) - Bartošová, Kopta, Fraško, Bourek, Říha - Kitzberger, Heindenreich, Žák, Woznica, Tomeš, Pergl, Šifalda, Zirtoni.

HC Stadion Litoměřice: Kuneš (Paťha) - Čapek, Kamp, Racek, Student - Fábry, Cerman, Vokurka, Chňapko, Vaněk, Švalich, Tipán, Smola.