Dva dny po demolici Mělníku se kališníci vypravili do nedalekého Děčína, který se nachází na předposlední příčce severozápadní skupiny Ligy mladšího dorostu. Hokejisté Stadionu již v úvodní třetině jasně potvrzovali roli favorita střetnutí – do první přestávky šli s tříbrankovým náskokem po trefách Lukáše Landy, Marka Čichovského a Jana Smoly. Druhá část pak byla gólovou Saharou, jedinou přesnou trefu si v ní připsal děčínský Hamršmíd v předposlední minutě. Kališníci ale drama nepřipustili. V posledním dějství poslali za domácího Mazourka hned šest branek, postupně se trefili Lukáš Landa, Marek Čichovský, Agáta Sarnovská, Jakub Neudeker, Radek Sluka a Jan Smola. Mladší dorostenci si tak po rozebrání Děčína 9:1 připsali do tabulky již dvanáctou výhru v letošní sezóně.

14. kolo

1:9

0:3, 1:0, 0:6

HC Děčín - HC Stadion Litoměřice

Branky a nahrávky: 29. Hamršmíd (Weis, Kudrhalt) - 11. Landa (Čichovský, Macel), 14. Čichovský (Macel, Landa), 15. Smola (Neudeker, Horešovský), 45. Landa (Čichovský, Macel), 47. Čichovský (Cornová, Macel), 48. Sarnovská (Novotný, Klepetko), 52. Neudeker (Macel, Hozák), 54. Sluka R. (Bartoníček, Sarnovská), 59. Smola (Sarnovská). Rozhodčí: Bárta - Biedermann, Řežábek. Vyloučení: 6:7, navíc Hák (L) 5 min. + do konce utkání. Využití: 0:2. V oslabení: 0:1. Diváci: 40. Střely na branku: 24:41 (8:17, 9:14, 7:10). Průběh utkání: 0:3, 1:3, 1:9.

HC Děčín: Mazourek - Kudrhalt, Zeman, Kadlec, Kouřil, Petrlík - Jarábek, Bečvář, Hamršmíd, Lehký, Hercík, Doskočil, Hampl, Horáček, Weis, Gašpar, Čermák

HC Stadion Litoměřice: Sluka J. (Kohout) - Domin, France, Cornová, Hozák, Kříž, Hák, Vahalík - Neudeker, Smola, Horešovský - Landa, Čichovský, Macel - Klepetko, Novotný, Sarnovská - Bartoníček, Sluka R.