Mladší dorostenci zvládli domácí derby proti soupeři z Roudnice. Svého protivníka vysoko přestříleli a dokázali vsítit hned dvanáct branek. Hattrick si za domácí připsali dokonce tři hráči, Minka, Krátký a Domský. Mužstvo trenérů Zuziaka a Opluštila tak získalo další tři cenné body.

6.

12:7

3:1, 5:3, 4:3

HC Stadion Litoměřice - HC Roudnice nad Labem

Branky a nahrávky: 4. Minka (Vandas), 10. Vízner (Daniel), 16. Minka (Vízner), 22. Domský (Krátký), 28. Krátký (Vandas), 33. Domský (Klepetko), 36. Krátký (Minka), 40. Krátký (Vandas), 46. Domský (Klepetko), 48. Minka (Vandas), 52. Krátký (Minka), 57. Daniel (Vandas). Vyloučení: 8:7. Využití: 4:2. V oslabení: 1:0.

HC Stadion Litoměřice: Fridrich (Damašek) - Krátký, Minka, Kloc, Lauko, Klepetko, Novotný, Domský, Kolenatý, Vandas, Chládek, Sadil, Prochorenko, Krejza, Hazucha, Daniel, Cikánek, Vízner, Vacek.

Mladší dorost vlétl do utkání s velkou chutí a už po třech minutách mohli domácí hokejisté zvedat ruce nad hlavu. Jako první se trefil Minka. Stadion nepolevil a dál zasypával branku soupeře jednou střelou za druhou. Jako další se ujal pokus Víznera od modré čáry z poloviny prvního dějství. Do přestávky se ještě rozvlnila síť na obou stranách. Roudničtí nejprve snížili v patnácté minutě a krátce poté vrátil domácím dvougólové vedení svým druhým gólem Minka.

Druhá třetina byla na branky nejbohatší. Celkem jich bylo k vidění osm. Pět z nich si připsali Litoměřičtí a dál tak navyšovali svůj náskok. O pět zásahů se podělili dva domácí hráči. Domský se trefil dvakrát, Krátký dokonce třikrát a jako první tak mohl oslavit hattrick, který završil necelou sekundu před druhou sirénou.

V závěrečném dějství napodobili svého kapitána ještě Domský s Minkou. Tomáš Krátký se k nim přidal svým čtvrtým gólem a ke své asistenci na Víznerovu trefu z první třetiny přidal branku také Michal Daniel. Další tři kotouče ve Fridrichově síti již pouze upravili skóre do konečné podoby 12:7.