Po nevydařeném středečním utkání s Kralupy nad Vltavou, ve kterém litoměřický mladší dorost prohrál na nájezdy 4:3, v sobotu přivítal na domácím ledě Litvínov "B", který mladí kališníci roznesli na kopytech. V zápasu si připsal hattrick na své konto šikovný útočník Jan Smola, dva góly zaznamenal Jan Neudeker. Vojtěch France, Marek Krocker a Jiří Bartoníček vstřelili každý jednu branku. Jediný gól hostů vsítil Petr Kovačič, Litvínov tak na ledě kališníků utrpěl debakl 8:1. Stadion si tak připsal do tabulky Ligy mladšího dorostu další tři body.

HC Stadion Litoměřice - HC Verva Litvínov "B"

Branky a nahrávky: 7. Smola, 28. Neudeker (Horešovský), 35. Neudeker (Smola), 36. Krocker (Neudeker), 41. Smola (Neudeker, Horešovský), 42. France (Neudeker), 56. Smola (Neudeker), 58. Bartoníček (Sluka R.) - 17. Kovačič (Kordanič). Rozhodčí: Vitík, Sýkora. Vyloučení: 2:5, navíc Haspra (LTV-B) 5 min. + do konce. Využití: 1:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 70. Střely na branku: 39:31 (9:14, 11:9, 19:8). Průběh utkání: 1:0, 1:1, 8:1.

HC Stadion Litoměřice: Sluka J. (42. Kohout) - Čapek, France, Hozák, Hák, Cornová, Vízner, Vahalík, Kříž - Neudeker, Smola, Horešovský - Landa, Čichovský, Macel - Klepetko, Krocker, Sarnovská - Sluka R., Novotný, Bartoníček

HC Verva Litvínov "B": Haspra (Zelenka) - Matys, Kokény, Šubrt, Kroupa, Hoffmann, Hodek, Kratochvíl, Řehoř, Kordanič, Kovačič, Svoboda, Kubát, Nikl, Leitmer, Boháč, Rejl