Mladší dorostenci v pátek sehráli na svém ledě utkání s Příbrami. Hosté do utkání vstoupili rychlými dvěma góly a Damašek musel střídat. Do konce první třetiny Příbram vstřelila další dvě branky a o vítězi bylo rozhodnuto.Stadion ještě zkorigoval skóre dvěma góly Minky, ale nakonec stejně podlehl 2:6.

4.

2:6

0:4, 2:1, 0:1

HC Stadion Litoměřice - HC Příbram

Branky a nahrávky: 23.Minka(Klepetko, Krátký), 39.Minka(Vandas) - 2.Svančar(Uhlík), 4.Vach(Svančar), 17.Sýkora(Beneš), 20.Kála(Kozohorský), 29.Vorreiter(Vach), 53.Patočka(Šmíd). Rozhodčí: Krebs - Votrubec, Vacek. Vyloučení: 6:5. Využití: 0:1. Průběh utkání: 0:4, 1:4,1:5, 2:5,2:6.

HC Stadion Litoměřice: Damašek(4.Dobiáš) - Krátký, Minka, Kloc, Lauko, Klepetko, Novotný, Domský, Kolenatý, Vandas, Bitner, Sadil, Prochorenko, Krejza, Hazucha, Daniel, Cikánek, Vízner, Vacek.

HC Příbram: Jiroušek - Svančar, Kála, Vach, Sýkora, Kozohorský, Rezek, Beneš, Pospíšil, Uhlík, Mavgaritopulos, Novotný, Pinkas, Vacek, Patočka, Šmíd, Vorreiter, Bihary, Kala.

První šanci zápasu si vytvořil hostující Pospíšil hned v úvodních sekundách hry, jeho sólo od poloviny hřiště skončilo nastřelenou tyčkou. V čase 1:59 se už hosté radovali ze vstřelené branky, z bezprostřední blízkosti dorážel Svančar. Příbram přidala druhou branku o dvě minuty později a Damašek musel střídat. Litoměřice se následně dostaly k několika střelám, ale ani jeden pokus neskončil brankou. Krátkého střela našla beton brankáře a Domský v nájezdu trefil horní tyčku.

Do první přestávky stihla Příbram přidat další dvě branky a o vítězi bylo prakticky rozhodnuto. Stadion snížil na rozdíl dvou branek zásluhou Lukáše Minky , který se dvakrát dokázal důrazně prosadit v brankovišti. To bylo však ze strany domácích vše a hosté přidali další dva zásahy.