V posledním utkání na turnaji v Mostě podlehly Litoměřice domácímu Mostu 1:4. Soupeř trestal z přesilových her, když využil tři z jedenácti pokusu. Jediným střelcem Stadionu byl Milan Toman, který ke konci utkání jen zkorigoval stav zápasu. Most se třemi výhrami se umístil na prvním místě, druhý skončili Eispiraten Crimmitschau a poslední příčku obsadili Rapaces de Gap.

9. kolo

4:1

1:0, 2:0, 1:1

HC Most - HC Stadion Litoměřice

Branky a nahrávky: 17. Slavíček (Klíma), 25. Böhm (Hora, Bojer), 31. Hranáč (Klíma), 52. Klíma (Tauš) - 56. Toman (Treille) . Rozhodčí: Zubzanda - Mašek, Koskuba. Vyloučení: 12:11 navíc Forman (LTM) a Hora (MST) 5min OK a Mrňa 10 min. OT. Využití: 3:1. Průběh utkání: 4:0, 4:1.

HC Most: Volke (Melichar) - Hranáč, Přindiš, Charousek, Tomeček, Hora, Havelka, Čechura, Kabeláč - Tauš, Slavíček, Klíma - Kotrla, Divíšek, Nedrda - Zavřel, Bojer, Böhm - Nevyhoštěný, Hudák, Adámek

HC Stadion Litoměřice: Hruška (Brýl) - Toman, Martinka, Kolář, Žovinec, Sobotka, Kříž - Šinágl, Slížek, Tvrzník - Treille, Hašek, Mrňa - Antončík, Rubeš, Forman - Racek, Hlusička, Rudovský

Zpočátku zápasu se oba soupeři jenom tak oťukávali, bylo znát, že obě mužstva mají za sebou už dva těžké zápasy ve dvou dnech. Mostečtí byli přesto o něco aktivnější, dostávali se více před branku Stadionu. Jejich mírnou převahu dokázal brankově vyjádřit v 17. minutě Bohumil Slavíček, který doslova propasíroval puk za Hruškova záda 0:1.

Od druhé třetiny už byl Most viditelně lepším celkem. V 25. minutě dokázal během šesti sekund potrestat Mrňovo vyloučení. K odraženému puku se dostal na brankovišti Milan Böhm a bekhendovou střelou upravil na 0:2. Těsně před polovinou zápasu minul v dobré pozici Mrňa, aby se hned vzápětí na druhé straně trefil od modré Jan Hranáč 0:3. Ve 32. minutě přišel nejhezčí moment utkání, i když neskončil brankou. Bojer u vlastní branky odebral Formanovi ve velké šanci puk, projel celé hřiště a chyběly centimetry, aby přesně naservíroval přihrávku najíždějícímu spoluhráčovi. Forman měl před Volkem potom ještě jednu šanci, ale opět neuspěl.

V poslední třetině Most kontroloval svůj náskok, soupeře nepouštěl do větších šancí. V 51. minutě dokázal ještě Lukáš Klíma navýšit polo vysokou na 0:4. Litoměřicím se povedla branková korekce v 56. minutě, když hrály dvojnásobnou přesilovku po faulu Böhma a nešťastného vyhození puku Tomečkem. Na modré si popojel Milan Toman a dobře mířenou ranou trefil horní růžek Volkeho branky 1:4. Potom byli ještě za bitku vyloučeni do konce zápasu Forman a mostecký Hora. Most už si potom bezpečně dokráčel pro vítězství v zápase a tím i celkový primát v 1. ročníku mezinárodního turnaje O pohár primátora města. Mostečtí během celého turnaje neztratili ani bod a vyhráli tak zcela zaslouženě.