Devatenácté kolo západní skupiny Ligy juniorů zavedlo předposlední kališníky na kladenský ČEZ stadion, kde se v pátek střetli s domácími Pracovními zálohami. Litoměřickým juniorům se sice v poslední době relativně daří, v zápase s jedním z nejlepších celků soutěže jim ale pšenka nekvetla – svěřenci Vladimíra Domina nedokázali Jirouška v kladenské brance překonat ani jednou a domů se tak vraceli bez bodu po porážce 0:5.

PZ Kladno - HC Stadion Litoměřice

Branky a nahrávky: 15. Šanda (Smrž, Choc), 28. Keller (Novotný J., Rampfel), 31. Nekvinda (Keller, Vyšín), 50. Vach (Keller), 53. Novotný J. (Vach, Lenart). Rozhodčí: Beránek - Gabriel, Klouček. Vyloučení: 5:3. Využití: 0:2. V oslabení: 0:0. Diváci: 45. Průběh utkání: 50.

PZ Kladno: Jiroušek (Karlík) - Procházka, Smrž, Míka, Rampfel, Heindl, Keller - Šanda, Novotný J., Nekvinda, Kudr, Lenart, Vach, Vyšín, Choc.

HC Stadion Litoměřice: Damašek (Švára) - Hazucha, Kolenatý, Winnerlich, Novotný P., Kejmar, Vandas - Fábry, Bejček, Sadil, Lauko, Lodge, Černý, Pejchal, Kafka, Vyšejn.