Kladenský ČEZ Stadion hostil souboj dvou mužstev z čela tabulky. Litoměřičtí nechtěli po prohře v Ústí dopustit ztrátu s dalším favoritem soutěže a hodlali tentokrát bodovat. Zápas se sice nevyvíjel příznivě, ovšem nakonec se mohla radovat právě družina trenérů Fišery a Tvrzníka. Stav byl po základní hrací době nerozhodný, v nájezdech však soupeři nepovolil skórovat brankář Michajlov a dva body za výhru 4:3 vystřelil Petr Šindelář.

6. kolo

3:4sn

2:2, 1:0, 0:1 - 0:1

PZ Kladno - HC Stadion Litoměřice

Branky a nahrávky: 4. Janeček P., 4. Vlach, 38.Čejka - 9. Náprstek, 11. Zajan, 44. Krejča, rozhodující nájezd Šindelář. Střely na branku: 42:39. Průběh utkání: 2:0, 2:2, 3:2, 3:4.

HC Stadion Litoměřice: Michajlov (Lukeš) - Chmel, Šikner, Zedek, Málek, Kolíček, Krýsl, Vacek - Vrba, Zajan, Shchyhelski, Matějek, Náprstek, Popek, Krejča, Šindelář, Ransdorf, Neruda, Vilček, Brandejský.

Utkání na hlavní ploše kladenského ČEZ Stadionu začalo lépe pro domácí PZ. Do vedení se Středočeši dostali již ve čtvrté minutě. Nejprve propasírovali puk mezi betony litoměřického brankáře a o několik vteřin poté odskočili na rozdíl dvou branek po samostatném úniku. Litoměřičtí však po dvou úderech soupeře nesložili zbraně. Tlačili se dopředu a vysloužili si rychlé vyrovnání. V 9. minutě se z vrcholu kruhů trefil pod horní tyč Šimon Náprstek a v 11. minutě prostřelil kladenského brankáře u pravé tyče Pavel Zajan.

Souboj mužstev z čela tabulky ligy juniorů nabíral na obrátkách. Kladenského brankáře ohrožovali ve druhém dějství zejména první Brandejského útok, jenž se v této fázy hry dostal k polovině střeleckým pokusům. V nadějné pozici se objevil také Ransdorf, který pálil z předbrankového prostoru, ale ani on se neradoval. Prosadili se až Kladenští krátce před druhou přestávkou.

Středočeši se však ve vedení příliš dlouho neudrželi. Uběhly necelé čtyři minuty ze závěrečné dvacetiminutovky, ke kotouči se po Vrbově přihrávce dostal Krejča a střelou přes obránce se trefil pod horní tyč. Bylo tak znovu vyrovnáno, tentokrát 3:3. Ve zbytku základní hrací doby držely své týmy oba brankáři po řadě šancí z předbrankového prostoru a nepovolili žádnou další změnu skóre. Rozhodnout tedy musely až nájezdy. Hráči kladenského PZ se neprosadili ani jednou, naopak za Litoměřice se trefil do pravého horního růžku Petr Šindelář a Stadion bral díky jeho trefě cenné dva body za výhru 4:3 po samostatných nájezdech.