Celkem tři body mají po pátečním střetu s Mostem na kontě litoměřičtí junioři, které poslal v šesté minutě do vedení Marek Domský. O čtyři minuty později zvýšil na 2:0 Michal Vico, avšak hostům se podařilo v průběhu druhé dvacetiminutovky stav srovnat. Znovu poslal kališníky do vedení Lynden Lodge, ale i na jeho zásah našli mostečtí junioři odpověď. Utkání tak dospělo až do samostatných nájezdů, ve které bod navíc Baníku vystřelil Jakub Komínek.

7. kolo

3:4sn

2:0, 1:2, 0:1

HC Stadion Litoměřice - Sport Most

Branky a nahrávky: 6. Domský, 10. Vico (Kafka), 38. Lodge (Kafka, Černý) – 28. Komínek (Kabourek, Nedrda), 30. Kabourek (Jonák, Komínek), 53. Kabourek, rozh. náj. Komínek. Rozhodčí: Folk – Kurtin, Janíček. Vyloučení: 7:4, navíc Winnerlich (LTM) 10 min. OT. Využití: 0:1. Diváci: 40. Průběh utkání: 2:0, 2:2, 3:2, 3:4.

HC Stadion Litoměřice: Havlík (Damašek) – Winnerlich, Hazucha, Novotný, Kolenatý, Vandas, Kafka, Černý – Domský, Bejček, Vico, Lodge, Vyštejn, Lauko, Sadil.

Sport Most: Orct (Uher) – Cmolík, Jonák, Matys, Balázs, Nedrda, Komínek, Kabourek, Sinitsyn, Macháč, Bořík, Zvěřina, Kamenický, Hornych.