Ani ve druhém zápase nadstavbové části Ligy staršího dorostu se mladým kališníkům nevedlo příliš dobře, po porážce 3:5 v Ústí minulou neděli nyní na domácí půdě podlehli pražské Kobře 1:5. Jediný gól Stadionu zaznamenal Vojtěch Chňapko. Starší dorost tak klesl na předposlední místo tabulky, na poslední Most má ale velmi pohodlný náskok dvaceti bodů.

HC Stadion Litoměřice - HC Kobra Praha

Branky a nahrávky: 20. Chňapko (Cerman, Švalich) - 13. Flídr (Lukáš, Kratochvíl), 18. Šálek (Kozák), 33. Drokin (Beyer), 40. Beyer (Koliš), 51. Flídr (Pěnkava). Rozhodčí: Tichý R. - Tichý M., Hrubý. Vyloučení: 3:5. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 69. Průběh utkání: 0:2, 1:2, 1:5.

HC Stadion Litoměřice: Kuneš (Paťha) - Čapek, Student, Kamp, Bacílek - Chňapko, Švalich, Vaněk, Hruška Mi., Smola, Tipán, Neudeker, Vokurka, Cerman.

HC Kobra Praha: Mičán (Sup) - Kratochvíl, Kozák, Zelenka, Pěnkava, Hruška Ma. - Šálek, Beyer, Soeldner, Flídr, Koliš, Vávra, Lukáš, Drokin.