Tuhý boj o čelo tabulky severozápadní skupiny v neděli pokračoval duelem Stadionu s chomutovským béčkem, tedy třetím a druhým týmem soutěže. Skóre zápasu otevřel v polovině utkání hostující Marek Konášek, ještě před koncem druhé třetiny poslal Kadaň do dvoubrankového vedení Matěj Chlouba. Situace se pro domácí ještě o něco zhoršila v sedmačtyřicáté minutě, kdy stav utkání na 0:3 upravila Kateřina Zrnová. Hokejisté Stadionu dobře chytajícího Šilhana nakonec konečně překonali čtyři minuty před koncem zápasu zásluhou přesné střely Jakuba Neudekera, na víc se ale nezmohli. Litoměřice tak B-týmu chomutovských Pirátu podlehly poměrem 1:3.

15. kolo

1:3

0:0, 0:2, 1:1

HC Stadion Litoměřice - Piráti Chomutov "B"

Branky a nahrávky: 57. Neudeker (Horešovský) - 31. Konášek (Bartůněk, Pöschl), 36. Chlouba (Konášek), 48. Zrnová (Konášek). Rozhodčí: Vyštejn - Koblischke, Lauko. Vyloučení: 3:2. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 70. Střely na branku: 34:28 (11:7, 11:11, 12:10). Průběh utkání: 0:3, 1:3.

HC Stadion Litoměřice: Sluka J. (41. Kohout) - Domin, France, Hozák, Čapek, Cornová, Hák, Vahalík - Neudeker, Smola, Horešovský - Landa, Macel, Mynařík - Klepetko, Novotný, Sarnovská - Sluka R., Bartoníček

Piráti Chomutov "B": Šilhan (Kufa) - Salač, Bartůněk, Nouzák, Cestr, Smutný, Herda - Pöschl, Konášek, Chlouba - Machyna, Bárta, Zrnová - Žalud, Matuška, Mihalik - Videv