Svěřencům Martina Tvrzníka se zatím daří, mladším dorostencům se po Děčínu a Mělníku podařilo skolit i Chomutovské "béčko"! Kališníci otevřeli skóre v desáté minutě zásluhou Horešovského, Kadaň však o pět minut později srovnala. Do vedení pak šli domácí ještě dvakrát, avšak v obou případech se hostům podařilo vyrovnat. Drama v Kalich Areně rozsekl až tři minuty před koncem Jan Smola. Stadion tak na domácí půdě zvítězil 4:3.

3. kolo

4:3

1:1, 2:1, 1:1

HC Stadion Litoměřice - Piráti Chomutov "B"

Branky a nahrávky: 10. Horešovský (Neudeker), 23. Neudeker (Smola, France), 36. Smola, 57. Smola - 15. Holka (Konášek, Smutný), 27. Žalud (Konášek), 48. Bartůněk (Konášek). Rozhodčí: Vlasák - Kopáč, Kokrment. Vyloučení: 3:3. Využití: 1:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 60. Střely na branku: 38:26 (10:11, 15:6, 13:9). Průběh utkání: 1:0, 1:1, 2:1, 2:2, 3:2, 3:3, 4:3.

HC Stadion Litoměřice: Sluka J. (Kohout) - Čapek, France, Hozák, Hák, Cornová, Vízner, Vahalík, Kříž - Neudeker, Smola, Horešovský - Landa, Čichovský, Sarnovská - Krocker, Macel, Bartoníček - Sluka R., Novotný, Klepetko

Piráti Chomutov "B": Šilhan (Kupa) - Salač, Bartůněk, Kolář, Nouzák, Cestr, Malický - Chlouba, Konášek, Holka - Zrnová, Bárta, Žalud - Kaše, Matuška, Pöschl - Smutný, Špička, Hejra