Juniorka zkrotila Kobru, čtyřmi body se blýskl Vico

Zveřejněno 13.11.2016 | Vojtěch Martinek
Svěřenci Vladimíra Domina se pomalu ale jistě oklepávají ze špatného vstupu do sezóny, což se jim podařilo potvrdit i nedělním zápasem s Kobrou Praha. Po první třetině sice prohrávali o dvě branky, v té prostřední se ale postupně prosadili Jaroslav Vandas, Tomáš Bejček a Michal Vico, který navíc k oběma předchozím trefám kališníků asistoval. V poslední části si pak do statistik připsal ještě jeden kanadský bod za asistenci na druhém zásahu Tomáše Bejčka. Bejčkova druhá trefa byla ale v pořadí až pátá, ještě předtím stav utkání na 4:2 upravoval Marek Domský. Stadion Kobře do konce třetí dvacetiminutovky povolil jen jednu branku, zápas tak skončil za stavu 5:3.
15. kolo, neděle 13.11.2016, 18:00

Kobra Praha

Branky a nahrávky: 22. Vandas (Vico, Bejček), 32. Bejček (Domský, Vico), 35. Vico (Lauko), 43. Domský (Lauko, Lodge), 44. Bejček (Vico) – 2. Šťastný (Anděl, Kovář), 12. Hodonský (Brandejský), 44. Vencl (Anděl). Rozhodčí: Plachý – Votrubec, Michajličenko ml.. Vyloučení: 4:5. Využití: 1:0. V oslabení: 0:0. Průběh utkání: 0:2, 5:2, 5:3.

Damašek (Švára) – Hazucha, Kolenatý, Winnerlich, Vandas, Novotný – Domský, Bejček, Sadil, Lauko, Lodge, Černý, Vico, Vyštejn.

Kobra Praha

Haupt (Krása) – Wünsch, Hofman, Štěpánek, Sekera, Hodonský, Kovář, Pechar – Anděl, Brandejský, Mužík, Hána, Jobek, Vencl, Šťastný, Hnát.