Junioři padli i v druhém kole, severočeské derby ovládl Slovan

Zveřejněno 25.9.2016 | Vojtěch Martinek
Ani druhý zápas prvního hracího víkendu letošního ročníku Ligy juniorů nepřinesl kališníkům první body do tabulky. Litoměřičtí znovu prohráli 1:5, jedinou branku Stadionu vsítil v sedmnácté minutě Tadeáš Pejchal. Na další zásahy již bohužel síly nezbývaly. Další zastávkou na jízdním řádu druhé nejvyšší české juniorské soutěže bude Sokolov, kde se Stadion představí proti zálohám extraligových Karlových Varů.
2. kolo, neděle 25.9.2016, 10:00

Ústí n.L.

Branky a nahrávky: 17. Pejchal (Novotný, Domský) - 15. Brňák (Žďánský), 15. Kopta (Zdvořáček, Amirov), 16. Zdvořáček (Hucek), 35. Macek (Kopta, Moucha), 54. Tomáš (Amirov). Rozhodčí: Hlinka - Votrubec, Ševic. Vyloučení: 5:5, navíc Kafka (LTM) a Hucek (UNL) 10 min. Využití: 1:1. Diváci: 69. Průběh utkání: 0:3, 1:3, 1:5.

Damašek (Holý) - Winnerlich, Hazucha, Hazucha, Novotný, Kolenatý, Kadlec - Pejchal, Kafka, Černý, Domský, Bejček, Vico, Lodge, Vyštejn, Lauko, Sadil.

Ústí n.L.

Kosina (Rychtář) - Loukota, Zdvořáček, Macek, Hucek, Vytejček, Moucha, Tomáš, Kopta, Amirov, Brňák, Drha, Leitner, Trmal, Ždánský.