Nedělní střet s Kobrou Praha přinesl starším dorostencům Stadionu další tři body do tabulky! Do první přestávky odcházeli hosté s dvoubrankovým náskokem po trefách Sebastiana Švalicha a Zdeňka Fábryho, celku z pražské čtvrti Braník se však podařilo v průběhu prostřední části stav srovnat. V šestačtyřicáté minutě ale Litoměřicím vrátil náskok Vojtěch Cerman, přičemž tříbodový zisk kališníků zpečetil trefou do prázdné branky v poslední minutě střetu Josef Vokurka. Divoký zápas, ve kterém padly hned tři vyšší tresty, tak skončil šťastně po kališníky.

5. kolo

2:4

0:2, 2:0, 0:2

HC Kobra Praha - HC Stadion Litoměřice

Branky a nahrávky: 28. Šálek (Mucha), 35. Beyer (Mucha) - 2. Švalich (Vaněk), 8. Fábry (Cerman), 46. Cerman (Student), 60. Vokurka (Cerman). Vyloučení: 9:4, navíc Wunsch (KOB) 10 min., Lukáš (KOB) a Fábry (LTM) 5 + OK. Využití: 1:2. Diváci: 20. Průběh utkání: 0:2, 2:2, 2:4.

HC Kobra Praha: Sup (Koval) - Kratochvíl, Beyer, Wunsch, Pěnkava, Hruška, Hrbek, Kozák - Lukáš, Vávra, Koliš, Šálek, Muncha, Kněžek, Zelenka, Změškal, Drokin, Soeldner.

HC Stadion Litoměřice: Skokan (Kuneš) - Student, Čapek, Racek, Kamp - Fábry, Cerman, Vaněk, Švalich, Bacílek, Chňapko, Vokurka.