Litoměřičtí nedokázali navázat na svá dvě předchozí vítězství a zaváhali na ledě Benešova, kde prohráli 1:4. Po dvou vítězných zápasech tedy následuje pokles o jednu příčku níže a bude tedy nutné se opět namáhavě propracovávat do vyšších pater tabulky.

VHS HC Benešov - HC Stadion Litoměřice

Branky a nahrávky:19. Vacek (Dvořák), 24. Holánek (Vacek), 36. Kounovský (Kocman), 41. Kocman (Kaňka) - 43. Buďa (Procházka, Hlusička) .

Utkání bylo z velké části ovlivněno velkým množstvím vyloučení ze strany Litoměřic. Hráči pobývali na trestné lavici příliš často, z čehož pramenily také celkem tři branky, které Benešovští vstřelili právě v nabídnuté početní výhodě. Litoměřičtí neoplývali takovým klidem a herní pohodou jako při posledních dvou utkáních a na hru soupeře nenacházeli odpověď. Ve třetí třetině zaznamenal alespoň čestný úspěch Milan Buďa po přihrávkách Petra Procházky a navrátilce Jakuba Hlusičky.