Diskuzní fórum

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
prosím nevyplňovat
Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé. Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
Varujeme diskutující, aby ve vlastním zájmu ignorovali odkazy na návod na "jisté zbohatnutí" v internetovém kasinu a "zaručené výsledky" pro tipování. Jde o podvody. Příspěvky bohužel není možné automaticky odblokovávat. Pokud nebude nikdo na odkazy klikat a nebudete na příspěvky reagovat, podvodníka to brzy přestane bavit. Děkujeme za pochopení.
Další stránky «1234567891011»
   Globus Sedlec | 24.2.2017, 15:08 Nick | Datum | Reagovat
Se vší úctou, ale musím v mnohém souhlasit s Maxíkem. Samozřejmně lze chápat obranu ze strany pana Chmela staršího, ale pro nás fanoušky není omluvou play off v jiném klubu, či rozhodnuté play out v tom našem. Já viděl mladého hrát předloni v přípravě a to byla razantně jiná káva. Hlavně by se nám asi nikdo neměl divit, že když už "musíme" chodit na play out, tak bychom měli vidět asi trochu jiný hokej.
Na druhou stranu je však jasné, že určití pacienti s vysokým IQ nemají ani trochu mentální slušnosti a vychovanosti, aby svou "konstruktivní" kritiku ventilovali korektnějším způsobem. Bohužel tito verbální onanisté musí pravidelně svými výlevy otravovat život všem ostatním a jejich nutkavá touha se tu ztrapňovat svými odbornými názory zde vytváří opravdu nechutné prostředí. Je ubuhé jakým trapným a zákeřným způsobem útočí na hráče, trenéry a ostatní fanoušky a to vše jen pro to, aby si léčili své mindráky a pošramocená ega. Vůbec bych na straně pana Chmela staršího neztrácel čas s podobnou sortou ztěžovatelů, rejpalů a zakomplexovaných odborníků.
   Maxik LTM | 24.2.2017, 14:36 Nick | Datum | Reagovat
Nevím jestli se to stane zvykem, že sem tatínkové budou chodit obhajovat práci svých synů. Doufám, že ne. Asi by mě hanba fackovala, kdyby do mého zaměstnání přišel můj táta a hájil moji práci před mými zákazníky. Myslím, že ve 22 letech už kluk ví co dělá dobře a co špatně sám a dokáže si z toho vzít poučení.
Druhou věcí je, že je pepe opravdu osoba tak trochu remcajícího charakteru, ale tak každej jsme ňákej jak se říká a vo tom to diváctví prostě je. 1000 frenetických fanoušků, kteří budou štěstím bez sebe při každé prohře, těžko seženete.
A v neposlední řadě mohu potvrdit, že se Jaromír po tom ledě ploužil a přišlo mi, jako když se bál, aby si neojezdil brusle. Z jakýho důvodu to je mi jedno, tak hrát neměl pokud se nechtěl zranit nebo byl unavenej. Já jako divák - patriot, který vždycky rád vidí vlastního odchovance na ledě brousit led (budiž příkladem Pavel Zajan), jsem se třásl, když byl Jaromír na ledě.
Jinak už se těším na další sezonu Smajlík
   pepe23 Litoměřice | 23.2.2017, 22:16 Nick | Datum | Reagovat
TO: pan Chmel Napsal jsem jen svůj názor a nebyl jsem na tribuně sám, kdo to tak vnímal. Píšete jak se vám to hodí. Jednou jste rozčilen, že nehraje, teď jste spokojen, že hraje v Děčíně stabilně. Tak co vlastně chcete? A řeči o tom, jak se nesmí zranit, no to je úplně skvělá výmluva. Asi to měli dát ve známost před utkáním, abychom si syna vůbec nevšímali. Mého IQ si vůbec nevšímejte a češtiny také. Nemusíte to číst, stačí že máte své informátory. Když dovolíte, budu si chodit kam chci, kdy chci a Vám do toho nic není. Šel jsem na hokej třeba kvůli tomu, že jsem očekával hezký hokej, protože o nic nejde a hráči mohou hrát bez obav a Havířov mi přišel v této skupině zajímavý soupeř.
Kdyby jste byl spravedlivý, přečetl byste si i provokace ze strany Globuse a neuvedl byste tu nešťastnou citaci ze 4.2., kdy už mi to opravdu ujelo, protože je jedno staré české přísloví: na hrubý pytel hrubá záplata.
Ale Váš dlouhý příspěvek mi zařídil na pondělní večer program - pojedu se podívat do DC na utkání, kde vašeho syna uvidím snad v plném nasazení a budu moci ocenit jeho kvality, rád se Vám pak omluvím.
Extraligové hráče už jsme asi včera nemohli vidět, protože všechny naděje jsou již pryč. U hráčů typu Ondráčka, Hantáka a dalších jste snad trošku rozdíl pozoroval. Těžko se ale hraje i technicky lépe vybaveným hráčům, když dostávají přihrávky na paty apod. Osobně se mi líbil mladík z Havířova s číslem 91, který byl rychlý, měl na ledě přehled a šel do všeho.
O pralesu píšete Vy, já psal o rozdílu...
Jiří Novák Litoměřice | 23.2.2017, 19:32 Nick | Datum | Reagovat
Tak koukám, že diskuse se zvrhla v osobní útoky. Nechci přilévat olej do ohně, ale po četbě dnešního Ekonomu se to hlásit musí. Zmíněn je i náš krásně sádrokartonově rekonstruovaný zimák. Na straně 16 se autor roztomilé ságy o dotačních podvodech m.j. na našem severu otřel o jakéhosi Daniela Tvrzníka, současně také trenéra HC Stadion Litoměřice. To jsou mi věci. Vskutku renesanční člověk ten Daniel. No uvidíme koho nakonec zavřou.
pan Chmel Lovosice | 23.2.2017, 17:04 Nick | Datum | Reagovat
Tak jsem obdržel sms,že nějaký pepe má nehezký příspěvek na adresu mého syna.OK,nevím o koho jde,tak jsem si tu zpětně pročetl pár jeho komentářů.Podle toho jak se tu prezentuje to musí být opravdu znalec a srdcař.A jak to tak vypadá ,tak má určitě výborné znalosti češtiny a vysoké IQ.(viz třeba příspěvek ze 4.2.2017 …. Až dosáhneš mého IQ, spadneš samou radostí z nočníku. Jinak hokej je kolektivní hra a jedinec k výsledku přispěje, ale nedělá ho…. )Jen se mi zdá tak nějak frustrovaný z výkonů profesionálních hráčů a hlavně trenérů .
Nebudu se s Tebou pepe23 pouštět do žádných diskuzí,protože každý na to máme zcela jiný pohled a na Tvé IQ asi nemám. Včera jsem tam byl a nevšiml jsem si nikoho a to tam byli hráči s perspektivou na extraligu ,kdo by nějak výrazně vyčníval proti slabému soupeři .Jediné přísnější měřítko snese pouze golman Pavelka.Takže jak jsi ještě napsal toho 4.2.2017 …..hokej je kolektivní hra a jedinec k výsledku přispěje,ale nedělá ho….Proč tady ztrácíš svůj drahocený čas,jak jsi napsal v jiném příspěvku tím,že se tady snažíš hodnotit výkon přeborníka z Děčína,který dostal po čtyřech letech opět šanci v baráži? Co jsi čekal,že bude vyčnívat hráč,který měl za sebou úterní zápas ve Vrchlabí?Hráč ,který jezdí trénovat třikrát v týdnu po večerech do Děčína?Hráč,který se nechtěl zranit aby si mohl zahrát play-off? Nevím proč jsi na ten hokej vůbec chodil?Aby tam nebylo třicet zoufalců?Nebo snad kvůli Chmelovi abys mu to tady nandal?
Také jsem se dočetl,že na setkání s vedením jsi nezorazil,ale voláš tady pod nic neříkajícím anonymem pepe23 o odvolání trenérů!Proč se tedy pod ty svoje komenty nepodepíšeš,když to chceš změnit? Pod anonymem Tě asi vedení nevyslyší.Zřejmě na to nemáš koule,co?
K tomu rozčilování na FCB.Já myslím,že splnilo účel.Myslím,že někdo konečně pochopil co jsem měl na mysli,když tedy na tu 1.ligu nemá .Tvrzník to ve svém posledním rozhovoru,který jsi také zmínil,řekl srozumitelně….. nechceme riskovat, že ztratí svoji pozici v týmu před play – off.Ano,ten přeborník z Děčína má konečně nějakou pozici díky tomu,že tam trénuje a pravidelně hraje a nejezdí na zájezdy jako náhradník. Já jsem nadmíru spokojený že se věnuje studiu a hokej si užívám i když holt pro někoho jako Ty, je druhá liga prales….
Smajlík
   pepe23 Litoměřice | 22.2.2017, 22:28 Nick | Datum | Reagovat
Dnes doufám, že se byl podívat pan Chmel. Vzpomínám si na jeho rozčilování na FCB jak nejsou odchovanci nasazovaní do zápasů. Dnes proti slabému soupeři se mohl ukázat . Místo toho postával, žádná povedená přihrávka, natož najít útočníka. Hry u mantinelu se bojí, je bez rychlosti, takže právem asi ztracen v průměru Děčína. Jinak samozřejmě byl u obdržené branky a jeho výsledků si určitě všimli i naši netrenéři a raději ho na závěr v posledních minutách nechali sedět. Takže s tímto výkonem se asi do základní sestavy nedostane. Přeci jen je rozdíl šudlání ve 2. lize a naší jako hrou ve WSM
   waltham Litoměřice | 20.2.2017, 15:59 Nick | Datum | Reagovat
TO: Jiří Novák No.. tím bohužel trpí většina nově příchozích.. V prvních zápasech většinou zaujmou a pak se podvolí tomu Říhovskému nehokeji..
Jiří Novák Litoměřice | 20.2.2017, 15:55 Nick | Datum | Reagovat
Pro:Waltham
Ten mladej je samozřejmě velký talent. Jinak by nebyl nasazen do dospělých k vyzkoušení. Ale stejně jako Dvořák trpí odlišným stylem hry prosazovaným rozumným trenérem Hradce a tím co si představují pod tréninkem a kaučinkem dva místní klauni. Je
   čarodějka Litoměřice | 20.2.2017, 15:11 Nick | Datum | Reagovat
...MLADŠÍ DOROST VSTŘÍC E -lize ......
Rodiče ml.dorostu pořádají výjezd busem(16 míst) na zápas do Třemošné.Odjezd busu ve čtvrtek 23.2. ve 13h od Kalich arény.Zájemci hlaste se na 723 365 050.Cena na osobu cca 220Kč.
   čarodějka Litoměřice | 20.2.2017, 15:08 Nick | Datum | Reagovat
...MLADŠÍ DOROST VSTŘÍC E -lize ......
Rodiče ml.dorostu pořádají výjezd busem(16 míst) na zápas do Třemošné.Odjezd busu ve 13h od Kalich arény.Zájemci hlaste se na 723 365 050.Cena na osobu cca 220Kč.
   waltham Litoměřice | 20.2.2017, 14:58 Nick | Datum | Reagovat
TO: Jiří Novák S těmi pořadateli to je podivné od té doby, co tam místo osvědčených rampičů jsou kluci co si respekt budou těžko sjednávat.. Ono takové bezmozky spolehlivě odradí už jen pohled na ty co stojí u dveří-asi nějaký úsporný program, ale ne zrovna na pravém místě.. Ta síť by asi v tomto sektoru nebyla od věci.
Co se týče mladého Šaldy, nemůžu souhlasit, jako jeden z mála hrál s nadšením a nejednou poslal pěknou a hlavně přesnou přihrávku-na rozdíl od mazáků, kteří to mastili stejně jako vždy od oka-plus minus dva metry..
   čarodějka Litoměřice | 19.2.2017, 19:41 Nick | Datum | Reagovat
...halooo fans Stadionu,kdo si chcete zavzpomínat s klukama,co nám VYBOJOVALI 1 ligu Smajlík tak tento pátek,24.2. v 18.30h v Kalich aréně,sehrají proti sobě cca hodinovej ZÁPAS SEZONY Smajlík víc už by prý nevydrželi Smajlík ale o to budou prý lepší na baru Smajlík Smajlík Budis, Hluska, Prochy, Viki, Horejs, Vlčák, Horca, Sliza,Kolbaba,Tvrznik..atd.,mají být všichni,....aspoň pro mne,milý zakončení sezony Smajlík
   Globus Sedlec | 19.2.2017, 19:11 Nick | Datum | Reagovat
TO: Jiří Novák je pravdou, že to co zde píšete se tu opakuje velmi často a všichni fandové čekají na nějaký zásadní krok vedení. Ten však prozatím nepřichází a kromě několika nic neřešících prohlášení tak zatím stále prožíváme stejně smutný příběh.

Je však správný poznatek k otřesnému přístupu securitas, která v posledních týdnech doznala razantních změn a její včerejší ignorace hovadského chování vymaštěnců z Mostu byla nepřípustná. Tady by mělo vedení okamžitě zasáhnout, protože pokud bychom se měli začíte bát chodit na zápasy i s dětmi, to by byl konec.

P.S. K vetránovi jen malá poznámka. Je pravdou, že oplývá stěžovatelským talentem, kterým tady plive jed a hnus celkem pravidelně kolem sebe. Reagovat na jeho "odbornou kritiku" je naprosto zbytečné, on se tu prostě čas od času musí proonanovat k nějakému uspokojení. Takže se vůbec nerozčilujte.
Jiří Novák Litoměřice | 19.2.2017, 14:16 Nick | Datum | Reagovat
Pro veteran 123456 cojevamdotoho
Jsem taky veterán, kupuji si permici a pohledem k datu mého prvního příspěvku je vidět, kdy už mi nestačilo remcat na tribuně.
Řešení hokejového bordelu je několik.
1. Pohádkové. Nějaký bohatý, či spolek bohatých se do toho vloží, zafinancujou to a nastolí tvrdý systém ve spolupráci s nějakou extraligou.
2. Volební téma příštích komunálních voleb: Vítěz uplatní pardubickou variantu a rozpráší současné zahnívající vazby a naváže spolupráci s extraligou. Koupí mrazírny, vybuduje druhou ledovou plochu a důstojný parking. Zlepší se tím podmínky pro mládež a v té je budoucnost.
3. Nic se nezmění. Na městě budou vládnout stále titíž. Sponzoři znechuceně odejdou, extraliga nás bude ojebávat a spadne se do II.ligy.
Uvidíme. My pamětníci budeme vzpomínat a nadávat, či slavit jako držitelé permic, už jen na tribuně. To když tam vůbec ještě dojdeme. Budoucnost litoměřického hokeje je na mladších.
   veteran123456 cojevamdotoho | 19.2.2017, 11:17 Nick | Datum | Reagovat
Pane Novaku, i kdyz pochybuji, ze jste Novak, ja patrim k dlouhodobym kritikum vykonu muzstva a predevsim trenera Rihy. Nicmene, co jste si od vcerejsiho zapasu sliboval, ze vam to stalo za tak sahodlouhy elaborat? Bylo jasne, ze presne takhle se bude hrat. MarKr to vyresil odchodem po 2. tretine, ja a spousta dalsich, jsme uzili sobotni podvecer jinak a vubec jsme na hokej nesli, protoze se toto dalo predpokladat, jak pisete, je to pro dedy s vnoucaty.

Jiste mate plne pravo zde vyjadrit svuj nazor, ale vypadate potom jako ....
Pekny den ...

P.S. jen na vysvetlenou, vase kritika je tzv. s krizkem po funuse ...
Jiří Novák Litoměřice | 19.2.2017, 09:34 Nick | Datum | Reagovat
Včerejší groteska s Mostem potvrdila zde celý rok fandy ventilované problémy. Kladem večera byla absence uřvané bedýnky u hlasatele. Konečně!
Uřvaný skinheadi v sektoru Mostu 2x hodili láhev na led bez povšimnutí pořadatelů. Navrhuji na příští sezónu, jestli vůbec bude, napnout extra sítě. Pořadatelé taky nezaregistrovali konec zápasu a neotevřeli druhé křídlo dveří.
Dědové s vnoučaty využili volného vstupu a obsadili místa permic. Ale vešli jsme se.
Ke hře.
Mladému Šaldovi asi před zápasem radil Smetana. Pavlas se mohl ukřičet ale mladej furt po levém mantinelu.
Menšímu gólmanovi dali asi děravou výstroj, včera se chudák moc nepředvedl. Nepřítomnost jakéhokoliv herního systému byla včera předvedena dokonale pod dohledem nevzrušujicich se trenérů. Ti působili dojmem znuděných diváků. Probrali se jen při tajmautu. Pilně kreslili a jejich majstrštyk s odvoláním brankáře a následným gólem do prázdné branky se opět za potlesku diváků povedl. Jen tak dál.
No uvidíme ve středu.
   MarKr HC Stadion Litoměřice | 19.2.2017, 03:01 Nick | Datum | Reagovat
Odešel jsem po 2. třetině, opravdu mě nebaví se na něco takového koukat, i když je to zadarmo.
Milan Nováček Litoměřice | 19.2.2017, 00:39 Nick | Datum | Reagovat
Myslím si ,že naši hráči nemají vůbec zájem hrát . I když o nic nejde tak přece hrají o svoji čest .Nebo nemají žádnou?Vyjádření trenera je taky k smíchu . Asi by bylo nejlepší přestat chodit na zápasy a nekazit si dojem ,že zápasy jsou prodány. To co předváději někteří hráči to nemá s hokejem nic společného a hlavně ,že dostanou ještě zaplaceno. Výkon by možná stačil na krajský přebor.Dokud vedení neudělá razantní krok nedojde k nápravě. Na co máme dva trenéry když během zápasu nic neřídí jen tam stojí. Takhle kdybychom dělali v zaměstnání tak jdeme na úřad práce. Jediná omluva od hráčů by byla omluvit se před zápasem na ledě.
   FHCS HCS | 17.2.2017, 19:14 Nick | Datum | Reagovat
TO: SuperVáclav
Jj presne STS Chvojkovice Rebel Brod Smajlík
Jan Novák Litoměřice | 17.2.2017, 16:45 Nick | Datum | Reagovat
Mezi adepty postupu z II.lig bych zařadil i Tábor. Z Hradce i Motoru tam proudí nadějní borci. Že by Motor kalkuloval už s postupem, a z Tábora dělal farmu? A čí farma budeme my? S našima Darwinovejma trenérama to moc růžově nevypadá. Chce to radikální změnu a prachateho sponzora, nebo budem chodit na II.ligu.
Další stránky
«1234567891011»
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:  
Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat!
Základní registrace je zdarma. Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! Více o profi registraci.
Profi registrace
Nová registrace do fóra Editace registrovaného uživatele