Diskuzní fórum

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
prosím nevyplňovat
Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé. Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
Varujeme diskutující, aby ve vlastním zájmu ignorovali odkazy na návod na "jisté zbohatnutí" v internetovém kasinu a "zaručené výsledky" pro tipování. Jde o podvody. Příspěvky bohužel není možné automaticky odblokovávat. Pokud nebude nikdo na odkazy klikat a nebudete na příspěvky reagovat, podvodníka to brzy přestane bavit. Děkujeme za pochopení.
Další stránky
pan Chmel Lovosice | 26.2.2017, 19:43 Nick | Datum | Reagovat
TO: pepe23 Když tedy nemáš odvahu se podepsat udělám to za Tebe.Trochu jsem si zagoogloval (když chci někoho vyučovat,tak něco musím umět....)a zjistil jsem,že se předvádíš déle i na jiných hokejových webech a všude jako pepe23.Benátky,Motor.No holt na tom kadaňském je uvedena mailová adresa. Možná bych Ti neměl tykat,ale vzhledem k tomu ,že jsem starší ,tak to není snad taková neslušnost .Na zmiňovaném FCB mi nějaký Pavel Koutecký psal,že jsme na tom věkově stejně .Trochu mě tady níže zmátla ta poznámka,že musíš jít vydělávat na důchodce.Představoval jsem si někoho mladšího.Samozřejmě jsem se dostal ještě dál,ale to si zatím nechám pro sebe.Třeba Tě zítra v Děčíně potkám.......

Jinak když napíšu před odpověď TO Maxík ,znamená to,že odpovídám Maxíkovi.Napsal jsem samostatný komentář.Tolik k tomu Zajanovi a patriotovi.Ty odchovance jako přeborníky jsi nazval v tomto komentáři.

pepe23 Litoměřice | 14.2.2017, 20:20Nick | Datum | Reagovat

TO: Jiří Novák To jste nepochopil proč je vstup zdarma?? Aby se nehrálo před 30 zoufalci. Kdo tam na to asi půjde - zvláště sobota bude určitě záživná. Mostu už to je jedno a my co? Zvláště pokud si pozvou přeborníky z Děčína tak bude na co koukat..
pan Chmel Lovosice | 24.2.2017, 17:41 Nick | Datum | Reagovat
To pepe23:Na jednu podstatnou věc jsi v té odpovědi zapomněl a tou je podpis.Nebudu to tedy dále prodlužovat.Až budeš v pondělí v tom Děčíně tak se mi představ.Rád bych poznal jak vypadá představitel novodobého fanouška Litoměřic,který odchovance hrající v Děčíně nazývá přeborníky,diváky zoufalci a přitom nerozumí názvu "průvan aréna".

To Maxík:Kdybych nedostal informaci,že si mě tady nějaký pepe23 bere do huby,vůbec bych se nelez.Rozdávejte si to tady mezi sebou.Jen pro informaci.Zajan není odchovancem litoměřického,ale teplického hokeje.Patriote.Je to asi tak,jako kdyby napsal někdo o Tomáši Svobodovi nebo Michalu Birnerovi,že jsou odchovanci Slávie, Hnilička Kladna,Škoula Litvínova atd.K tomu aby se někdo z Litoměřic dostal do velkého hokeje,musel a bohužel musí v patnácti pryč.....

To Globus: Děkuji za pochopení.Užívejte si to tady,já odcházím. Smajlík
pan Chmel Lovosice | 23.2.2017, 17:04 Nick | Datum | Reagovat
Tak jsem obdržel sms,že nějaký pepe má nehezký příspěvek na adresu mého syna.OK,nevím o koho jde,tak jsem si tu zpětně pročetl pár jeho komentářů.Podle toho jak se tu prezentuje to musí být opravdu znalec a srdcař.A jak to tak vypadá ,tak má určitě výborné znalosti češtiny a vysoké IQ.(viz třeba příspěvek ze 4.2.2017 …. Až dosáhneš mého IQ, spadneš samou radostí z nočníku. Jinak hokej je kolektivní hra a jedinec k výsledku přispěje, ale nedělá ho…. )Jen se mi zdá tak nějak frustrovaný z výkonů profesionálních hráčů a hlavně trenérů .
Nebudu se s Tebou pepe23 pouštět do žádných diskuzí,protože každý na to máme zcela jiný pohled a na Tvé IQ asi nemám. Včera jsem tam byl a nevšiml jsem si nikoho a to tam byli hráči s perspektivou na extraligu ,kdo by nějak výrazně vyčníval proti slabému soupeři .Jediné přísnější měřítko snese pouze golman Pavelka.Takže jak jsi ještě napsal toho 4.2.2017 …..hokej je kolektivní hra a jedinec k výsledku přispěje,ale nedělá ho….Proč tady ztrácíš svůj drahocený čas,jak jsi napsal v jiném příspěvku tím,že se tady snažíš hodnotit výkon přeborníka z Děčína,který dostal po čtyřech letech opět šanci v baráži? Co jsi čekal,že bude vyčnívat hráč,který měl za sebou úterní zápas ve Vrchlabí?Hráč ,který jezdí trénovat třikrát v týdnu po večerech do Děčína?Hráč,který se nechtěl zranit aby si mohl zahrát play-off? Nevím proč jsi na ten hokej vůbec chodil?Aby tam nebylo třicet zoufalců?Nebo snad kvůli Chmelovi abys mu to tady nandal?
Také jsem se dočetl,že na setkání s vedením jsi nezorazil,ale voláš tady pod nic neříkajícím anonymem pepe23 o odvolání trenérů!Proč se tedy pod ty svoje komenty nepodepíšeš,když to chceš změnit? Pod anonymem Tě asi vedení nevyslyší.Zřejmě na to nemáš koule,co?
K tomu rozčilování na FCB.Já myslím,že splnilo účel.Myslím,že někdo konečně pochopil co jsem měl na mysli,když tedy na tu 1.ligu nemá .Tvrzník to ve svém posledním rozhovoru,který jsi také zmínil,řekl srozumitelně….. nechceme riskovat, že ztratí svoji pozici v týmu před play – off.Ano,ten přeborník z Děčína má konečně nějakou pozici díky tomu,že tam trénuje a pravidelně hraje a nejezdí na zájezdy jako náhradník. Já jsem nadmíru spokojený že se věnuje studiu a hokej si užívám i když holt pro někoho jako Ty, je druhá liga prales….
Smajlík
Další stránky
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:  
Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat!
Základní registrace je zdarma. Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! Více o profi registraci.
Profi registrace
Nová registrace do fóra Editace registrovaného uživatele