Diskuzní fórum

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
prosím nevyplňovat
Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé. Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
Varujeme diskutující, aby ve vlastním zájmu ignorovali odkazy na návod na "jisté zbohatnutí" v internetovém kasinu a "zaručené výsledky" pro tipování. Jde o podvody. Příspěvky bohužel není možné automaticky odblokovávat. Pokud nebude nikdo na odkazy klikat a nebudete na příspěvky reagovat, podvodníka to brzy přestane bavit. Děkujeme za pochopení.
Další stránky
Jiří Novák Litoměřice | 23.3.2017, 13:07 Nick | Datum | Reagovat
Odkaz od Globuse je hokejově výstižný. Ale v zákonem dané demokracii spolku, kterým je hokej, fotbal i jiné sporty je možné všechno. Stačí si to odhlasovat. Místní Slavoj je zářným příkladem. Jde o to, aby ten kdo to platí ( stát, rodiče, sponzoři atd. si toto ohlídali. A ne jako fotbalová reprezentace. Fotbal od státu dostává moře milionů korun a repre má na dresu co??? Logo řeznického cechu, název čínské firmy, Pumu ... A státní znak od roku 2012 chybí. A právě tehdy Peltovci na dotaz, proč chybí státní znak na dresech odpověděli jednoznačně. Jsme zapsaný spolek a můžeme si dělat co chceme. A MŠMT a jiní svěsí ohon, nebo je jim jedno co se děje se státními penězi. A taky dnešní zprávy o božském sponzorovi naší hokejové ligy cosi naznačují. Kolik nebohých klubů, hokejistů, či jiných mají své prachy u WSM? Není to podobný tunel jako bývalý džob našeho místostarosty slavné České národní investiční konzorcium? Ale letos s tím my fandové nic neuděláme. Uvidíme.
Další stránky
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:  
Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat!
Základní registrace je zdarma. Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! Více o profi registraci.
Profi registrace
Nová registrace do fóra Editace registrovaného uživatele