Diskuzní fórum

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
prosím nevyplňovat
Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé. Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
Nejnovější články
Varujeme diskutující, aby ve vlastním zájmu ignorovali odkazy na návod na "jisté zbohatnutí" v internetovém kasinu a "zaručené výsledky" pro tipování. Jde o podvody. Příspěvky bohužel není možné automaticky odblokovávat. Pokud nebude nikdo na odkazy klikat a nebudete na příspěvky reagovat, podvodníka to brzy přestane bavit. Děkujeme za pochopení.
Další stránky
   Globus Sedlec | 24.2.2017, 22:38 Nick | Datum | Reagovat
To Maxík: Soudit hráče po jednom nevydařeném utkání je trochu předčasné, já si myslím že nám Chmel ještě ukáže svou kvalitu. Současně mi i posuzování "odchovanců" a "sekaček" atd přijde jako hloupé. Hodnotím hráče podle přístupu, formy a chování na ledě (tady opět souhlasím, že by se mu utkání nepovedlo), a ne podle toho kde vyrostl. Chce to asi trochu teď více trpělivosti a tolerance směrem k těm mladším klukům, takže byť trochu razantí, ale přesto je pro mne reakce táty Chmela směrem k dost agresivní demenci soudruha pepe23 celkem na místě- Smajlík . A otec Limberského? Ten by měl asi vrátit členskou průkazku Sparty a mladýho seřezat jak koně-.))))

Jediné o čem mě tady přesvědčuje pepe23 je to, že jeho snahou je opravdu jen prudit a machrovat. To čemu říká vyjadřování pocitů ze hry, je jen sprostý egoismus typu " co Čech to trenér", zabalený do arogatní rétoriky odborníka na cokoliv. Co patří do jeho slovníku "znalce" nebo ne, to jsme tady zažili několikrát, nicméně pokud tento člověk se považuje za normálního, pak všichni ostatní jsou letadla. Evidetně se jedná o socialisticky vychovaného moralizátora s pocitem, že všechno musí být černé či bílé, a skrvny se nenosí. Bez snahy pochopit okolnosti, všechno ví a o všem má ten jasně správný názor. No a k jeho smůle tu je dost lidí, kteří si před ním poslušně nesedne na zadek. Díky bohu.
   Maxik LTM | 24.2.2017, 20:15 Nick | Datum | Reagovat
TO: pan Chmel
Tak o to je smutnější, že odchovanec Teplic trhá litoměřický led víc, než ten litoměřický. jinak děkuju za doplnění informací. Zajana už vídám v sestavě pár let, tak je to asi o relativitě pojmu "odchovanec". Ostatně hráč, který je "náš" jen pár let a vidím jak dře je mi milejší, než ten ve vašem pojetí odchovanec, který sem přijede zápas odklouzat, ač oba mají stejnou děčínsko-litoměřickou současnost. Nezlobte se, nechci spory. Jen mi přijde špatný reagovat jako otec sportovce na každého "fandu". Doufám, že tohle mě mine, až ten můj sportovec doroste. Co by měl dělat otec třeba takového Limberského proboha!?
   pepe23 Litoměřice | 24.2.2017, 18:59 Nick | Datum | Reagovat
TO: pan Chmel Kde nazývám odchovance přeborníky??? Nějak moc Vás to rozhodilo.... Když chcete jiné vyučovat, sám musíte něco umět....
   pepe23 Litoměřice | 24.2.2017, 18:00 Nick | Datum | Reagovat
TO: pan Chmel Pletete si pojmy s dojmy. O Zajanovi jsem já vůbec nepsal, tak mi nic nepodsouvejte. Patriot rovněž nejsem a do LTM chodím 3 roky. Pocházím z úplně jiného hokejového města. Takže tolik k upřesnění.
pan Chmel Lovosice | 24.2.2017, 17:41 Nick | Datum | Reagovat
To pepe23:Na jednu podstatnou věc jsi v té odpovědi zapomněl a tou je podpis.Nebudu to tedy dále prodlužovat.Až budeš v pondělí v tom Děčíně tak se mi představ.Rád bych poznal jak vypadá představitel novodobého fanouška Litoměřic,který odchovance hrající v Děčíně nazývá přeborníky,diváky zoufalci a přitom nerozumí názvu "průvan aréna".

To Maxík:Kdybych nedostal informaci,že si mě tady nějaký pepe23 bere do huby,vůbec bych se nelez.Rozdávejte si to tady mezi sebou.Jen pro informaci.Zajan není odchovancem litoměřického,ale teplického hokeje.Patriote.Je to asi tak,jako kdyby napsal někdo o Tomáši Svobodovi nebo Michalu Birnerovi,že jsou odchovanci Slávie, Hnilička Kladna,Škoula Litvínova atd.K tomu aby se někdo z Litoměřic dostal do velkého hokeje,musel a bohužel musí v patnácti pryč.....

To Globus: Děkuji za pochopení.Užívejte si to tady,já odcházím. Smajlík
vrakaskasEn Slovensko | 24.2.2017, 17:27 Nick | Datum | Reagovat
629528
   pepe23 Litoměřice | 24.2.2017, 16:39 Nick | Datum | Reagovat
TO: Maxik Děkuji za Váš příspěvek, kde jste citlivěji vyjádřil mé pocity z předvedené hry. Nemíním přesvědčovat lidi typu Globus o svých kvalitách a nekvalitách. V každém případě ale do mého slovníku nepatří slova jako onanista, .... a nebo urážky na rozhodčího Jílka. Myslím si, že i kritika trenérů nebyla úplně od věci, koneckonců to připustilo i vedení při hodnocení sezony. Třeba to mohlo celé dopadnout pro nás lépe, protože obvykle se mužstvo zvedne (letos např. Plzeň).
A pokud někdo považuje vyjádření pocitu ze hry hráče za trapnou a zákeřnou kritiku, pak není normální on. Já si nic neléčil, mohlo mi to být jedno, nebýt příspěvků pana Chmela na FCB.
A těžko si umím představit, že v dobách aktivního sportování bych do něčeho nešel naplno. Asi prostě dnešním hráčům nerozumím a nebo jsou natolik zbožím, že se podle toho chovají. Za mne nebylo příliš rozdílů v odměňování a určitě to bylo k dobru věci.
   Globus Sedlec | 24.2.2017, 15:08 Nick | Datum | Reagovat
Se vší úctou, ale musím v mnohém souhlasit s Maxíkem. Samozřejmně lze chápat obranu ze strany pana Chmela staršího, ale pro nás fanoušky není omluvou play off v jiném klubu, či rozhodnuté play out v tom našem. Já viděl mladého hrát předloni v přípravě a to byla razantně jiná káva. Hlavně by se nám asi nikdo neměl divit, že když už "musíme" chodit na play out, tak bychom měli vidět asi trochu jiný hokej.
Na druhou stranu je však jasné, že určití pacienti s vysokým IQ nemají ani trochu mentální slušnosti a vychovanosti, aby svou "konstruktivní" kritiku ventilovali korektnějším způsobem. Bohužel tito verbální onanisté musí pravidelně svými výlevy otravovat život všem ostatním a jejich nutkavá touha se tu ztrapňovat svými odbornými názory zde vytváří opravdu nechutné prostředí. Je ubuhé jakým trapným a zákeřným způsobem útočí na hráče, trenéry a ostatní fanoušky a to vše jen pro to, aby si léčili své mindráky a pošramocená ega. Vůbec bych na straně pana Chmela staršího neztrácel čas s podobnou sortou ztěžovatelů, rejpalů a zakomplexovaných odborníků.
   Maxik LTM | 24.2.2017, 14:36 Nick | Datum | Reagovat
Nevím jestli se to stane zvykem, že sem tatínkové budou chodit obhajovat práci svých synů. Doufám, že ne. Asi by mě hanba fackovala, kdyby do mého zaměstnání přišel můj táta a hájil moji práci před mými zákazníky. Myslím, že ve 22 letech už kluk ví co dělá dobře a co špatně sám a dokáže si z toho vzít poučení.
Druhou věcí je, že je pepe opravdu osoba tak trochu remcajícího charakteru, ale tak každej jsme ňákej jak se říká a vo tom to diváctví prostě je. 1000 frenetických fanoušků, kteří budou štěstím bez sebe při každé prohře, těžko seženete.
A v neposlední řadě mohu potvrdit, že se Jaromír po tom ledě ploužil a přišlo mi, jako když se bál, aby si neojezdil brusle. Z jakýho důvodu to je mi jedno, tak hrát neměl pokud se nechtěl zranit nebo byl unavenej. Já jako divák - patriot, který vždycky rád vidí vlastního odchovance na ledě brousit led (budiž příkladem Pavel Zajan), jsem se třásl, když byl Jaromír na ledě.
Jinak už se těším na další sezonu Smajlík
Další stránky
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:  
Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat!
Základní registrace je zdarma. Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! Více o profi registraci.
Profi registrace
Nová registrace do fóra Editace registrovaného uživatele