11. 2. 2011 | Michal Sabó

Exhibiční utkání zakončilo sezonu v Litoměřicích

Jako zakončení premiérového prvoligového ročníku si mužstvo Litoměřic připravilo pro své fanoušky exhibiční utkání. Proti sobě nastoupila dvě mužstva složená ze současných hráčů A mužstva Stadionu doplněná z řad trenérů, členů vedení klubu a bývalým hráčem Litoměřic Jiřím Hamrem. Funkce trenérů se chopili na střídačce týmu v bílých dresech Martin Volke a u týmu v černých dresech dvojice Martinka s Heinischem. Hráči v bílých dresech nakonec zvítězili 8:7, ačkoliv výsledek nebyl důležitý. Hráči i přítomní diváci a členové litoměřického fanklubu se především bavili a užívali si posledního setkání v sezoně.

Sestavy obou týmů:

"Starší a zkušenější": Wegert - Dan Tvrzník, Setikovský, Horčička, Ondřej Kříž, Martin Tvrzník, Evan, Pavel Zuziak, Slížek, Jiří Hamr, Šinágl. Trenér: Volke

"Mladší": Sklíba - Novák, Hlusička, Mrňa, Opluštil, Mizera, Hillmich, Šrámek, Kolbaba, Fišera, Malý, Kauschitz. Trenéři: Martinka, Heinisch

Výsledek - 8:7

Střelci:

"Starší a zkušenější" - 2x Daniel Tvrzník, 2x Šinágl, Martin Tvrzník, 2x Ondřej Kříž, Pavel Kříž

"Mladší" - Kauschitz, Opluštil, 2x Mrňa, Malý, 2x Novák

Ohlasy obou trenérů:

Martin Volke: Jejich předvedená hra neměla cenu ani zlámané grešle. Jejich způsob hry neměl ani za mák smyslu.

Ondřej Martinka: Dnešní zápas se mi hodnotí těžce. Výkon kluků byl špatný, byly tam individuální chyby. Na druhou stranu se jim nedá upřít bojovnost. Jejich devízou byla hlavně bojovnost na konci zápasu. Je důležité si uvědomit, že jsme hráli proti dlouholetým zkušenostem, ale to srdíčko tam bylo. Chtěl bych klukům poděkovat.