21. 10. 2012 | Michal Sabó

Chtěli jsme alespoň bod, řekl po utkání s Boleslaví Jan Veselý

Stadion se v první letošní odvetě utkal s Boleslaví a předvedeným výkonem rozhodně nezklamal 1 550 diváků, kteří na utkání zavítali do Kalich Areny. Nakonec však Litoměřičtí zůstali bez bodu navzdory mnoha šancím, které si před boleslavskou brankou vytvořili. Zápas hodnotil litoměřický obránce Jan Veselý.

Střetli jste se znovu s Boleslaví, vedoucím týmem tabulky, vzhledem k průběhu zápasu vás výsledek asi mrzí že?

Určitě nás to mrzí. Chtěli jsme alespoň bod. Bohužel jsme dostali ten druhý gól.

Myslíš, že to bylo nakonec spravedlivé dělení bodů nebo by tomu zápasu spíše slušela remíza?

Tak plichta by tomu určitě slušela. Zasloužili bychom si to. Zápas jsme odmakali na 110 procent.

Jak bys zhodnotil výkon celého týmu?

Hráli jsme dobře. Šli jsme do toho naplno i když jsme toho měli v poslední době hodně. Makáme ale pořád. Chceme vyhrávat.

Byl to nejen papírově, ale i podle předvedené hry nejlepší mančaft, který zatím do Litoměřic přijel?

Asi ano, ale všechny týmy z té horní části tabulky jsou dobré.

Jaký byl rozdíl mezi prvním zápasem v Boleslavi a nynější odvetou?

Ty zápasy byly hodně podobné. V Boleslavi jsme třikrát vedli, potom jsme prohráli. Teď jsme taky vedli, ale bohužel jsme znovu prohráli. Bylo v tom velké nasazení, bojovnost, celkově to bylo hodně podobné.

Jak se hrálo tobě osobně?

Nehrálo se mi špatně. Bylo to docela dobré. Hraju s Ondrou Křížem, navzájem se podržíme. Vždycky je to navíc velká škola hrát vedle někoho tak zkušeného.

Byl jsi u našeho prvního inkasovaného gólu, jak jsi tu celou situaci viděl?

Tam byla škoda, že Ondra Kříž zlomil hokejku. Potom jsme nevyhodili, protože dostal od Petra Šinágla hokejku na druhou stranu.

Hodně vás držel Vojtěch Sedláček, co bys řekl k jeho výkonu?

Vojtovi to v poslední době chytá. Tentokrát to jenom potvrdil. Je to super gólman.