Staň se redaktorem Stadionu a ochutnej zákulisí hokeje!

Zveřejněno 17.6.2017 | Miroslav Kejmar

Rok se s rokem sešel a kališnická redakce opět hledá posily do svých řad. Zajímáš se o litoměřický hokej a chceš si přivydělat? Máš zájem nahlédnout do zákulisí Stadionu? Pak možná hledáme právě tebe!

Kontakt: m.kejmar@hclitomerice.cz

Redakce

Předpoklady pro práci v redakci Stadionu jsou dobrá znalost českého jazyka, znalost práce na počítači, spolehlivost a hlavně zájem o litoměřický hokej. Nemusíš se ničeho bát – práce rozhodně není složitá, vše ti vysvětlíme.

Nejdůležitější je především zájem a nadšení tuto práci dělat. Nemůžeme ti nabídnout plat jako v ruské KHL, ale přivýdělek to rozhodně je. Tento rok jsme toho mnoho zlepšili, z čehož vyplynula nominace našich kolegů na červnové MS v hokejbalu. Stačí, aby tě to bavilo, psal jsi kvalitní články a také můžeš vyjet do zahraničí na akci podobného typu.

Pokud chceš být tohoto součástí, tak neváhej a kontaktuj nás!

Fotograf

Pokud tě neláká psaní článků, máme pro tebe jinou nabídku. Hledáme totiž fotografa, který by byl ochotný fotit všechny domácí utkání Stadionu a některé zápasy mládeže. Máš-li zájem být hlavní fotograf Litoměřic a mít svoje fotky publikované jak na webu tak i na sociálních sítích, neváhej a napiš nám!

Video

Nově chceme více pracovat s videem, které dostává čím dál tím víc prostoru. Baví tě natáčet a stříhat videa? Dostaneš se do bezprostřední blízkosti hráčů i vedení klubu.

Sociální sítě

Další novinkou bude pozice šéfa sociálních sítí. Zajímají tě soc. sítě? Budeš vše vědět mezi prvními, komunikovat s fanoušky, a hlavně bavit naše fandy. Pokud bys měl o toto zájem, stačí nám napsat.