9. 1. 2017 | Vojtěch Martinek

Shrnutí výsledků mládeže, 2. - 8. 1. 2017

První týden v novém kalendářním roce přinesl sedm mládežnickým zápasů, do akce naskočilo hned pět kategorií. Nejúspěšnější týden mají za sebou mladší dorostenci – ti nejprve porazili silné chomutovské béčko a o dva dny později do posledních sekund odhodlaně trápili první celek tabulky z Kralup nad Vltavou. Ani junioři na tom nebyli nijak špatně, svěřenci Vladimíra Domina si připsali tříbodovou výhru nad třetím Mostem. Ne všem se ale dařilo, například staršímu dorostu se tento týden nepovedlo zlomit dlouhodobé trápení a ze dvou zápasů si do statistik odnesl skóre 1:16. Nakonec se podíváme na výsledky tříd – páťáky a sedmáky čekal v Kalich Areně střet s Chomutovem, přičemž hosté triumfovali v obou utkáních.

JUNIOŘI

6. 1., 25. kolo: Litoměřice - Most 6:3
Branky LTM: Bejček (2x), Lauko, Domský, Vico, Černý.

STARŠÍ DOROST

6. 1., 23. kolo: Kadaň - Litoměřice 11:1
Branky LTM: Cerman.

8. 1., 24. kolo: Litoměřice - Mělník 0:5.

MLADŠÍ DOROST

7. 1., 21. kolo: Chomutov "B" - Litoměřice 2:4
Branky LTM: Neudeker (2x), Smola, Sarnovská.

8. 1., 22. kolo: Litoměřice - Kralupy 6:7
Branky LTM: Horešovský, Čapek, Neudeker, Sarnovská, France, Bartoníček.

SEDMÁ TŘÍDA

7. 1., 15. kolo: Litoměřice - Chomutov 5:7
Branky Litoměřic doplníme později.

PÁTÁ TŘÍDA

7. 1., 19. kolo: Litoměřice - Chomutov 4:8
Branky LTM: Hlavička (2x), Nezbeda, Ransdorf.