17. 12. 2016 | Barbora Koťová

Po těsné bitvě vezou kališníci domů bod

Ani ve třetím vzájemném utkání kališníci vyhrát nedokázali. Do první třetiny vstoupili lépe domácí, kteří v osmé minutě vstřelili úvodní branku zápasu. Kališníci však dokázali rychle odpovědět, vyrovnávací branku vstřelil Tomáš Loskot. Domácí do konce úvodní třetiny dokázali dát další gól a do kabin tak odcházeli s jednobrankovým vedením. Ve druhé třetině se gólově prosadil Radek Pilař a David Švagrovský. Stadion tak po druhé periodě vedl 2:3. Ve třetí třetině dokázali domácí vyrovnat, opět ale přišla rychlá odpověď ze strany kališníků. Ondřej Kopta poslal Litoměřice zpět do vedení. V závěru utkání však domácí ztrátu dorovnali. O výsledku tak muselo rozhodnout prodloužení, ve kterém byli úspěšnější domácí. Litoměřice si tak domů odvážejí jeden bod.